De KNVB heeft de wedstrijdschema’s van alle competities bekend gemaakt. De schema’s zijn wel in concept dus zouden kunnen veranderen. Dit gebeurt eigenlijk nooit.

SVVN 1 (3de Klasse D):

21-9-2019 15:00 AJC ’96 1 SVVN 1
28-9-2019 14:30 SVVN 1 Wilhelminaschool 1
5-10-2019 14:30 SVVN 1 Marienberg 1
12-10-2019 14:30 ASV ’57 1 SVVN 1
19-10-2019 14:30 SVVN 1 DES 1
26-10-2019 14:30 Hellendoorn v.v. 1 SVVN 1
2-11-2019 14:30 SVVN 1 Bergentheim 1
9-11-2019 14:30 OZC 1 SVVN 1
23-11-2019 14:30 SVVN 1 De Esch 1
30-11-2019 15:00 Oranje Nassau 1 SVVN 1
7-12-2019 14:30 SVVN 1 Voorwaarts V. 1
14-12-2019 14:30 Kloosterhaar 1 SVVN 1
25-1-2020 14:30 Bruchterveld 1 SVVN 1
1-2-2020 14:30 SVVN 1 AJC ’96 1
8-2-2020 14:30 Bergentheim 1 SVVN 1
15-2-2020 14:30 SVVN 1 Hellendoorn v.v. 1
7-3-2020 14:30 Marienberg 1 SVVN 1
14-3-2020 14:30 SVVN 1 OZC 1
21-3-2020 14:30 Wilhelminaschool 1 SVVN 1
28-3-2020 14:30 SVVN 1 Bruchterveld 1
4-4-2020 14:30 SVVN 1 Kloosterhaar 1
18-4-2020 14:30 Voorwaarts V. 1 SVVN 1
25-4-2020 14:30 SVVN 1 Oranje Nassau 1
9-5-2020 14:30 DES 1 SVVN 1
16-5-2020 14:30 SVVN 1 ASV ’57 1

 

SVVN 2 (3de Klasse H):

21-9-2019 14:30 De Esch 3 SVVN 2
28-9-2019 14:30 SVVN 2 PH 3
5-10-2019 14:30 Sparta E. 3 SVVN 2
12-10-2019 14:30 SVVN 2 SDC ’12 2
26-10-2019 14:30 SVVN 2 Achilles ’12 2
2-11-2019 14:30 SVVN 2 SVZW 3
9-11-2019 12:30 Wilhelminaschool 2 SVVN 2
16-11-2019 12:45 Berghuizen 2 SVVN 2
23-11-2019 14:30 SVVN 2 Hulzense Boys 3
30-11-2019 16:45 Quick ’20 2 SVVN 2
7-12-2019 14:30 SVVN 2 DES 2
1-2-2020 14:30 SVVN 2 De Esch 3
8-2-2020 14:30 SVZW 3 SVVN 2
15-2-2020 14:30 SVVN 2 Wilhelminaschool 2
7-3-2020 14:30 SDC ’12 2 SVVN 2
14-3-2020 14:30 SVVN 2 Sparta E. 3
28-3-2020 14:30 Hulzense Boys 3 SVVN 2
4-4-2020 14:30 SVVN 2 Quick ’20 2
18-4-2020 12:00 DES 2 SVVN 2
9-5-2020 14:45 PH 3 SVVN 2
16-5-2020 14:30 SVVN 2 Berghuizen 2
23-5-2020 16:00 Achilles ’12 2 SVVN 2

 

SVVN 3 (5de Klasse 18):

