Wijzigingen staan in het rood.

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Zaterdag 21 april:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
RKSV 1 SVVN 1 ? 14:30 J.J. Schumer ? ? ? ?
DES 2 SVVN 2 ? 14:30
SVVN 3 Vroomshoopse Boys 4 13:45 14:30 ? 5 6 3
SVVN 4 De Zweef 3 13:45 14:30 ? 3 4 2
SVVN 5 Excelsior’31 11 13:45 14:30 J. Keizer 1 2 5
SVVN Da1 SC Haarlo/GSV’63 Da1 12:45 13:30 ? 12 13 1
HHC JO19-2 SVVN JO19-1 10:45 12:30 L. Den Enting
SVVN JO17-1 Vrij
SVVN JO17-2 HHC JO17-6 10:15 11:00 ? 3 4 4
Vroomshoopse Boys JO17-3 SVVN JO17-3 11:15 12:30
SVVN MO17-1 SC Markelo MO17-1 09:30 10:30 G. Hemmink 5 6 5
DOS’37 JO15-1 SVVN JO15-1 09:15 10:45 L.C. Zandman
SVVN JO15-2 Vrij
SVVN JO15-3 SV Gramsbergen JO15-4 08:45 09:30 ? 1 2 3
SVVN MO15-1 DES MO15-1 09:45 10:30 ? 12 13 1
De Zweef JO13-1 SVVN JO13-1 09:45 11:00
MVV’69 JO13-1 SVVN JO13-2 08:00 09:00
DEC’10 JO13-2 SVVN JO13-3 08:45 10:00
VV Broekland JO11-1 SVVN JO11-1 08:30 09:30
SVVN JO11-2 Vrij
MVV’29 JO11-4 SVVN JO11-3 09:00 10:00
SVZW JO11-5 SVVN JO11-4 07:45 08:30
SVVN JO9-1 Stevo JO9-2 08:15 08:45 Zelf 1 2 2A
SC Daarle JO9-2 SVVN JO9-2 08:00 09:00
SVVN JO9-3 VV Hellendoorn JO9-3 08:15 08:45 Zelf 3 4 2A
SV Colmschate JO8-3 SVVN JO8-1 08:30 09:30
HHC JO8-3 SVVN JO8-2 07:30 08:30

Woensdag 18 april:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SV Haarle JO15-1 SVVN JO15-2 18:30 19:30 ? ? ? ? ?

Dinsdag 17 april:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 4 Hulzense Boys 5 19:00 19:45 ? ? ? ? 6-2

Maandag 16 april:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 EZV 5 (F) ? 21:00 J. Teekema ? ? ? 2-8

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Zaterdag 14 april:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 Quick’20 1 ? 14:30 M.P. Oehl 12 13 1 3-2
SVVN 2 Blauw Wit’66 2 ? 12:30 R. Van den Berg 3 4 3 1-2
SVVN 3 Voorwaarts V. 3 13:45 14:30 H. Tijhuis 1 2 3 BNO
VV Hellendoorn 5 SVVN 4 11:30 12:30 2-6
SVVN 5 Vrij
AD’69 Da1 SVVN Da1 13:00 14:30 5-0
AVC Heracles JO19-1 SVVN JO19-1 13:00 14:30 3-1
SVVN JO17-1 Groen Wit’62 JO17-1 11:30 12:30 A. Cakir 6 5 2 1-1
Stevo JO17-2 SVVN JO17-2 11:30 12:45 3-3
SVVN JO17-3 Excelsior’31 JO17-6 10:15 11:00 E. Knol 3 4 5 1-1
SV Enter MO17-1 SVVN MO17-1 11:30 12:45 2-1
MVV’29 JO15-1 SVVN JO15-1 11:30 13:00 C.L.B. Cuppers 6-2
SVVN JO15-2 VV Twenthe JO15-2 08:45 09:30 D. Stokvis 1 2 5 0-1
Vroomshoopse Boys JO15-3 SVVN JO15-3 11:15 12:30 0-1
SV Enter MO15-1 SVVN MO15-1 10:00 11:15 4-1
SVVN JO13-1 SV Schalkhaar JO13-2 08:45 09:45 L. Spijkerman 12 13 1 0-3
SVVN JO13-2 SV Raalte JO13-1 10:15 11:00 G. Scharphof 1 2 1 1-4
SVVN JO13-3 Excelsior’31 JO13-10 10:15 11:00 A. Van der Linde 12 13 4 2-2
SVVN JO11-1 SDOL JO11-1 08:15 08:45 W. Vliek 12 13 3A 1-7
Bon Boys JO11-7 SVVN JO11-2 08:45 09:45 2-4
SVVN JO11-3 SC Rijssen JO11-1 09:15 09:45 J. Knol 5 6 2A 1-5
SVVN JO11-4 VV Hellendoorn JO11-4 09:15 09:45 A. Van der Linde 3 4 3A 0-7
VV Den Ham JO9-2 SVVN JO9-1 07:45 08:45 2-5
JCO JO9-9 SVVN JO9-2 09:00 10:00 2-9
SVVN JO9-3 MVV’69 JO9-1 08:15 08:45 5 6 2B 19-0
SVVN JO8-1 SV Schalkhaar JO8-3 08:15 08:45 3 4 2A 3-5
SVVN JO8-2 VV Heino JO8-1 08:15 08:45 1 2 2A 3-10

