Zaterdag 16 oktober:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 Oranje Nassau 1 14:30 M. Landman
SVVN 2 Vrij
SVVN 3 Vrij
SVVN 4 Vrij
SVVN 5 Vrij
SVVN 6 Vrij
SVVN 7 DES 5 13:45 14:30
SVVN Da1 Vrij
SVVN JO19-1 Vrij
SVVN JO19-2 Vrij
SVVN JO17-1 Vrij
Blauw Wit’66 JO17-1 SVVN JO17-2 11:15 12:30
SVVN JO15-1 Vrij
SVVN JO15-2 Vrij
SVVN JO13-1 Vrij
SVVN JO13-2 Vrij
SVVN JO13-3 Excelsior’31 JO13-7 08:45 09:30
SVVN JO11-1 Vrij
SVVN JO11-2 Vrij
SVVN JO9-1 Vrij
SVVN JO9-2 Vrij
SVVN JO8-1 Vrij
SVVN JO8-2 Vrij

Vrijdag 15 oktober:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
DETO Da1 SVVN Da1 18:30 19:30 Bij Voorwaarts
SVVN Da1 Voorwaarts V. Da1 20:00
Stevo Da1 SVVN Da1 20:30

Woensdag 13 oktober:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN JO11-1 De Zweef JO11-2 17:30 18:00 9-2

Maandag 11 oktober:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 ZVV Beuningen 1 (F) 21:00 5-3

Zaterdag 9 oktober:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
ASV’57 1 SVVN 1 14:30 F. Yilanci 1-2
SVZW 3 SVVN 2 14:30 E. Yalcin 3-2
Juventa’12 3 SVVN 3 14:00 15:15 2-1
SVVN 4 Vrij
SVVN 5 ASV’57 3 13:45 14:30 M. Manenschijn 7 9 4 1-6
SVVN 6 SC Rijssen 3 13:45 14:30 H. Hofmeijer 5 6 3 0-4
SVVN 7 Vrij
SVVN Da1 HHC Da4 12:00 13:00 G. Timmermans 12 13 1 0-6
VV Reutum JO19-1 SVVN JO19-1 14:15 16:00 0-6
SVVN JO19-2 DETO JO19-2 13:45 14:30 3 4 2 6-1
SVVN JO17-1 VV Bergentheim JO17-1 11:15 12:30 1 2 3 5-3
SVVN JO17-2 Vrij
SV Enter JO15-1 SVVN JO15-1 13:00 14:30 3-2
VV Twenthe JO15-2 SVVN JO15-2 10:00 11:15 0-3
SVVN JO13-1 VV Lemelerveld JO13-1 10:00 11:00 R. Haan 5 6 1 1-0
SVVN JO13-2 VV Hellendoorn JO13-2 08:45 09:30 G. Hemmink 12 13 3 2-1
SV Enter JO13-2 SVVN JO13-3 09:00 10:15 2-4
SVVN JO11-1 De Zweef JO11-2 09:15 09:45 J. Scharphof 1 2 2 Uitg.
SVVN JO11-2 Hulzense Boys JO11-2 08:00 08:30 1 2 2 12-0
SVVN JO9-1 DES JO9-1 08:00 08:30 T. Van Kammen 3 4 2 4-6
SVVN JO9-2 VV Den Ham JO9-3 09:15 09:45 3 4 2 14-1
SVVN JO8-1 Juventa’12 JO8-3 08:00 08:30 5 6 2 6-4
DES JO8-1 SVVN JO8-2 08:15 09:00