21-9-2019 14:30 Oldenzaal 5 SVVN 3
28-9-2019 14:30 SVVN 3 Enter Vooruit 4
5-10-2019 12:45 Excelsior’31 5 SVVN 3
12-10-2019 14:30 SVVN 3 ATC’65 2
26-10-2019 14:30 SVVN 3 DETO 4
2-11-2019 14:30 SVVN 3 ASV ’57 3
9-11-2019 12:00 ATC’65 3 SVVN 3
16-11-2019 15:00 Oranje Nassau 4 SVVN 3
23-11-2019 16:15 SVVN 3 Quick ’20 5
30-11-2019 14:30 SVZW 6 SVVN 3
7-12-2019 14:30 Excelsior’31 6 SVVN 3
1-2-2020 14:30 SVVN 3 Oldenzaal 5
8-2-2020 12:15 ASV ’57 3 SVVN 3
15-2-2020 14:30 SVVN 3 ATC’65 3
7-3-2020 12:30 Enter Vooruit 4 SVVN 3
14-3-2020 14:30 SVVN 3 Excelsior’31 5
28-3-2020 16:30 Quick ’20 5 SVVN 3
4-4-2020 14:30 SVVN 3 SVZW 6
18-4-2020 14:30 SVVN 3 Excelsior’31 6
9-5-2020 14:00 ATC’65 2 SVVN 3
16-5-2020 14:30 SVVN 3 Oranje Nassau 4
23-5-2020 12:30 DETO 4 SVVN 3

 

SVVN 4 (5de Klasse 20):

21-9-2019 14:30 OZC 4 SVVN 4
28-9-2019 14:30 SVVN 4 Excelsior’31 7
5-10-2019 14:30 SVVN 4 SVI 7
12-10-2019 14:30 Den Ham 4 SVVN 4
26-10-2019 12:00 DES 3 SVVN 4
2-11-2019 14:30 SVVN 4 HHC Hardenberg 7
9-11-2019 14:00 OVC ’21 2 SVVN 4
16-11-2019 14:30 SVVN 4 Excelsior’31 8
23-11-2019 14:45 HHC Hardenberg 8 SVVN 4
30-11-2019 14:30 SVVN 4 Gramsbergen 4
1-2-2020 14:30 SVVN 4 OZC 4
8-2-2020 12:30 HHC Hardenberg 7 SVVN 4
15-2-2020 14:30 SVVN 4 Den Ham 4
7-3-2020 14:30 Excelsior’31 7 SVVN 4
14-3-2020 14:30 SVVN 4 HHC Hardenberg 8
4-4-2020 12:30 Gramsbergen 4 SVVN 4
18-4-2020 14:30 SVVN 4 OVC ’21 2
9-5-2020 14:30 SVI 7 SVVN 4
16-5-2020 14:30 Excelsior’31 8 SVVN 4
23-5-2020 14:30 SVVN 4 DES 3

 

SVVN 5 (5de Klasse 19):

21-9-2019 14:30 SVVN 5 Enter Vooruit 5
28-9-2019 14:30 Blauw Wit’66 3 SVVN 5
5-10-2019 14:30 SVVN 5 De Zweef 3 Zat.
12-10-2019 14:30 s.v. Rijssen 2 SVVN 5
26-10-2019 14:30 SVVN 5 Juventa ’12 2
2-11-2019 15:00 Helios 4 SVVN 5
9-11-2019 14:30 SVVN 5 Excelsior’31 9
16-11-2019 14:30 Markelo 2 SVVN 5
23-11-2019 14:30 SVVN 5 DES 4
30-11-2019 12:30 Sportclub Rijssen 2 SVVN 5
7-12-2019 14:30 SVVN 5 Twenthe 2
1-2-2020 14:30 Enter Vooruit 5 SVVN 5
8-2-2020 14:30 SVVN 5 Helios 4
15-2-2020 14:30 Excelsior’31 9 SVVN 5
7-3-2020 14:30 SVVN 5 Markelo 2
14-3-2020 15:15 Juventa ’12 2 SVVN 5
28-3-2020 14:30 Twenthe 2 SVVN 5
4-4-2020 14:30 SVVN 5 Sportclub Rijssen 2
18-4-2020 14:30 SVVN 5 s.v. Rijssen 2
9-5-2020 15:00 De Zweef 3 Zat. SVVN 5
16-5-2020 14:30 SVVN 5 Blauw Wit’66 3
23-5-2020 12:30 DES 4 SVVN 5

