Zaterdag 26 oktober:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
VV Hellendoorn 1 SVVN 1 14:30 J. Klein Ganseij
SVVN 2 Achilles’12 2 14:30
SVVN 3 DETO 4 13:45 14:30
DES 4 SVVN 4 11:30 12:30
SVVN 5 Juventa’12 2 13:45 14:30
SVVN 6 RDC 3 11:45 12:30
SVVN 7 Hulzense Boys 7 13:45 14:30
Voorwaarts V. Da1 SVVN Da1 11:15 12:30
Achilles’12 Da2 SVVN Da2 11:15 12:30
VV Hellendoorn JO19-1 SVVN JO19-1 13:00 14:30
Enter Vooruit JO19-2 SVVN JO19-2 07:45 09:00
SVVN JO17-1 Vroomshoopse Boys JO17-1 09:45 11:00 D. Staal
SVVN JO17-2 VV Nieuw Heeten JO17-1 11:45 12:30
SVVN JO15-1 VV Borne JO15-1 08:30 09:30
SVVN JO15-2 Vrij
Helios JO13-1 SVVN JO13-1 09:15 10:45
SVVN JO13-2 Vrij
VV Twenthe JO12-1 SVVN JO12-1 10:15 11:15
SVVN JO11-1 Vrij
Victoria’28 JO10-1 SVVN JO10-1 08:45 09:45
SVVN JO10-2 SVZW JO10-3 08:00 08:30
DETO JO10-2 SVVN JO10-3 07:30 08:30
SVVN JO9-1 SV Mariënheem JO9-1 08:00 08:30
SVVN JO9-2 SV Rijssen JO9-1 08:00 08:30
VV Broekland JO8-1 SVVN JO8-1 08:30 09:30

Zaterdag 19 oktober:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 DES 1 14:30 S. Smit 12 13 1 2-1
SVVN 2 Vrij
SVVN 3 Vrij
SVVN 4 Vrij
SVVN 5 Vrij
SVVN 6 Vrij
SVVN 7 Vrij
SVVN Da1 Vrij
SVVN Da2 Vrij
VV Hellendoorn JO19-1 SVVN JO19-1 (B) 10:30 12:00 4-2
SVVN JO19-2 Vrij
SVVN JO17-1 Vrij
SVVN JO17-2 Vrij
SVVN JO15-1 Vrij
SVVN JO15-2 Vrij
SVVN JO13-1 SC Overwetering JO13-1 (V) 10:00 11:00 1 2 4
SVVN JO13-2 Vrij
SVVN JO12-1 De Zweef JO12-3 09:00 09:30 N. Wijnen 1 2 2 0-10
SVVN JO11-1 Vrij
SVVN JO10-1 ROHDA Raalte JO10-1 (B) 09:30 10:00 J. ten Zende 3 4 2 8-7
SVVN JO10-2 Vrij
ABS JO10-3 SVVN JO10-3 (B) 09:00 10:00 3-14
SVVN JO9-1 ABS JO9-1 (B) 09:30 10:00 M. Thomas 5 6 2 10-5
SVVN JO9-2 SV Heeten JO9-2 (B) 09:30 10:00 T. Snellink 12 13 3 6-5
SV Enter JO8-1 SVVN JO8-1 09:00 10:00 14-2

Woensdag 16 oktober:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
Stevo 1 SVVN 1 (F) 22:00 G. Slagers