Zaterdag 2 oktober:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 AJC’96 1 14:30 P.W.M. Peezenkamp 12 13 1 3-1
SVVN 2 SC Brummen 2 12:30 T. Kroeze 3 4 2 4-2
SVVN 3 DES 3 13:45 14:30 J. Karkdijk 3 4 2 2-2
SVVN 4 Excelsior’31 7 13:45 14:30 H. Tijhuis 1 2 3 7-4
SVZW 7 SVVN 5 13:15 14:30 3-1
PH 9 SVVN 6 13:30 14:45 Uitg.
SC Lemele 3 SVVN 7 13:15 14:30 7-1
VV Daarlerveen Da1 SVVN Da1 13:15 14:30 0-7
SVVN JO19-1 GFC JO19-1 11:00 12:30 R. Van den Berg 5 6 3 3-1
SVVN JO19-2 Stevo JO19-2 13:45 14:30 J. Keizer 7 9 5 1-2
FC Ommen JO17-2 SVVN JO17-1 10:45 12:30 1-3
GFC JO17-2 SVVN JO17-2 09:45 11:00 7-1
SVVN JO15-1 Enter Vooruit JO15-1 09:00 10:00 G. Hemmink 6 5 1 2-3
SVVN JO15-2 Enter Vooruit JO15-2 08:45 09:30 G. Schulte 3 4 3 7-0
Enter Vooruit JO13-1 SVVN JO13-1 07:15 08:45 5-0
ATC’65 JO13-5 SVVN JO13-2 07:15 08:30 1-7
SVVN JO13-3 Enter Vooruit JO13-3 08:45 09:30 J. Rensen 5 6 4 8-2
SVVN JO11-1 PH JO11-2 09:15 09:45 L. Zonnebeld 12 13 2 6-7
Juventa’12 JO11-2 SVVN JO11-2 08:00 09:00 1-8
MVV’29 JO9-2 SVVN JO9-1 08:00 09:00 4-16
MVV’69 JO9-1 SVVN JO9-2 08:30 09:30
SVVN JO8-1 SVZW JO8-1 08:00 08:30 M. Baan 1 2 2 2-10
SVVN JO8-2 Vroomshoopse Boys JO8-1 09:15 09:45 S. Besten 1 2 2 4-8

Zaterdag 25 september:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
De Zweef 1 SVVN 1 14:45 R.G.J Wolterink 2-0
Helios 2 SVVN 2 12:30 6-3
SVZW 6 SVVN 3 13:15 14:30 5-2
ASV’57 4 SVVN 4 11:00 12:15 1-2
SVVN 5 Juventa’12 4 13:45 14:30 J. Karkdijk 7 9 5 1-3
SVVN 6 Vrij
SVVN 7 DES 5 13:45 14:30 J. Keizer 1 2 3 Uitg.
SVVN Da1 VV Bergentheim Da3 12:00 13:00 Uitg.
ASV’57 JO19-1 SVVN JO19-1 08:30 10:15 1-1
Vroomshoopse Boys JO19-2 SVVN JO19-2 10:45 12:00 6-2
SVVN JO17-1 Hoogeveen/Tiendeveen JO17-2 11:15 12:30 T. Kroeze 3 4 2 6-3
SVVN JO17-2 Enter Vooruit JO17-2 09:15 10:00 K. Teuiten 1 2 4 4-2
Oranje Nassau JO15-2 SVVN JO15-1 08:45 10:15 4-2
De Zweef JO15-3 SVVN JO15-2 10:15 11:15 3-2
SVVN JO13-1 VV Hellendoorn JO13-1 10:00 11:00 T. Kroeze 6 5 3 1-2
SVVN JO13-2 Enter Vooruit JO13-2 08:45 09:30 G. Hemmink 3 4 3 5-1
SVZW JO13-3 SVVN JO13-3 08:15 09:30 0-7
Luctor Et Emergo JO11-1 SVVN JO11-1 09:00 10:00 1-10
SC Daarle JO11-1 SVVN JO11-2 09:00 10:00 10-5
SVVN JO9-1 Enter Vooruit JO9-1 08:00 08:30 1 2 2 10-3
SVVN JO9-2 De Zweef JO9-4 09:15 09:45 5 6 2 9-7
AVC Heracles JO8-1 SVVN JO8-1 09:15 09:45 12-5
SVVN JO8-2 De Zweef JO8-3 09:15 09:45 12 13 2

Vrijdag 24 september:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN Da1 Stevo Da1  18:45 19:30
DETO Da1 SVVN Da1 20:00
SVVN Da1 Voorwaarts V. Da1 20:30

Maandag 20 september:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 Zalvo’89 3 (F) 21:00