 

SVVN 6 (6de Klasse 28):

21-9-2019 12:30 SVVN 6 Hellendoorn v.v. 4
28-9-2019 14:30 DES 6 SVVN 6
5-10-2019 12:30 SVVN 6 s.v. Rijssen 5
12-10-2019 12:00 DAVO 3 SVVN 6
26-10-2019 12:30 SVVN 6 FC RDC 3
2-11-2019 14:30 Holten 2 za. SVVN 6
9-11-2019 12:30 SVVN 6 Helios 5
16-11-2019 13:00 Gazelle De 2 SVVN 6
23-11-2019 12:30 SVVN 6 Hulzense Boys 6
30-11-2019 14:30 Excelsior’31 12 SVVN 6
7-12-2019 12:30 SVVN 6 Excelsior’31 13
1-2-2020 14:30 Hellendoorn v.v. 4 SVVN 6
8-2-2020 12:30 SVVN 6 Holten 2 za.
15-2-2020 15:00 Helios 5 SVVN 6
7-3-2020 12:30 SVVN 6 Gazelle De 2
14-3-2020 15:00 FC RDC 3 SVVN 6
28-3-2020 14:30 Excelsior’31 13 SVVN 6
4-4-2020 12:30 SVVN 6 Excelsior’31 12
18-4-2020 12:30 SVVN 6 DAVO 3
9-5-2020 12:45 s.v. Rijssen 5 SVVN 6
16-5-2020 12:30 SVVN 6 DES 6
23-5-2020 12:30 Hulzense Boys 6 SVVN 6

 

SVVN 7 (6de Klasse 27):

21-9-2019 14:30 SVVN 7 Hellendoorn v.v. 5
28-9-2019 14:30 Sportclub Rijssen 4 SVVN 7
5-10-2019 15:00 SVVN 7 Almelo 3
12-10-2019 14:30 s.v. Rijssen 4 SVVN 7
26-10-2019 14:30 SVVN 7 Hulzense Boys 7
2-11-2019 12:45 Excelsior’31 16 SVVN 7
9-11-2019 14:30 SVVN 7 MVV ’69 3
16-11-2019 14:30 Enter Vooruit 7 SVVN 7
23-11-2019 14:30 SVVN 7 DES 7
30-11-2019 14:30 Excelsior’31 15 SVVN 7
7-12-2019 15:15 SVVN 7 Lemele 3
1-2-2020 14:30 Hellendoorn v.v. 5 SVVN 7
8-2-2020 14:30 SVVN 7 Excelsior’31 16
15-2-2020 12:30 MVV ’69 3 SVVN 7
7-3-2020 14:30 SVVN 7 Enter Vooruit 7
14-3-2020 14:30 Hulzense Boys 7 SVVN 7
28-3-2020 14:30 Lemele 3 SVVN 7
4-4-2020 12:30 SVVN 7 Excelsior’31 15
18-4-2020 14:30 SVVN 7 s.v. Rijssen 4
9-5-2020 17:00 Almelo 3 SVVN 7
16-5-2020 12:30 SVVN 7 Sportclub Rijssen 4
23-5-2020 12:30 DES 7 SVVN 7

 

SVVN Da1 (5de Klasse 04):

