De KNVB heeft ook de speelschema van de overige competities bekend gemaakt. Alleen het schema van SVVN Da1 (7×7 op vrijdag) is nog niet bekend. De senioren spelen een hele competitie. Dit zijn de wedstrijden:

19-9-2020 14:45 PH 7 SVVN 3
26-9-2020 14:30 SVVN 3 Heracles avc 4
3-10-2020 12:15 ASV ’57 4 SVVN 3
10-10-2020 14:30 SVVN 3 Juliana ’32 2
24-10-2020 16:00 Tubantia 3 SVVN 3
31-10-2020 14:30 DOS ’37 5 SVVN 3
7-11-2020 14:30 SVVN 3 Excelsior’31 7
21-11-2020 14:30 SVVN 3 DRC 2012 2
28-11-2020 17:00 Almelo 2 SVVN 3
5-12-2020 14:30 SVVN 3 Enter Vooruit 4
12-12-2020 14:30 DETO 6 SVVN 3
6-2-2021 14:30 SVVN 3 PH 7
27-2-2021 12:00 DRC 2012 2 SVVN 3
6-3-2021 14:30 SVVN 3 ASV ’57 4
13-3-2021 14:30 Excelsior’31 7 SVVN 3
20-3-2021 14:30 SVVN 3 Almelo 2
27-3-2021 14:30 SVVN 3 DETO 6
10-4-2021 14:30 Enter Vooruit 4 SVVN 3
17-4-2021 14:30 SVVN 3 Tubantia 3
24-4-2021 16:00 Heracles avc 4 SVVN 3
15-5-2021 14:30 SVVN 3 DOS ’37 5
29-5-2021 14:30 Juliana ’32 2 SVVN 3

 

19-9-2020 14:30 Excelsior’31 11 SVVN 4
26-9-2020 14:30 SVVN 4 Excelsior’31 10
10-10-2020 14:30 HHC Hardenberg 11 SVVN 4
24-10-2020 14:30 SVVN 4 Bergentheim 7
31-10-2020 14:30 DES 6 SVVN 4
7-11-2020 14:30 SVVN 4 OZC 7
21-11-2020 12:30 Hulzense Boys 5 SVVN 4
28-11-2020 14:30 SVVN 4 Hellendoorn v.v. 4
5-12-2020 14:30 SVVN 4 SVZW 8
12-12-2020 14:30 DOS ’37 9 SVVN 4
6-2-2021 14:30 SVVN 4 DES 6
27-2-2021 14:30 Excelsior’31 10 SVVN 4
13-3-2021 14:30 SVVN 4 HHC Hardenberg 11
20-3-2021 14:30 Hellendoorn v.v. 4 SVVN 4
27-3-2021 14:30 SVVN 4 Hulzense Boys 5
10-4-2021 14:30 OZC 7 SVVN 4
17-4-2021 14:30 SVVN 4 DOS ’37 9
24-4-2021 14:30 SVZW 8 SVVN 4
15-5-2021 14:30 SVVN 4 Excelsior’31 11
29-5-2021 14:30 Bergentheim 7 SVVN 4

 

19-9-2020 14:30 SVVN 5 SVZW 5
26-9-2020 14:30 ASV ’57 3 SVVN 5
3-10-2020 14:30 SVVN 5 Excelsior’31 6
10-10-2020 14:30 Gramsbergen 5 SVVN 5
24-10-2020 12:30 DETO 4 SVVN 5
31-10-2020 14:30 SVVN 5 DES 3
7-11-2020 12:30 HHC Hardenberg 7 SVVN 5
21-11-2020 14:30 SVVN 5 Juventa ’12 4
28-11-2020 14:30 De Zweef 4 Zat. SVVN 5
5-12-2020 14:30 SVVN 5 HHC Hardenberg 6
12-12-2020 14:30 SVVN 5 Heracles avc 3
6-2-2021 14:30 SVZW 5 SVVN 5
27-2-2021 14:30 SVVN 5 ASV ’57 3
6-3-2021 14:30 Excelsior’31 6 SVVN 5
13-3-2021 14:30 SVVN 5 HHC Hardenberg 7
20-3-2021 12:45 DES 3 SVVN 5
27-3-2021 14:30 SVVN 5 De Zweef 4 Zat.
10-4-2021 16:00 Heracles avc 3 SVVN 5
17-4-2021 14:30 SVVN 5 Gramsbergen 5
24-4-2021 15:15 Juventa ’12 4 SVVN 5
15-5-2021 14:30 HHC Hardenberg 6 SVVN 5
29-5-2021 14:30 SVVN 5 DETO 4