Vrijdag 13 april:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
VV Colmschate 1 SVVN 2 (F) ? 20:00 J. Dijkma ? ? ? 5-0

Donderdag 12 april:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
RKSV JO17-2 SVVN JO17-3 17:45 18:30 ? ? ? ? 2-1

Dinsdag 10 april:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN JO11-2 DES JO11-2 (B) 18:30 19:00 ? ? ? ? 1-2

Maandag 9 april:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 RSC 2 (F) ? 21:00 D. Wessels ? ? ? 12-0
SVVN MO17-1 Blauw Wit’66 MO17-1 17:30 18:30 3-2
SVVN MO15-1 SC Daarle MO15-1 18:00 19:00 0-7

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Zaterdag 7 april:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
ASV’57 1 SVVN 1 ? 14:30 J.H.M. Compagner ? ? ? 8-2
Tubantia 2 SVVN 2 ? 15:30 H. Gol 6-0
SVZW 5 SVVN 3 13:30 14:30
SVVN 4 DES 3 13:45 14:30 M. Manenschijn 7-3
SVVN 5 DOS’37 6 13:45 14:30 J. Keizer 0-6
SVVN Da1 Enter Vooruit Da2 12:45 13:30 ? 1-4
SVVN JO19-1 Voorwaarts V. JO19-1 13:30 14:30 A.G.M. Monninkhof 0-4
ABS JO17-1 SVVN JO17-1 11:30 13:00 C.R. Van Vliet 0-6
SVVN JO17-2 DOS’37 JO17-2 10:15 11:00 A. Burca 2-3
RKSV JO17-2 SVVN JO17-3 10:45 12:00 Uitgesteld
SVVN MO17-1 Vrij
SVVN JO15-1 UD Weerselo JO15-1 10:00 11:00 J. Van den Engel 2-4
SV Raalte JO15-1 SVVN JO15-2 08:15 09:35 3-1
SVVN JO15-3 SV Enter JO15-3 08:45 09:30 L. Spijkerman 7-3
SVVN MO15-1 Vrij
SVZW JO13-1 SVVN JO13-1 08:15 09:30 6-0
VV Broekland JO13-1 SVVN JO13-2 09:45 11:00 1-7
SC Schalkhaar JO13-8 SVVN JO13-3 10:00 11:15 2-3
ROHDA Raalte JO11-4 SVVN JO11-1 08:30 09:35 3-1
SVVN JO11-2 Enter Vooruit JO11-1 09:15 09:45 E. Knol 9-1
SVZW JO11-4 SVVN JO11-3 07:30 08:30 2-5
De Zweef JO11-7 SVVN JO11-4 09:15 10:00 8-1
SVVN JO9-1 DES JO9-3 08:15 08:45 Zelf 6-5
SVVN JO9-2 La Première JO9-1 08:15 08:45 Zelf 6-5
Hulzense Boys JO9-2 SVVN JO9-3 07:45 08:30 1-9
SVVN JO8-1 Vrij
VV Hellendoorn JO8-3 SVVN JO8-2 09:00 09:45 6-6

