Zaterdag 23 februari:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 PH 1 14:30 J.A.M. Everlo 12 14 2
Voorwaarts V. 4 SVVN 5 13;15 14:30
SVVN JO15-3 Rigtersbleek JO15-3 10:15 11:00 ? 1 2 3

Zaterdag 16 februari:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
Voorwaarts V. 1 SVVN 1 14:30 D. Beldman 1-1
SDC’12 2 SVVN 2 14:30 G.J. Hennink 4-0
Excelsior’31 7 SVVN 3 11:30 12:45 Uitgesteld
SVVN 4 Vrij
SVVN 5 OZC 6 13:45 14:30 Uitgesteld
SVVN Da1 Zelos Da2 12:45 13:30 J. Greevink 1 2 1 3-2
SV Gramsbergen JO19-1 SVVN JO19-1 10:45 12:30 M.P. Smit 3-2
Oranje Nassau JO19-4 SVVN JO19-2 13:45 15:00 Uitgesteld
SVVN JO17-1 Stevo JO17-1 11:30 12:30 T.R. Dekker 6 5 3 Uitgesteld
De Zweef JO17-2 SVVN JO17-2 11:45 13:00 1-1
SVVN JO17-3 Rood Zwart JO17-2 08:45 09:30 ? 1 2 4 1-3
SVVN MO17-1 BWO MO17-1 12:30 13:30 M. Op den Dries 12 13 2 0-6
DETO JO15-2 SVVN JO15-1 08:00 09:30 2-2
Juventa’12 JO15-2 SVVN JO15-2 09:45 11:00 11-0
SVVN JO15-3 Rigtersbleek JO15-3 10:15 11:00 Uitgesteld
SVVN MO15-1 Berkum MO15-2 10:00 11:00 ? 3 4 1 2-5
Excelsior’31 JO13-2 SVVN JO13-1 08:30 09:45 5-2
JCO JO13-6 SVVN JO13-2 10:00 11:15 Uitgesteld
SVVN JO11-1 Hulzense Boys JO11-1 09:00 09:30 M. Ter Steege 12 13 2B 1-9
SVVN JO11-2 La Première JO11-2 09:00 09:30 J. Ramerman 5 6 2A 0-8
VV Nieuw Heeten JO11-1 SVVN JO11-3 08:30 09:30 12-0
Blauw Wit’66 JO9-1 SVVN JO9-1 09:30 10:30 Uitgesteld
VV Hellendoorn JO9-2 SVVN JO9-2 08:45 09:30 11-0
Vroomshoopse Boys JO9-2 SVVN JO9-3 07:30 08:30 7-5
SVVN JO9-4 SV Mariënheem JO9-1 08:00 08:30 T. Poortman 3 4 2B 9-9
SVVN JO8-1 PH JO9-2 08:00 08:30 L. Roeterdink 1 2 2A 2-18

Maandag 11 februari:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SV Gramsbergen 4 SVVN 1 (F) 22:00 G. Erkin
SVVN 2 SV Gramsbergen 5 (F) 21:00 E. Tamer