21-9-2019 11:00 SVVN VR1 DOS ’37 VR1
28-9-2019 12:30 PH VR1 SVVN VR1
5-10-2019 11:00 SVVN VR1 Vroomshoopse Boys VR1
12-10-2019 12:30 OZC VR2 SVVN VR1
26-10-2019 12:30 Voorwaarts V. VR1 SVVN VR1
2-11-2019 13:00 ST: SVV ’56/Kloosterhaar VR1 SVVN VR1
9-11-2019 11:00 SVVN VR1 Daarlerveen VR1
16-11-2019 11:00 SVVN VR1 Hellendoorn v.v. VR2
23-11-2019 12:00 Den Ham VR2 SVVN VR1
30-11-2019 11:00 SVVN VR1 Oranje Nassau VR2
7-12-2019 12:30 Bergentheim VR3 SVVN VR1
1-2-2020 12:30 DOS ’37 VR1 SVVN VR1
8-2-2020 11:00 SVVN VR1 ST: SVV ’56/Kloosterhaar VR1
15-2-2020 12:30 Daarlerveen VR1 SVVN VR1
7-3-2020 11:00 SVVN VR1 PH VR1
14-3-2020 14:30 Vroomshoopse Boys VR1 SVVN VR1
28-3-2020 11:00 SVVN VR1 Voorwaarts V. VR1
4-4-2020 12:45 Oranje Nassau VR2 SVVN VR1
18-4-2020 11:00 SVVN VR1 Bergentheim VR3
9-5-2020 11:00 SVVN VR1 OZC VR2
16-5-2020 14:30 Hellendoorn v.v. VR2 SVVN VR1
23-5-2020 11:00 SVVN VR1 Den Ham VR2

 

SVVN Da2 (5de Klasse 03):

21-9-2019 13:30 SVVN VR2 Losser VR1
28-9-2019 14:15 ST: FC Berghuizen/De Lutte VR 1 SVVN VR2
5-10-2019 13:00 SVVN VR2 Vogido VR3
12-10-2019 14:30 AZSV VR3 SVVN VR2
26-10-2019 12:30 Achilles ’12 VR2 SVVN VR2
2-11-2019 15:00 Zelos VR3 SVVN VR2
9-11-2019 13:30 SVVN VR2 Blauw Wit’66 VR2
16-11-2019 13:30 SVVN VR2 LSV VR1
23-11-2019 14:30 Enter Vooruit VR1 SVVN VR2
30-11-2019 13:30 SVVN VR2 Achilles E VR2
7-12-2019 13:30 SVVN VR2 Excelsior’31 VR1
1-2-2020 16:15 Losser VR1 SVVN VR2
8-2-2020 13:30 SVVN VR2 Zelos VR3
15-2-2020 12:45 Blauw Wit’66 VR2 SVVN VR2
7-3-2020 13:30 SVVN VR2 AZSV VR3
14-3-2020 12:30 Vogido VR3 SVVN VR2
28-3-2020 13:30 SVVN VR2 Achilles ’12 VR2
4-4-2020 12:30 Achilles E VR2 SVVN VR2
18-4-2020 12:45 Excelsior’31 VR1 SVVN VR2
9-5-2020 13:30 SVVN VR2 ST: FC Berghuizen/De Lutte VR 1
16-5-2020 14:30 LSV VR1 SVVN VR2
23-5-2020 13:30 SVVN VR2 Enter Vooruit VR1

 

SVVN JO19-1 (1ste Klasse 05):

21-9-2019 12:30 SVVN JO19-1 Bentelo JO19-1
28-9-2019 14:00 Heracles avc JO19-1 SVVN JO19-1
5-10-2019 12:30 SVVN JO19-1 Oranje Nassau JO19-2
12-10-2019 12:00 Enter Vooruit JO19-1 SVVN JO19-1
26-10-2019 14:30 Hellendoorn v.v. JO19-1 SVVN JO19-1
2-11-2019 14:30 Almelo JO19-1 SVVN JO19-1
9-11-2019 14:30 SVVN JO19-1 Rood Zwart JO19-1
16-11-2019 12:30 SVVN JO19-1 Twenthe JO19-1
23-11-2019 14:30 Enter JO19-1 SVVN JO19-1
30-11-2019 12:30 SVVN JO19-1 DETO JO19-1
7-12-2019 16:15 W.V.V.’34 JO19-1 SVVN JO19-1

 

SVVN JO19-2 (4de Klasse 02):