 

19-9-2020 14:30 SVVN 6 Markelo 2
26-9-2020 15:00 Blauw Wit’66 3 SVVN 6
3-10-2020 12:45 Excelsior’31 4 SVVN 6
10-10-2020 14:30 SVVN 6 Excelsior’31 5
24-10-2020 14:30 SVZW 6 SVVN 6
31-10-2020 14:30 SVVN 6 Twenthe 2
7-11-2020 14:30 s.v. Rijssen 2 SVVN 6
21-11-2020 14:30 SVVN 6 Sportclub Rijssen 2
28-11-2020 14:30 Enter Vooruit 5 SVVN 6
5-12-2020 14:30 Helios 5 SVVN 6
12-12-2020 14:30 SVVN 6 Juventa ’12 3
6-2-2021 14:30 Markelo 2 SVVN 6
27-2-2021 14:30 SVVN 6 SVZW 6
6-3-2021 14:30 SVVN 6 Excelsior’31 4
13-3-2021 14:30 Excelsior’31 5 SVVN 6
20-3-2021 14:30 SVVN 6 Enter Vooruit 5
27-3-2021 15:15 Juventa ’12 3 SVVN 6
10-4-2021 14:30 SVVN 6 s.v. Rijssen 2
17-4-2021 12:30 Sportclub Rijssen 2 SVVN 6
24-4-2021 14:30 SVVN 6 Helios 5
15-5-2021 14:30 Twenthe 2 SVVN 6
29-5-2021 14:30 SVVN 6 Blauw Wit’66 3

 

19-9-2020 14:30 SVVN 7 OZC 6
3-10-2020 14:30 SVV ’56 4 SVVN 7
10-10-2020 14:30 SVVN 7 HHC Hardenberg 15
24-10-2020 14:30 Bergentheim 6 SVVN 7
31-10-2020 14:30 SVVN 7 Lutten SC 5
7-11-2020 14:30 Marienberg 4 SVVN 7
21-11-2020 14:30 SVVN 7 MVV ’69 3
28-11-2020 14:30 Hellendoorn v.v. 5 SVVN 7
5-12-2020 14:30 Excelsior’31 9 SVVN 7
12-12-2020 14:30 SVVN 7 OVC ’21 3
6-2-2021 14:30 OZC 6 SVVN 7
27-2-2021 14:30 SVVN 7 Bergentheim 6
6-3-2021 14:30 SVVN 7 SVV ’56 4
13-3-2021 14:30 HHC Hardenberg 15 SVVN 7
20-3-2021 14:30 SVVN 7 Hellendoorn v.v. 5
27-3-2021 13:30 OVC ’21 3 SVVN 7
10-4-2021 14:30 SVVN 7 Marienberg 4
17-4-2021 12:30 MVV ’69 3 SVVN 7
24-4-2021 14:30 SVVN 7 Excelsior’31 9
15-5-2021 14:30 Lutten SC 5 SVVN 7

 