Zaterdag 9 februari:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 VV Mariënberg 1 14:30 H.G.L. Marschalk 12 13 1 2-3
SVVN 2 Blauw Wit’66 2 12:30 E. Yalcin 3 4 3 2-2
SVVN 3 De Zweef 3 (zat.) 13:45 14:30 H. Tijhuis 1 2 2 1-3
Excelsior’31 10 SVVN 4 13:30 14:30 5-2
SC Lemele 3 SVVN 5 13:30 14:30 9-2
Enter Vooruit Da1 SVVN Da1 13:15 14:30 5-0
SVVN JO19-1 DES JO19-1 13:15 14:30 M. Op den Dries 5 6 3 1-2
SVVN JO19-2 Stevo JO19-2 11:45 12:30 J. Greevink 1 2 5 5-2
DOS’37 JO17-1 SVVN JO17-1 10:30 12:15 Afgelast
SVVN JO17-2 PH JO17-2 10:15 11:00 G. Freriksen 12 13 2 1-4
NEO JO17-6 SVVN JO17-3 14:15 15:30
SVZW MO17-1 SVVN MO17-1 09:30 10:45 4-0
SVVN JO15-1 De Zweef JO15-1 08:30 09:30 J. De Vos 1 2 1 1-4
SVVN JO15-2 Rijssen Vooruit JO15-1 10:15 11:00 J. Knol 5 6 4 4-3
Enter Vooruit JO15-3 SVVN JO15-3 09:45 11:00 2-6
HHC MO15-1 SVVN MO15-1 08:00 09:45 2-2
SVVN JO13-1 SDOL JO13-1 10:00 11:00 T. Hekkert 3 4 1 1-6
SVVN JO13-2 Vrij
SVVN JO11-1 Vrij
SVVN JO11-2 Vrij
SVVN JO11-3 VV Holten JO11-2 09:00 09:30 ? 12 13 2A 2-15
SVVN JO9-1 SC Markelo JO9-1 08:00 08:30 P. Sihasale 5 6 2C 8-4
SVVN JO9-2 SC Rijssen JO9-1 08:00 08:30 B. Reijerink 3 4 2B 0-11
SVVN JO9-3 MVV’29 JO9-1 08:00 08:30 J. Papilaja 1 2 2A 3-8
RDC JO9-1 SVVN JO9-4 07:30 08:30 5-6
Victoria’28 JO8-1 SVVN JO8-1 07:45 08:45 5-0

Woensdag 6 februari:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
De Zweef 2 (zat.) SVVN 2 (V) 19:30

Maandag 4 februari:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
DETO 1 SVVN 1 (F) 21:30 B. Looms

Zaterdag 2 februari:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
Blauw Wit’66 1 SVVN 1 15:00 G. Smeenk 2-4
SVVN 3 DES 3 13:45 14:30 M. op den Dries 5 6 3 3-4
DETO 6 SVVN 4 13:15 14:30 Afgelast
ENC’09 3 SVVN 5 13:45 14:30 11-2
Hulzense Boys JO13-1 SVVN JO13-1 (V) 09:45 11:00

Maandag 28 januari:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
ZVO 3 SVVN 1 (F) 20:00 M. Söner 7-2
SVVN 2 VV Bergentheim 2 (F) 21:00 A.G.M. Kreileman 2-5

Zaterdag 26 januari:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 DES 1 14:30 M. Hesselink Afgelast
VV Den Ham 3 SVVN 2 (V) 12:30
Achilles’12 Da2 SVVN Da1 13:00 14:15 Afgelast
Enter Vooruit JO19-2 SVVN JO19-2 (V) 09:45 11:00 Afgelast
Enter Vooruit JO17-2 SVVN JO17-2 (V) 09:00 10:15 Afgelast
SVVN JO15-2 Enter Vooruit JO15-2 (V) 10:15 11:00 Afgelast
SVVN MO15-1 ATC’65 MO5-1 (V) 10:30 11:30 Afgelast
SVVN JO13-1 Enter Vooruit JO13-1 (V) 09:00 10:00 Afgelast
SVVN JO13-2 Enter Vooruit JO13-2 (V) 09:15 10:00 Afgelast
VV Hellendoorn JO9-2 SVVN JO9-2 (V) 08:45 09:30 Afgelast

Maandag 21 januari

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
VV Hellendoorn o.23 SVVN o.23 20:00
SVVN 1 VV Bergentheim 1 (F) 21:00 M. Söner 6-5

Zaterdag 19 januari

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 PH 1 14:30 J.M. Gidding Afgelast
Zwolsche Boys 2 SVVN 2 (V) 12:30
SVVN Da1 Hulzense Boys Da1 (V) 12:45 13:30 Afgelast
VV Heino JO13-2 SVVN JO13-1 (V) 09:30 11:00

Woensdag 16 januari:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SCD’83 1 SVVN 2 (F) 20:00 P. Bies  7-3

Zaterdag 12 januari:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN JO13-1 SV Haarle JO13-1 (V) 10:00 11:00

Woensdag 9 januari:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SCD’83 1 SVVN 1 (F) 20:00 L. van Meenen 9-3

Dinsdag 8 januari:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
De Tukkers 1 SVVN 1 (V) 20:00 3-0

Maandag 7 januari:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 2 ZVO 3 (F) 21:00 G. Ekkel 4-6