21-9-2019 14:30 SDOL JO19-2 SVVN JO19-2
28-9-2019 12:30 SVVN JO19-2 Excelsior’31 JO19-5
5-10-2019 13:00 De Zweef JO19-2 SVVN JO19-2
12-10-2019 12:30 SVVN JO19-2 Hellendoorn v.v. JO19-2
26-10-2019 09:00 Enter Vooruit JO19-2 SVVN JO19-2
2-11-2019 12:30 SVVN JO19-2 Juventa ’12 JO19-2
9-11-2019 12:30 SVVN JO19-2 DETO JO19-2
16-11-2019 14:30 Enter JO19-2 SVVN JO19-2
23-11-2019 12:45 Excelsior’31 JO19-4 SVVN JO19-2
30-11-2019 12:30 SVVN JO19-2 MVV ’69 JO19-1G
7-12-2019 12:30 SVZW JO19-3 SVVN JO19-2

 

SVVN JO17-1 (1ste Klasse 01):

21-9-2019 12:00 Hellendoorn v.v. JO17-1 SVVN JO17-1
28-9-2019 11:00 SVVN JO17-1 Stevo JO17-1
5-10-2019 12:15 DOS ’37 JO17-1 SVVN JO17-1
12-10-2019 11:00 SVVN JO17-1 SDOL JO17-1
26-10-2019 11:00 SVVN JO17-1 Vroomshoopse Boys JO17-1
2-11-2019 11:00 SVVN JO17-1 Tukkers De JO17-1
9-11-2019 13:15 Juventa ’12 JO17-1 SVVN JO17-1
16-11-2019 12:45 DETO JO17-1 SVVN JO17-1
23-11-2019 11:00 SVVN JO17-1 Den Ham JO17-1
30-11-2019 12:30 De Zweef JO17-1 SVVN JO17-1
7-12-2019 11:00 SVVN JO17-1 Lemelerveld JO17-1

 

SVVN JO17-2 (4de Klasse 02):

21-9-2019 12:00 Vroomshoopse Boys JO17-3 SVVN JO17-2
28-9-2019 12:30 SVVN JO17-2 Rohda R. JO17-3
5-10-2019 15:00 De Zweef JO17-3G SVVN JO17-2
12-10-2019 12:30 SVVN JO17-2 Marienheem JO17-1
26-10-2019 12:30 SVVN JO17-2 Nieuw Heeten JO17-1G
2-11-2019 12:30 SVVN JO17-2 Hulzense Boys JO17-2
9-11-2019 14:30 SDOL JO17-2G SVVN JO17-2
16-11-2019 12:55 Excelsior’31 JO17-5 SVVN JO17-2
23-11-2019 12:30 SVVN JO17-2 Den Ham JO17-3
30-11-2019 11:00 Lemele JO17-2 SVVN JO17-2
7-12-2019 12:30 SVVN JO17-2 Hellendoorn v.v. JO17-2

 

SVVN JO17-3 (4de Klasse 06):

21-9-2019 12:30 Achilles ’12 JO17-5 SVVN JO17-3
28-9-2019 11:00 SVVN JO17-3 Sparta E. JO17-6
5-10-2019 13:45 Tubantia JO17-4 SVVN JO17-3
12-10-2019 11:00 SVVN JO17-3 BWO JO17-4
26-10-2019 12:45 Quick ’20 JO17-8 SVVN JO17-3
2-11-2019 11:00 SVVN JO17-3 DSVD JO17-1
9-11-2019 11:00 SVVN JO17-3 Victoria ’28 JO17-5
16-11-2019 14:30 Wilhelminaschool JO17-2 SVVN JO17-3
23-11-2019 12:00 ATC’65 JO17-6 SVVN JO17-3
30-11-2019 11:00 SVVN JO17-3 ATC’65 JO17-9
7-12-2019 15:00 Bon Boys JO17-3 SVVN JO17-3

 

SVVN JO15-1 (2de Klasse 02):