19-9-2020 12:00 SVVN VR1 Hellendoorn v.v. VR2
26-9-2020 11:00 ST: SVV ’56/Kloosterhaar VR1 SVVN VR1
3-10-2020 12:00 SVVN VR1 Daarlerveen VR1
10-10-2020 14:30 Den Ham VR2 SVVN VR1
24-10-2020 12:00 SVVN VR1 HHC Hardenberg VR3
31-10-2020 12:00 SVVN VR1 Bergentheim VR3
7-11-2020 14:30 OZC VR3 SVVN VR1
21-11-2020 11:00 DOS ’37 VR1 SVVN VR1
28-11-2020 12:00 SVVN VR1 Vroomshoopse Boys VR1
5-12-2020 14:30 Enter Vooruit VR1 SVVN VR1
12-12-2020 12:00 SVVN VR1 Wijhe ’92 VR1
6-2-2021 10:30 HHC Hardenberg VR3 SVVN VR1
27-2-2021 12:00 SVVN VR1 ST: SVV ’56/Kloosterhaar VR1
6-3-2021 12:30 Bergentheim VR3 SVVN VR1
13-3-2021 12:00 SVVN VR1 Den Ham VR2
20-3-2021 14:30 Vroomshoopse Boys VR1 SVVN VR1
27-3-2021 14:30 Hellendoorn v.v. VR2 SVVN VR1
10-4-2021 12:00 SVVN VR1 Enter Vooruit VR1
17-4-2021 09:45 Wijhe ’92 VR1 SVVN VR1
24-4-2021 12:00 SVVN VR1 DOS ’37 VR1
15-5-2021 14:30 Daarlerveen VR1 SVVN VR1
29-5-2021 12:00 SVVN VR1 OZC VR3

 

De junioren spelen een halve competitie. In 2021 startten zij met hun tweede competitie.

19-9-2020 12:30 SVVN JO19-1 Colmschate JO19-1
26-9-2020 15:30 AZC JO19-1 SVVN JO19-1
3-10-2020 12:30 SVVN JO19-1 ABS JO19-1
24-10-2020 15:00 Diepenveen JO19-1 SVVN JO19-1
31-10-2020 12:30 SVVN JO19-1 Rohda R. JO19-2
7-11-2020 16:00 Sportclub Deventer JO19-1 SVVN JO19-1
21-11-2020 12:30 SVVN JO19-1 Helios JO19-1
28-11-2020 14:30 SDOL JO19-1 SVVN JO19-1
5-12-2020 12:30 SVVN JO19-1 Markelo JO19-1
12-12-2020 14:00 Twello SV JO19-1 SVVN JO19-1

 

19-9-2020 14:30 SVVN JO19-2 DOS ’37 JO19-3
26-9-2020 14:30 Vroomshoopse Boys JO19-2 SVVN JO19-2
3-10-2020 14:30 SVVN JO19-2 Hulzense Boys JO19-2
10-10-2020 12:30 DETO JO19-2 SVVN JO19-2
24-10-2020 14:30 SVVN JO19-2 De Zweef JO19-2
31-10-2020 14:30 SVVN JO19-2 Excelsior’31 JO19-5
7-11-2020 11:30 Daarlerveen JO19-1 SVVN JO19-2
21-11-2020 12:30 Hellendoorn v.v. JO19-2 SVVN JO19-2
28-11-2020 14:30 SVVN JO19-2 SP Daarle JO19-1D
5-12-2020 15:15 Juventa ’12 JO19-2 SVVN JO19-2

 

19-9-2020 14:30 TVC ’28 JO17-2 SVVN JO17-1
26-9-2020 12:30 SVVN JO17-1 SVZW JO17-2
3-10-2020 10:00 DES JO17-1 SVVN JO17-1
10-10-2020 12:30 SVVN JO17-1 Langeveen JO17-1
24-10-2020 12:30 SVVN JO17-1 ASV ’57 JO17-1
31-10-2020 12:45 Oranje Nassau JO17-2 SVVN JO17-1
7-11-2020 12:30 SVVN JO17-1 Daarle SP JO17-1
21-11-2020 12:15 DOS ’37 JO17-1 SVVN JO17-1
28-11-2020 12:30 SVVN JO17-1 Tukkers De JO17-1
5-12-2020 14:30 VMC JO17-1G SVVN JO17-1
12-12-2020 12:30 SVVN JO17-1 Vroomshoopse Boys JO17-2

 