Zaterdag 12 oktober:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
ASV’57 1 SVVN 1 14:30 A.J.N. Mulder 1-1
SVVN 2 SDC’12 2 14:30 M. op den Dries 1 2 2 2-2
SVVN 3 ATC’65 2 13:45 14:30 J. Greevink 3 4 4 2-6
VV Den Ham 4 SVVN 4 13:45 15:00 6-1
SV Rijssen 2 SVVN 5 13:15 14:30 Uitgesteld
DAVO 3 SVVN 6 10:45 12:00 1-3
SV Rijssen 4 SVVN 7 13:15 14:30 Afgelast
OZC Da2 SVVN Da1 11:15 12:30 Uitgesteld
AZSV Da3 SVVN Da2 12:45 14:30 8-1
Enter Vooruit JO19-1 SVVN JO19-1 10:15 12:00 1-1
SVVN JO19-2 VV Hellendoorn JO19-2 11:45 12:30 G. Scharphof 3 4 4 5-0
SVVN JO17-1 SDOL JO17-1 09:45 11:00 ? 6 5 1 2-1
SVVN JO17-2 SV Mariënheem JO17-1 11:45 12:30 G. Dam 12 13 5 4-1
SVVN JO15-1 ATC’65 JO15-3 08:30 09:30 12 13 3 7-0
De Tukkers JO15-2 SVVN JO15-2 11:45 13:00 5-2
GFC JO13-1 SVVN JO13-1 08:30 10:00 1-1
SV Enter JO13-2 SVVN JO13-2 11:45 13:00 4-1
Achilles’12 JO12-5 SVVN JO12-1 08:45 09:45 3-0
SVVN JO11-1 VV Holten JO11-2 09:00 09:30 L. Roeterdink 1 2 2 3-4
ATC’65 JO10-1 SVVN JO10-1 08:45 09:45 7-6
SVVN JO10-2 Stevo JO10-2 08:00 08:30 1 2 2 4-6
SC Daarle JO10-1 SVVN JO10-3 09:00 10:00 2-11
SVVN JO9-1 ROHDA Raalte JO9-3 08:00 08:30 J. Lindeman 3 4 2 9-0
SVVN JO9-2 Vroomshoopse Boys JO9-3 08:00 08:30 J. op den Dries 5 6 2 22-0
VV Hellendoorn JO8-2 SVVN JO8-1 07:45 08:30 6-4

Zaterdag 5 oktober:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 VV Mariënberg 1 14:30 E. Heijmeriks 12 13 1 1-1
Sparta E. 3 SVVN 2 14:30 A.G.N. Bos 4-3
Excelsior’31 5 SVVN 3 11:30 12:45 Uitgesteld
SVVN 4 SVI 7 13:45 14:30 J. Greevink 3 4 5 0-0
SVVN 5 De Zweef 3 13:45 14:30 J. Keizer 1 2 2 5-0
SVVN 6 SV Rijssen 5 11:45 12:30 M. op den Dries 3 4 2 4-7
SVVN 7 SV Almelo 3 13:45 14:30 R. van den Berg 5 6 3 0-8
SVVN Da1 Vroomshoopse Boys Da1 10:15 11:00 G. Timmermans 1 2 3 5-0
SVVN Da2 Vogido Da3 12:15 13:00 G. Scharphof 1 2 4 4-2
SVVN JO19-1 Oranje Nassau JO19-2 11:15 12:30 J. de Vos 5 6 3 5-1
De Zweef JO19-2 SVVN JO19-2 12:00 13:00 3-7
DOS’37 JO17-1 SVVN JO17-1 10:30 12:15 A. Schoutese 1-4
De Zweef JO17-3 SVVN JO17-2 14:00 15:00 0-2
VV Losser JO15-2 SVVN JO15-1 10:30 12:30 2-0
SVVN JO15-2 AVC Heracles JO15-2 10:15 11:00 G. Dam 3 4 4 7-0
SVVN JO13-1 DETO JO13-2 10:00 11:00 W. Vliek 12 13 5 8-1
SVVN JO13-2 DES JO13-2 08:45 09:30 K. ter Avest 12 13 3 0-6
SVVN JO12-1 De Zweef JO12-3 09:00 09:30 S. Boerkamp 1 2 2 Uitgesteld
SV Delden JO11-1 SVVN JO11-1 09:30 10:30 16-0
SVVN JO10-1 SDC’12 JO10-1 08:00 08:30 1 2 2 10-9
VV Hellendoorn JO10-1 SVVN JO10-2 07:45 08:30 6-5
SVVN JO10-3 De Zweef JO10-3 08:00 08:30 L. Roeterdink 3 4 2 7-6
Wijhe’92 JO9-2 SVVN JO9-1 07:45 08:45 1-6
VV Nieuw Heeten JO9-1 SVVN JO9-2 08:30 09:30 1-17
SVVN JO8-1 VV Wesepe JO8-1 08:00 08:30 K. Löwik 5 6 2 11-2