21-9-2019 12:15 NEO JO15-3 SVVN JO15-1
28-9-2019 09:30 SVVN JO15-1 Luctor Et Emergo JO15-2
5-10-2019 12:30 Losser JO15-2 SVVN JO15-1
12-10-2019 09:30 SVVN JO15-1 ATC’65 JO15-3
26-10-2019 09:30 SVVN JO15-1 Borne JO15-1
2-11-2019 09:30 SVVN JO15-1 Achilles ’12 JO15-2
9-11-2019 13:00 Enter JO15-1 SVVN JO15-1
16-11-2019 11:00 De Zweef JO15-1 SVVN JO15-1
23-11-2019 09:30 SVVN JO15-1 Enter Vooruit JO15-1G
30-11-2019 13:00 Tukkers De JO15-1 SVVN JO15-1
7-12-2019 09:30 SVVN JO15-1 Almelo JO15-1

 

SVVN JO15-2 (4de Klasse 09):

21-9-2019 11:00 SVVN JO15-2 Bon Boys JO15-3
28-9-2019 13:00 MVV ’29 JO15-2 SVVN JO15-2
5-10-2019 11:00 SVVN JO15-2 Heracles avc JO15-2
12-10-2019 13:00 Tukkers De JO15-2 SVVN JO15-2
26-10-2019 11:00 SVVN JO15-2 Excelsior’31 JO15-4
2-11-2019 12:00 GFC JO15-1 SVVN JO15-2
9-11-2019 12:45 Luctor Et Emergo JO15-3 SVVN JO15-2
16-11-2019 11:00 SVVN JO15-2 PH JO15-2
23-11-2019 11:00 SVVN JO15-2 Juventa ’12 JO15-3
30-11-2019 09:45 Excelsior’31 JO15-3 SVVN JO15-2
7-12-2019 11:00 SVVN JO15-2 Juventa ’12 JO15-4

SVVN JO13-1 (2de Klasse 03):

21-9-2019 11:00 SVVN JO13-1 Bergentheim JO13-1
28-9-2019 09:45 Heracles avc JO13-1G SVVN JO13-1
5-10-2019 11:00 SVVN JO13-1 DETO JO13-2
12-10-2019 10:00 GFC JO13-1 SVVN JO13-1
26-10-2019 10:45 Helios JO13-1 SVVN JO13-1
2-11-2019 09:00 Enter Vooruit JO13-1 SVVN JO13-1
9-11-2019 11:00 SVVN JO13-1 Almelo JO13-1
16-11-2019 11:00 SVVN JO13-1 Oranje Nassau JO13-2
23-11-2019 10:00 DES JO13-1 SVVN JO13-1
30-11-2019 11:00 SVVN JO13-1 Enter JO13-1
7-12-2019 11:30 Holten JO13-1 SVVN JO13-1

 

SVVN JO13-2 (4de Klasse 03):

21-9-2019 09:30 SVVN JO13-2 Voorwaarts T. JO13-1
28-9-2019 10:00 Vroomshoopse Boys JO13-3 SVVN JO13-2
5-10-2019 09:30 SVVN JO13-2 DES JO13-2
12-10-2019 13:00 Enter JO13-2G SVVN JO13-2
26-10-2019 08:30 Oranje Nassau JO13-3 SVVN JO13-2
2-11-2019 09:30 Holten JO13-2 SVVN JO13-2
9-11-2019 09:30 SVVN JO13-2 Heracles avc JO13-2
16-11-2019 09:30 SVVN JO13-2 Daarle SP JO13-1
23-11-2019 09:30 ST: SVV ’56/Kloosterhaar JO13-1 SVVN JO13-2
30-11-2019 09:30 SVVN JO13-2 Den Ham JO13-2
7-12-2019 09:30 SVVN JO13-2 Hellendoorn v.v. JO13-2

 

SVVN JO12-1 (5de Klasse 09):