19-9-2020 11:00 SVVN JO17-2 Hulzense Boys JO17-3
26-9-2020 12:30 Hellendoorn v.v. JO17-3 SVVN JO17-2
3-10-2020 11:00 SVVN JO17-2 SDOL JO17-1
10-10-2020 13:00 Rohda R. JO17-5 SVVN JO17-2
24-10-2020 11:00 SVVN JO17-2 Lemele JO17-1G
31-10-2020 11:00 SVVN JO17-2 Heeten JO17-2G
7-11-2020 11:00 Excelsior’31 JO17-6 SVVN JO17-2
21-11-2020 14:00 Marienheem JO17-1 SVVN JO17-2
28-11-2020 11:00 SVVN JO17-2 SVZW JO17-4
5-12-2020 12:30 Nieuw Heeten JO17-1G SVVN JO17-2

 

19-9-2020 11:00 Dos Kampen JO15-2 SVVN JO15-1
26-9-2020 11:00 SVVN JO15-1 WHC JO15-2
3-10-2020 10:30 Gramsbergen JO15-1 SVVN JO15-1
10-10-2020 11:00 SVVN JO15-1 WVF JO15-2
24-10-2020 09:50 Hardenberg ’85 JO15-1 SVVN JO15-1
31-10-2020 10:00 JVC Dedemsvaart JO15-2 SVVN JO15-1
21-11-2020 11:00 SVVN JO15-1 SVI JO15-2
28-11-2020 12:30 Rohda R. JO15-2 SVVN JO15-1
5-12-2020 11:00 SVVN JO15-1 CSV’28 JO15-5G
12-12-2020 10:30 DES JO15-1 SVVN JO15-1

 

19-9-2020 11:00 Hardenberg ’85 JO15-2 SVVN JO15-2
26-9-2020 09:30 SVVN JO15-2 Hellendoorn v.v. JO15-3
3-10-2020 10:00 Bergentheim JO15-2 SVVN JO15-2
10-10-2020 09:30 SVVN JO15-2 HHC Hardenberg JO15-4
24-10-2020 11:15 SJO JCO JO15-5 SVVN JO15-2
31-10-2020 11:15 DES JO15-3 SVVN JO15-2
7-11-2020 09:30 SVVN JO15-2 Lemele JO15-1G
21-11-2020 09:30 SVVN JO15-2 Gramsbergen JO15-3G
28-11-2020 10:00 Den Ham JO15-3 SVVN JO15-2
5-12-2020 09:30 SVVN JO15-2 Vroomshoopse Boys JO15-4
12-12-2020 10:00 USV JO15-2 SVVN JO15-2

 

19-9-2020 10:30 GFC JO13-1 SVVN JO13-1
26-9-2020 11:00 SVVN JO13-1 Heracles avc JO13-1G
3-10-2020 09:45 Oranje Nassau JO13-2 SVVN JO13-1
24-10-2020 13:30 Reutum JO13-1G SVVN JO13-1
31-10-2020 11:15 NEO JO13-3 SVVN JO13-1
7-11-2020 11:00 SVVN JO13-1 SVZW JO13-1
21-11-2020 11:00 SVVN JO13-1 Hulzense Boys JO13-1
28-11-2020 11:00 Saasveldia JO13-1 SVVN JO13-1
5-12-2020 11:00 SVVN JO13-1 Enter JO13-1G
12-12-2020 11:30 Tukkers De JO13-1 SVVN JO13-1

 

19-9-2020 09:30 SVVN JO13-2 De Zweef JO13-3
26-9-2020 11:30 Holten JO13-3 SVVN JO13-2
3-10-2020 09:30 SVVN JO13-2 Excelsior’31 JO13-3
10-10-2020 08:45 Hulzense Boys JO13-2 SVVN JO13-2
24-10-2020 09:30 SVVN JO13-2 Enter Vooruit JO13-2
31-10-2020 09:30 SVVN JO13-2 Enter JO13-2G
7-11-2020 09:00 Hellendoorn v.v. JO13-3 SVVN JO13-2
21-11-2020 10:30 s.v. Rijssen JO13-2 SVVN JO13-2
28-11-2020 09:30 SVVN JO13-2 Excelsior’31 JO13-4
5-12-2020 09:30 SVZW JO13-2 SVVN JO13-2

 

Nieuw dit seizoen is dat de pupillen vier halve competities spelen. Zij beginnen twee weken eerder en spelen niet voor de beker.