Zaterdag 18 september

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SC Enschede 1 SVVN 1 (B) 15:00 T. Leussink 0-0
De Esch 3 SVVN 2 (B) 12:30 J. Tanke 2-2
SC Daarle 2 SVVN 3 (B) 13:15 14:30 3-0
SVVN 4 SV Rijssen 2 (B) 13:45 14:30 H. Tijhuis 5 6 4 3-2
SVVN 5 De Zweef 3 (B) 13:45 14:30 J. Keizer 7 9 5 0-2
SVVN 6 SVVN 7 (V) 13:45 14:30
SVVN Da1 Vrij
SVVN JO19-1 VV Holten JO19-1 (B) 11:00 12:30 J. De Vos 3 4 2 3-4
SC Rijssen JO19-1 SVVN JO19-2 (B) 11:15 12:30 0-7
Excelsior’31 JO17-2 SVVN JO17-1 (B) 11:00 12:45 4-1
SVVN JO17-2 Juventa’12 JO17-3 (B) 10:15 11:00 T. Kroeze 1 2 4 5-2
SVVN JO15-1 Juventa’12 JO15-1 (B) 10:00 11:00 G. Hemmink 6 5 1 1-3
Juventa’12 JO15-3 SVVN JO15-2 (B) 10:45 12:00 3-3
BWO JO13-2 SVVN JO13-1 (B) 09:45 11:30 3-3
SVVN JO13-2 SC Lemele JO13-1 (B) 08:45 09:30 I. Masseur 5 6 3 5-0
DETO JO13-3 SVVN JO13-3 (B) 08:15 09:30 3-2
SVVN JO11-1 NEO JO11-3 09:15 09:45 L. Valk 12 13 2 3-9
SVVN JO11-2 VV Den Ham JO11-4 08:00 08:30 B. Leemhuis 1 2 2 11-0
Hulzense Boys JO9-1 SVVN JO9-1 08:00 08:45 4-6
VV Hellendoorn JO9-2 SVVN JO9-2 07:45 08:30 6-3
SVVN JO8-1 DOS’37 JO8-2 08:00 08:30 J. Schumer 3 4 2 12-5
VV Hellendoorn JO8-2 SVVN JO8-2 07:45 08:30

Donderdag 16 september:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
Excelsior’31 5 SVVN 1 (F) (B) 20:00 H.J. Pastink  Gest.

Dinsdag 14 september:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 SV Heeten (V) 20:00 Afg.

Maandag 13 september:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
De Zweef 1 SVVN 1 (F) 21:00 A. Groot Hulze 1-9

Zaterdag 11 september:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
Blauw Wit’66 1 SVVN 1 (B) 15:00 J. Soeter 1-1
SVVN 2 VV Bergentheim 2 (B) 12:30 R. Hultink 12 13 1 5-2
SVVN 3 Hulzense Boys 4 (B) 11:45 12:30 M. op den Dries 3 4 3 0-6
Excelsior’31 6 SVVN 4 (B) 13:15 14:30 1-3
SVVN 5 SVZW 8 (B) 13:45 14:30 J. Karkdijk 5 6 5 0-0
SVVN 6 Vrij
SVVN 7 Vrij
SVVN Da1 Vrij
SC Lemele JO19-1 SVVN JO19-1 (B) 10:45 12:30 1-1
NEO JO19-2 SVVN JO19-2 (B) 14:45 16:00 3-2
Enter Vooruit JO17-1 SVVN JO17-1 (B) 09:30 11:00 6-0
SVVN JO17-2 Vroomshoopse Boys JO17-2 (B) 10:15 11:00 G. Freriksen 12 13 4 6-3
De Zweef JO15-1 SVVN JO15-1 (B) 09:00 10:30 1-1
SVVN JO15-2 De Zweef JO15-4 (B) 08:45 09:30 L. Torny 3 4 3 1-3
SVVN JO13-1 De Esch JO13-1 (B) 10:00 11:00 G. Hemmink 1 2 2 1-5
VV Wilsum JO13-1 SVVN JO13-2 (B) 08:30 10:00 4-0
SVVN JO13-3 GFC JO13-2 (B) 08:45 09:30 Verv.
DETO JO11-2 SVVN JO11-1 08:45 09:45 0-17
SDOL JO11-1 SVVN JO11-2 08:00 09:00
SVVN JO9-1 DETO JO9-2 08:00 08:30 W. Broekman 1 2 2 9-3
Hulzense Boys JO9-2 SVVN JO9-2 08:00 08:45 9-0
DETO JO8-2 SVVN JO8-1 08:45 09:45 11-6
SVVN JO8-2 SDOL JO8-1 09:15 09:45 S. de Jong 5 6 5 11-4