21-9-2019 09:30 SVVN JO12-1 SVZW JO12-2
28-9-2019 10:30 s.v. Rijssen JO12-1 SVVN JO12-1
5-10-2019 09:30 SVVN JO12-1 De Zweef JO12-3
12-10-2019 09:45 Achilles ’12 JO12-5 SVVN JO12-1
26-10-2019 11:15 Twenthe JO12-1 SVVN JO12-1
2-11-2019 11:15 Markelo JO12-3G SVVN JO12-1
9-11-2019 09:30 SVVN JO12-1 Sportclub Rijssen JO12-1
16-11-2019 09:30 SVVN JO12-1 Zenderen Vooruit JO12-1
23-11-2019 10:45 GFC JO12-2G SVVN JO12-1
7-12-2019 09:30 SVVN JO12-1 La Première JO12-2

 

SVVN JO11-1 (3de Klasse 15):

21-9-2019 10:00 Twenthe JO11-2 SVVN JO11-1G
28-9-2019 09:30 SVVN JO11-1G DEO JO11-1G
5-10-2019 10:30 Delden JO11-1 SVVN JO11-1G
12-10-2019 09:30 SVVN JO11-1G Holten JO11-2
26-10-2019 09:30 SVVN JO11-1G Bentelo JO11-1
2-11-2019 09:30 SVVN JO11-1G DEC’10 JO11-1
16-11-2019 10:30 DSVD JO11-1G SVVN JO11-1G
23-11-2019 09:30 SVVN JO11-1G Wilhelminaschool JO11-1
30-11-2019 08:45 Bon Boys JO11-3 SVVN JO11-1G
7-12-2019 10:00 Hector JO11-1 SVVN JO11-1G

 

SVVN JO10-1 (Hoofdklasse 08):

21-9-2019 08:30 SVVN JO10-1 Vogido JO10-1
28-9-2019 10:00 Stevo JO10-1 SVVN JO10-1
5-10-2019 08:30 SVVN JO10-1 SDC ’12 JO10-1
12-10-2019 09:45 ATC’65 JO10-1 SVVN JO10-1
26-10-2019 09:45 Victoria ’28 JO10-1 SVVN JO10-1
2-11-2019 09:45 De Tubanters1897 JO10-1 SVVN JO10-1
9-11-2019 08:30 SVVN JO10-1 Quick ’20 JO10-2
16-11-2019 08:30 SVVN JO10-1 Excelsior’31 JO10-1
23-11-2019 08:30 SVVN JO10-1 Oranje Nassau JO10-1
30-11-2019 10:00 Avanti W. JO10-1 SVVN JO10-1
7-12-2019 08:30 SVVN JO10-1 TVC ’28 JO10-1

 

SVVN JO10-2 (3de Klasse 12):

21-9-2019 08:30 SVVN JO10-2 Den Ham JO10-2
28-9-2019 09:00 Voorwaarts V. JO10-1 SVVN JO10-2
5-10-2019 08:30 Hellendoorn v.v. JO10-1 SVVN JO10-2
12-10-2019 08:30 SVVN JO10-2 Stevo JO10-2
26-10-2019 08:30 SVVN JO10-2 SVZW JO10-3
9-11-2019 08:45 Tukkers De JO10-2 SVVN JO10-2
16-11-2019 08:30 SVVN JO10-2 Kloosterhaar JO10-1
23-11-2019 08:30 SVVN JO10-2 Heracles avc JO10-7
30-11-2019 08:30 PH JO10-2 SVVN JO10-2
7-12-2019 08:30 SVVN JO10-2 ASV ’57 JO10-1

 

SVVN JO10-3 (4de Klasse 16):

21-9-2019 09:30 Blauw Wit’66 JO10-1G SVVN JO10-3
28-9-2019 08:30 SVVN JO10-3 Juventa ’12 JO10-2
5-10-2019 08:30 SVVN JO10-3 De Zweef JO10-3G
12-10-2019 10:00 Daarle SP JO10-1 SVVN JO10-3
26-10-2019 08:30 DETO JO10-2 SVVN JO10-3
2-11-2019 08:30 SVVN JO10-3 Oranje Nassau JO10-3
9-11-2019 08:30 SVVN JO10-3 DOS ’37 JO10-1G
16-11-2019 10:15 Hulzense Boys JO10-2 SVVN JO10-3
23-11-2019 10:30 Holten JO10-2 SVVN JO10-3
30-11-2019 08:30 SVVN JO10-3 MVV ’69 JO10-1G
7-12-2019 09:30 Marienheem JO10-1 SVVN JO10-3