5-9-2020 09:45 SVVN JO11-1G Hellendoorn v.v. JO11-1
12-9-2020 09:30 DOS ’37 JO11-1G SVVN JO11-1G
19-9-2020 09:45 SVVN JO11-1G Juventa ’12 JO11-1
26-9-2020 09:00 PH JO11-1 SVVN JO11-1G
3-10-2020 09:45 SVVN JO11-1G Excelsior’31 JO11-2

 

5-9-2020 09:45 SVVN JO11-2G Sc. Overwetering JO11-2
12-9-2020 08:30 Rohda R. JO11-3 SVVN JO11-2G
19-9-2020 09:45 SVVN JO11-2G Haarle JO11-1
26-9-2020 08:45 Lemelerveld JO11-2G SVVN JO11-2G
3-10-2020 09:30 Marienheem JO11-1G SVVN JO11-2G

 

5-9-2020 10:30 Holten JO11-2 SVVN JO11-3
12-9-2020 09:45 SVVN JO11-3 Blauw Wit’66 JO11-1G
19-9-2020 09:00 Enter JO11-2 SVVN JO11-3
26-9-2020 09:45 SVVN JO11-3 Excelsior’31 JO11-3
3-10-2020 11:15 Markelo JO11-2G SVVN JO11-3

 

5-9-2020 10:00 Excelsior’31 JO10-2 SVVN JO10-1
12-9-2020 08:30 SVVN JO10-1 Holten JO10-1G
19-9-2020 08:30 Hellendoorn v.v. JO10-1 SVVN JO10-1
26-9-2020 08:30 SVVN JO10-1 Markelo JO10-1
3-10-2020 10:00 Lemelerveld JO10-3 SVVN JO10-1

 

5-9-2020 08:30 SVVN JO10-2 Hulzense Boys JO10-2
12-9-2020 08:30 SVZW JO10-2 SVVN JO10-2
19-9-2020 08:30 SVVN JO10-2 DES JO10-2
26-9-2020 10:15 Hulzense Boys JO10-1 SVVN JO10-2
3-10-2020 09:30 Sportclub Rijssen JO10-1 SVVN JO10-2

 

5-9-2020 09:45 SVVN JO10-3 Den Ham JO10-1G
12-9-2020 10:15 SDOL JO10-2G SVVN JO10-3
19-9-2020 09:45 SVVN JO10-3 Daarle SP JO10-1
26-9-2020 10:00 DES JO10-3 SVVN JO10-3
3-10-2020 09:45 SVVN JO10-3 De Zweef JO10-3G

 

5-9-2020 09:45 Juventa ’12 JO9-2 SVVN JO9-1
12-9-2020 09:45 SVVN JO9-1 De Zweef JO9-4G
19-9-2020 08:45 Hulzense Boys JO9-2G SVVN JO9-1
26-9-2020 09:45 SVVN JO9-1 Hellendoorn v.v. JO9-3G
3-10-2020 10:00 DES JO9-4 SVVN JO9-1

 

5-9-2020 08:30 SVVN JO8-1 SDOL JO8-1
12-9-2020 08:30 Hellendoorn v.v. JO8-2G SVVN JO8-1
19-9-2020 08:30 SVVN JO8-1 SVZW JO8-2
26-9-2020 09:00 Voorwaarts V. JO8-1 SVVN JO8-1
3-10-2020 08:30 DOS ’37 JO8-1 SVVN JO8-1

 

5-9-2020 10:00 Enter Vooruit JO8-3 SVVN JO8-2
12-9-2020 08:30 SVVN JO8-2 SVZW JO8-3
19-9-2020 09:00 Enter JO8-1 SVVN JO8-2
26-9-2020 08:30 SVVN JO8-2 De Zweef JO8-4G
3-10-2020 08:45 Juventa ’12 JO8-1 SVVN JO8-2