Woensdag 2 oktober:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN Da2 VV Losser Da1 19:15 20:00 1-2

Maandag 30 september:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
PH 1 SVVN 1 (F) 21:30 H.A.J. Nijhuis 3-9

Zaterdag 28 september:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 Wilhelminaschool 1 14:30 D. Beldman 12 13 1 0-0
SVVN 2 PH 3 14:30 E. Yalcin 1 2 3 2-4
SVVN 3 Enter Vooruit 4 13:45 14:30 H. Tijhuis 5 6 4 2-9
SVVN 4 Excelsior’31 7 13:45 14:30 J. Keizer 3 4 5 4-3
Blauw Wit’66 3 SVVN 5 13:30 14:45 2-3
DES 6 SVVN 6 13:30 14:30 2-1
SC Rijssen 4 SVVN 7 13:15 14:30 4-2
PH Da1 SVVN Da1 11:15 12:30 5-2
Berghuizen/De Lutte Da1 SVVN Da2 13:00 14:15 4-1
AVC Heracles JO19-1 SVVN JO19-1 12:15 14:00 3-3
SVVN JO19-2 Excelsior’31 JO19-5 11:45 12:30 J. Greevink 3 4 5 6-0
SVVN JO17-1 Stevo JO17-1 09:45 11:00 M. op den Dries 6 5 2 0-3
SVVN JO17-2 ROHDA Raalte JO17-3 11:45 12:30 G. Dam 1 2 3 2-5
SVVN JO15-1 Luctor et Emergo JO15-2 08:30 09:30 G. Freriksen 1 2 1 6-2
MVV’29 JO15-2 SVVN JO15-2 11:45 13:00 0-6
AVC Heracles JO13-1 SVVN JO13-1 08:15 09:45 1-5
Vr’hoopse Boys JO13-3 SVVN JO13-2 08:45 10:00 2-1
SV Rijssen JO12-1 SVVN JO12-1 09:30 10:30 3-1
SVVN JO11-1 DEO JO11-1 09:00 09:30 D. Burnama 3 4 2 4-7
Stevo JO10-1 SVVN JO10-1 09:00 10:00 13-1
Voorwaarts V. JO10-1 SVVN JO10-2 08:00 09:00 4-5
SVVN JO10-3 Juventa’12 JO10-2 08:00 08:30 1 2 2 5-6
SVVN JO9-1 VV Lemelerveld JO9-2 08:00 08:30 M. Arentsen 3 4 2 16-0
SVVN JO9-2 ROHDA Raalte JO9-7 08:00 08:30 R. Man 5 6 2 12-2
FC Dalfsen JO8-3 SVVN JO8-1 08:00 09:00 2-13

Woensdag 25 september:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN Da1 DOS’37 Da1 20:00 3-3

Maandag 23 september:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 De Zweef 1 (F) 21:00 W.A. Simons 8-2