Zaterdag 4 september:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 SC Rijssen 1 (B) 14:30 D. Beldman 12 13 1 5-0
FC Berghuizen 2 SVVN 2 (B) 14:30 A. Tafas 1-0
Vroomshoopse Boys 4 SVVN 3 (B) 13:15 14:30 3-3
SVVN 4 SC Rijssen 2 (B) 13:45 14:30 J. Keizer 3-6
Excelsior’31 5 SVVN 5 (B) 13:15 14:30 1-2
SVVN 6 Vrij
SVVN 7 Vrij
SVVN Da1 Vrij
SVVN JO19-1 DES JO19-1 (B) 11:00 12:30 J. de Vos 2-1
SVVN JO19-2 Excelsior’31 JO19-2 (B) 13:45 14:30 Gr. Scharphof 0-3
SVVN JO17-1 SV Enter JO17-1 (B) 11:00 12:30 G. Freriksen 3-0
VV Den Ham JO17-3 SVVN JO17-2 (B) 11:00 12:15 0-8
SVVN JO15-1 VV Holten JO15-1 (B) 10:00 11:00 G. Hemmink 4-0
VV Hellendoorn JO15-3 SVVN JO15-2 (B) 09:45 10:45 4-7
Excelsior’31 JO13-3 SVVN JO13-1 (B) 07:15 08:30 0-7
SVVN JO13-2 VV Den Ham JO13-3 (B) 08:45 09:30 K. ter Avest 11-1
VV Den Ham JO13-4 SVVN JO13-3 (B) 07:45 09:00 1-7
SVVN JO11-1 SV Enter JO11-1 09:15 09:45 M. Ayoub 1-9
SVVN JO11-2 De Zweef JO11-3 08:00 09:00 Y. Schulte 8-2
SV Enter JO9-1 SVVN JO9-1 08:00 09:00
SVVN JO9-2 SC Lemele JO9-1 09:15 09:45 J. Hoop
SVVN JO8-1 PH JO8-1 08:00 08:30 C. Schoon
Vroomshoopse Boys JO8-2 SVVN JO8-2 07:30 08:30

Woensdag 1 september:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN JO15-1 ???? (V) 18:00 19:00

Dinsdag 31 augustus:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 De Esch 1 (V) 20:00
VV Mariënberg JO17-1 SVVN JO17-1 (V) 17:30 19:00

Maandag 30 augustus

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
DOS’37 JO19-1 SVVN JO19-1 (V) 18:00 19:45

Zaterdag 28 augustus:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
Juventa’12 1 SVVN 1 (V) 14:30 1-0
SVVN JO19-1 Oranje Nassau JO19-2 (V) 11:00 12:30
SVVN JO19-2 VV Hellendoorn JO19-2 (V) 13:30 14:30
SVVN JO17-1 Hulzense Boys JO17-1 (V) 11:30 13:00
VV Hellendoorn JO17-3 SVVN JO17-2 (V) 09:30 10:45
SVVN JO15-1 ? (V) 09:30 11:00
VV Hellendoorn JO15-3 SVVN JO15-2 (V) 09:30 10:45
SVVN JO13-1 SVZW JO13-1 (V) ? ?
VV Hellendoorn JO13-2 SVVN JO13-2 (V) 07:45 09:00
SVVN JO9-2 VV Hellendoorn JO9-2 (V) 08:30 09:00
SVVN JO8-1 VV Hellendoorn JO8-1 (V) 08:00 08:30
VV Hellendoorn JO8-2 SVVN JO8-2 (V) 07:45 08:30

Woensdag 25 augustus:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN JO13-1 DETO JO13-1 (V) 18:00 19:00

Dinsdag 24 augustus:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
VV Holten JO19-1 SVVN JO19-1 (V)  18:00 19:30

Zaterdag 21 augustus:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
AVC Heracles 1 SVVN 1 (V) 14:30 0-2
SVVN JO19-1 DES JO19-1 (V) 11:30 12:30
SVVN JO13-1 Hulzense Boys JO13-1  (V) 09:00 10:00