 

SVVN JO9-1 (3de Klasse 13):

21-9-2019 09:00 DES JO9-2 SVVN JO9-1
28-9-2019 08:30 SVVN JO9-1 Lemelerveld JO9-2
5-10-2019 08:45 Wijhe ’92 JO9-2G SVVN JO9-1
12-10-2019 08:30 SVVN JO9-1 Rohda R. JO9-3
26-10-2019 08:30 SVVN JO9-1 Marienheem JO9-1
2-11-2019 08:30 SVVN JO9-1 Haarle JO9-1G
9-11-2019 08:15 SVZW JO9-3G SVVN JO9-1
16-11-2019 08:30 Vroomshoopse Boys JO9-3 SVVN JO9-1
23-11-2019 09:30 SJO JCHW JO9-1 SVVN JO9-1
30-11-2019 08:30 SVVN JO9-1 Hellendoorn v.v. JO9-2
7-12-2019 08:15 SVZW JO9-2 SVVN JO9-1

 

SVVN JO9-2 (5de Klasse 16):

21-9-2019 08:45 Hulzense Boys JO9-2G SVVN JO9-2
28-9-2019 08:30 SVVN JO9-2 Rohda Raalte JO9-7G
12-10-2019 08:30 SVVN JO9-2 Vroomshoopse Boys JO9-5
26-10-2019 08:30 SVVN JO9-2 s.v. Rijssen JO9-1
2-11-2019 08:30 SVVN JO9-2 SDOL JO9-2G
9-11-2019 10:30 DES JO9-4 SVVN JO9-2
16-11-2019 08:30 Rohda R. JO9-6 SVVN JO9-2
23-11-2019 09:00 DES JO9-3 SVVN JO9-2
30-11-2019 08:30 SVVN JO9-2 Hellendoorn v.v. JO9-3
7-12-2019 09:30 De Zweef JO9-4G SVVN JO9-2

 

SVVN JO8-1 (4de Klasse 03):

21-9-2019 08:30 SVVN JO8-1 Heino JO8-3
28-9-2019 09:00 SJO FC Dalfsen JO8-3G SVVN JO8-1
5-10-2019 08:30 SVVN JO8-1 Wesepe JO8-1
12-10-2019 08:30 Hellendoorn v.v. JO8-2G SVVN JO8-1
26-10-2019 09:30 Broekland JO8-1 SVVN JO8-1
9-11-2019 08:30 SVVN JO8-1 DES JO8-1
16-11-2019 08:30 SVVN JO8-1 SDOL JO8-1
23-11-2019 08:30 SVVN JO8-1 Rohda Raalte JO8-4G
30-11-2019 08:30 Lemele JO8-1 SVVN JO8-1
7-12-2019 08:30 SVVN JO8-1 Raalte JO8-1

 

SVVN Za1 (4de Klasse 26):

16-9-2019 21:30 Almelo FC 16 SVVN 1
23-9-2019 21:00 SVVN 1 De Zweef 1
30-9-2019 20:30 PH 1 SVVN 1
16-10-2019 21:00 Stevo 1 SVVN 1
28-10-2019 21:00 SVVN 1 DETO 2
4-11-2019 21:30 Heracles avc 1 SVVN 1
18-11-2019 21:00 SVVN 1 KOSC 1
2-12-2019 21:00 SVVN 1 KOSC 2
12-12-2019 21:00 Beuningen ZVV 1 SVVN 1
13-1-2020 21:00 SVVN 1 Almelo FC 15
20-1-2020 21:00 SVVN 1 Almelo FC 16
3-2-2020 21:00 De Zweef 1 SVVN 1
10-2-2020 21:00 SVVN 1 PH 1