Zaterdag 21 september:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
AJC’96 1 SVVN 1 15:00 M. Landman 2-2
De Esch 3 SVVN 2 13:00 2-1
VV Oldenzaal 3 SVVN 3 13:15 14:30 Vervallen
OZC 4 SVVN 4 13:15 14:30 5-0
SVVN 5 Enter Vooruit 5 13:45 14:30 M. op den Dries 1 2 3 2-3
SVVN 6 VV Hellendoorn 4 11:45 12:30 G. Scharphof 1 2 3 8-3
SVVN 7 VV Hellendoorn 5 13:45 14:30 J. Keizer 3 4 5 1-5
SVVN Da1 DOS’37 Da1 10:15 11:00 Uitgesteld
SVVN Da2 VV Losser Da2 12:45 13:30 12 13 4 BNO
SVVN JO19-1 VV Bentelo JO19-1 11:15 12:30 R. van den Berg 4 3 1 4-2
SDOL JO19-2 SVVN JO19-2 13:15 14:30 3-4
VV Hellendoorn JO17-1 SVVN JO17-1 11:15 12:45 7-1
Vroomshoopse Boys JO17-3 SVVN JO17-2 09:45 11:00 0-16
Achilles’12 JO17-5 SVVN JO17-3 11:15 12:30 Vervallen
NEO JO15-3 SVVN JO15-1 09:30 12:15 3-0
SVVN JO15-2 Bon. Boys JO15-3 10:15 11:00 3 4 4 0-8
SVVN JO13-1 VV Bergentheim JO13-1 10:00 11:00 5 6 5 5-1
SVVN JO13-2 Voorwaarts V. JO13-1 08:45 09:30 A. van der Linde 12 13 2 1-10
SVVN JO12-1 SVZW JO12-2 09:00 09:30 M. Hulsman 1 2 3 1-5
VV Twenthe JO11-2 SVVN JO11-1 09:00 10:00 3-2
SVVN JO10-1 Vogido JO10-1 08:00 08:30 1 2 2 3-13
SVVN JO10-2 VV Den Ham JO10-2 08:00 08:30 3 4 2 6-8
Blauw Wit’66 JO10-1 SVVN JO10-3 08:30 09:30 5-7
DES JO9-2 SVVN JO9-1 08:15 09:00 2-6
Hulzense Boys JO9-2 SVVN JO9-2 08:00 08:45 3-9
SVVN JO8-1 VV Heino JO8-3 08:00 08:30 5 6 3 19-0

Zaterdag 14 september:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
Blauw Wit’66 1 SVVN 1 (B) 15:00 H.M. Lemaire 1-2
VV Hellendoorn 2 SVVN 2 (B) 12:00 4-1
SV Rijssen 2 SVVN 3 (B) 13:15 14:30 9-0
Excelsior’31 5 SVVN 4 (B) 11:30 12:45 6-2
SVVN 5 Lagere seniorentoernooi 12:45 13:30
SVVN 6 SV Rijssen 3 (B) 11:45 12:30 M. op den Dries 3 4 5 2-6
SVVN 7 Lagere seniorentoernooi 13:15 14:00
SVVN Da1 Vrij
SVVN Da2 DES Da1 (B) 13:45 14:30 G. Scharphof 9 10 4 BNO
SVVN JO19-1 TVC’28 JO19-2 (B) 11:15 12:30 J. de Vos 12 13 1 7-1
Sportlust Vr’hoop JO19-1 SVVN JO19-2 (B) 13:15 14:30 2-2
SVVN JO17-1 Achilles’12 JO17-2 (B) 09:45 11:00 J. Greevink 1 2 2 1-2
SVVN JO17-2 De Zweef JO17-3 (B) 11:45 12:30 D., Stokvis 4 3 4 4-1
Wilhelminaschool JO17-3 SVVN JO17-3 (B) 13:15 14:30 8-4
Juventa’12 JO15-1 SVVN JO15-1 (B) 10:30 11:45 6-0
SVVN JO15-2 Juventa’12 JO15-3 (B) 10:15 11:00 G. Dam 4 3 3 3-2
De Zweef JO13-1 SVVN JO13-1 (B) 07:45 09:15 8-0
SVVN JO13-2 VV Hellendoorn JO13-2 (B) 08:45 09:30 G. Dam 12 13 2 1-6
VV Daarlerveen JO12-2 SVVN JO12-1 (B) 08:00 09:00 0-2
VV Hellendoorn JO11-2 SVVN JO11-1 (B) 07:45 08:30 6-2
VV Den Ham JO10-1 SVVN JO10-1 (B) 07:45 08:45 4-5
SVVN JO10-2 VV Den Ham JO10-2 (B) 08:00 08:30 ? 1 2 2 3-5
SVVN JO10-3 MVV’69 JO10-1 (B) 08:00 08:30 ? 3 4 2 7-3
JCO JO9-2 SVVN JO9-1 (B) 07:45 08:45 3-5
SVVN JO9-2 DES JO9-3 (B) 08:00 09:30 M. ter Steege 5 6 3 8-2
DES JO8-1 SVVN JO8-1 (B) 08:15 09:00 5-5

Woensdag 11 september:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN JO19-2 PH JO19-2 (B) 18:15 19:00 1 2 1 5-2
Achilles’12 JO17-5 SVVN JO17-3 (B) 17:45 19:00 5-1
Hulzense Boys JO13-1 SVVN JO13-1 (B) 17:45 19:00 2-2

Zaterdag 7 september:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SC Enschede 1 SVVN 1 (B) 15:00 H.G.L. Marschalk 0-5
SVVN 2 Hulzense Boys 2 (B) 14:30 J.B. Schepers 5 6 1 0-2
Excelsior’31 8 SVVN 3 (B) 13:15 14:30 11-3
SVVN 4 De Zweef 2 (B) 13:45 14:30 J. Keizer 3 4 4 1-3
SVVN 5 Vrij
SVVN 6 Excelsior’31 11 (B) 11:45 12:30 G. Scharphof 12 13 4 3-2
SVVN 7 Vrij
SVVN Da1 Vrij
Hulzense Boys Da1 SVVN Da2 (B) 13:30 14:30 10-0
SVVN JO19-1 VV Bergentheim JO19-1 (B) 11:15 12:30 R. van den Berg 1 2 2 4-1
Be Quick’28 JO19-2 SVVN JO19-2 (B) 13:30 15:00 2-4
SVVN JO17-1 Enter Vooruit JO17-1 (B) 09:45 11:00 W. Schellekens 6 5 1 1-6
Excelsior’31 JO17-3 SVVN JO17-2 (B) 10:30 11:45 3-2
Achilles’12 JO17-5 SVVN JO17-3 (B) 11:15 12:30 Uitgesteld
SVVN JO15-1 VV Den Ham JO15-1 (B) 08:15 09:30 T. Kroeze 3 4 4 0-4
Excelsior’31 JO15-3 SVVN JO15-2 (B) 08:30 09:45 5-1
Hulzense Boys JO13-1 SVVN JO13-1 (B) 09:00 10:30 Uitgesteld
SVVN JO13-2 SV Holten JO13-2 (B) 08:45 09:30 G. Freriksen 12 13 5 3-3
SVVN JO12-1 SVZW JO12-2 (B) 08:45 09:30 T. Velthuis 1 2 2 0-7
Vroomshoopse Boys JO11-3 SVVN JO11-1 (B) 07:30 08:30 5-2
De Zweef JO10-1 SVVN JO10-1 (B) 08:00 08:45 5-6
SVVN JO10-2 VV Hellendoorn JO10-1 (B) 08:00 08:30 C. Haas 1 2 2 4-5
De Zweef JO10-3 SVVN JO10-3 (B) 10:15 11:00 7-8
DES JO9-2 SVVN JO9-1 (B) 08:15 09:00 5-5
De Zweef JO9-4 SVVN JO9-2 (B) 08:45 09:30 1-13
SVVN JO8-1 SDOL JO8-1 (B) 08:00 09:30 H. van den Berg 5 6 2 8-7

Donderdag 5 september:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
Excelsior’31 5 SVVN 1 (F) (B) 20:00 G.W.F Moeken 10-1
SVVN JO13-1 De Zweef JO13-2 (V) 17:45 19:00

Woensdag 4 september:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 2 De Zweef 2 (V) 20:00 1 2 1

Dinsdag 3 september:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN JO19-1 Vroomshoopse Boys JO19-1 (V) 18:45 20:00 3 4 3
SVVN JO17-1 AVC Heracles JO17-1 (V) 17:45 19:00 6 5 1
SVVN JO13-1 DETO JO13-1 (V) 17:45 19:00 1 2 2

Zaterdag 31 augustus:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 DRC 2012 1 (B) 14:30 J. Klein Ganseij 12 13 1 7-0
VV Den Ham 2 SVVN 2 (B) 12:00 H. Gol 1-2
SVVN 3 SVZW 4 (B) 13:45 14:30 M. Op den Dries 1 2 4 3-7
SC Rijssen 2 SVVN 4 (B) 12:00 13:15 0-5
SVVN 5 Vrij
SC Rijssen 4 SVVN 6 (B) 14:00 15:15 2-4
SVVN 7 Vrij
SVVN Da1 Vrij
SVVN Da2 VV Hellendoorn Da2 (B) 12:45 13:30 G. Scharphof 5 6 2 0-9
Juventa’12 JO19-1 SVVN JO19-1 (B) 13:30 15:15 2-4
SVVN JO19-2 PH JO19-2 (B) 11:45 12:30 Uitgesteld
SV Enter JO17-1 SVVN JO17-1 (B) 12:45 14:30 1-4
SVVN JO17-2 Hulzense Boys JO17-2 (B) 11:45 12:30 1 2 3 3-1
SVVN JO17-3 ATC’65 JO17-8 (B) 10:15 11:00 G. Dam 1 2 4 2-7
SVZW JO15-1 SVVN JO15-1 (B) 09:15 10:45 6-0
SVVN JO15-2 De Zweef JO15-2 (B) 10:15 11:00 A. Van der Linde 3 4 2 1-1
SVVN JO13-1 DES JO13-1 (B) 10:00 11:00 M. Van der Veen 12 13 1 2-5
DES JO13-2 SVVN JO13-2 (B) 08:15 09:15 12-2
De Zweef JO12-3 SVVN JO12-1 (B) 10:00 11:00 3-1
SVVN JO11-1 VV Den Ham JO11-2 (B) 09:00 09:30 R. Wijnen 5 6 3 5-2
SVVN JO10-1 Oranje Nassau JO10-2 (B) 08:00 08:30 1 2 2 12-5
SVZW JO10-3 SVVN JO10-2 (B) 07:15 08:15 1-12
SVVN JO10-3 Hulzense Boys JO10-2 (B) 08:00 08:30 3 4 2 13-0
SVVN JO9-1 VV Hellendoorn JO9-2 (B) 08:00 08:30 5 6 2 19-0
SVVN JO9-2 Hulzense Boys JO9-2 (B) 08:00 08:30 12 13 2 10-5
VV Hellendoorn JO8-2 SVVN JO8-1 (B) 07:45 08:30 5-7

Donderdag 29 augustus:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
GFC JO13-1 SVVN JO13-1 (V) 17:30 19:00

Woensdag 28 augustus:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN JO15-1 VV Hellendoorn JO15-1 (V) 18:00 19:00 3 4 3
SVVN JO15-2 MVV’69 JO15-1 (V) 18:00 18:45 1 2 2

Dinsdag 27 augustus:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 2 Zenderen Vooruit 2 (V) 20:00 1 2 1
SVVN JO19-1 De Zweef JO19-1 (V) 18:30 19:30 3 4 3
SVVN JO17-1 Enter Vooruit JO17-1 (V) 18:00 19:00 6 5 2

Zaterdag 24 augustus:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 AVC Heracles 1 (V) 14:30 12 13 1 7-1
SVVN 2 Zwolsche Boys 2 (V) 14:30
SVVN 4 DES 4 (V) 13:45 14:30
SVVN JO17-1 Kon. UD JO17-1 (V) 11:45 13:00
SVVN JO13-1 Excelior’31 JO13-2 (V) 09:00 10:15

Dinsdag 20 augustus:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 2 VV Den Ham 2 (V) 19:30 12 13 1

Zaterdag 17 augustus:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 Hulzense Boys 1 (V) 14:30 12 13 1  0-4