Dinsdag 3 april:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
Excelsior’31 7 SVVN 1 (F) ? 21:30 F.A. Geerdink ? ? ? 9-3
SVVN Da1 SC Daarle Da1 17:45 18:30 0-1

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Zaterdag 31 maart

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
VV Hellendoorn 1 SVVN 1 ? 15:00 D. Beldman ? ? ? 2-0
SDC’12 2 SVVN 2 ? 14:30 W.J.A. Nijhuis 10-0
SC Daarle 2 SVVN 3 13:15 14:30 2-5
SVVN 4 ENC’09 1 11:45 12:30 M. Op den Dries 5 6 4 1-5
SVVN 5 Excelsior’31 9 13:45 14:30 J. Keizer 1 2 5 1-5
SVVN Da1 Achilles’12 Da1 12:45 13:30 T. Bloemendal 12 13 3 0-8
SVVN JO19-1 Vrij
SVVN JO17-1 Vrij
SVVN JO17-2 Vrij
SVVN JO17-3 Vrij
SVVN MO17-1 De Zweef MO17-1 09:30 10:30 B. Maris 12 13 3 0-4
SVVN JO15-1 Vrij
SVVN JO15-2 SC Rijssen JO15-1 08:45 09:30 G. Freriksen 3 4 4 2-3
SVVN JO15-3 Excelsior’31 JO15-8 08:45 09:30 ? 5 6 5 3-8
SVVN MO15-1 Vrij
SVVN JO13-1 ROHDA Raalte JO13-2 08:45 09:45 L. Spijkerman 1 2 1 1-4
SVVN JO13-2 SVZW JO13-2 10:15 11:00 T. Hekkert 3 4 3 9-1
SVVN JO13-3 Vrij
SVVN JO11-1 ROHDA Raalte JO11-5 08:15 08:45 B. Van Driessen 1 2 3A 1-1
SVVN JO11-2 Vrij
SVVN JO11-3 Vrij
SVVN JO11-4 Vrij
SVVN JO9-1 Vrij
SVVN JO9-2 Vrij
Vroomshoopse Boys JO9-5 SVVN JO9-3 08:30 09:30 1-7
SVVN JO8-1 VV Wesepe JO8-1 08:15 08:45 Zelf 12 13 3A 10-3
SV Mariënheem JO8-1 SVVN JO8-2 08:30 09:30 11-7

Woensdag 28 maart:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
RSC 2 SVVN 1 ? 19:30 J.J.H. Heemskerk ? ? ? 3-7

Maandag 26 maart:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 2 SV Twello 2 (F) ? 21:00 F.. Geerdink ? ? ? 5-5
VV Hellendoorn MO15-2 SVVN MO15-1 17:30 18:30 4-0

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Zaterdag 24 maart:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 VV Bergentheim 1 ? 14:30 K. Weever 12 13 1 0-3
SVVN 2 Oranje Nassau 3 ? 12:30 R. Van den Berg 3 4 3 1-4
SVVN 3 DETO 6 13:45 14:30 M. Ten Kleij 1 2 3 5-2
ENC’09 1 SVVN 4 11:45 12:30 3-0
DETO 7 SVVN 5 13:15 14:30 13-0
Achilles’12 Da1 SVVN Da1 13:00 1415 7-1
Luctor et Emergo JO19-1 SVVN JO19-1 13:30 15:00 B. Snippe 13-1
SVVN JO17-1 Enter Vooruit JO17-1 11:30 12:30 M. Op den Dries 6 5 2 8-0
TVC’28 JO17-2 SVVN JO17-2 11:15 12:30 7-1
SVVN JO17-3 MVV’29 JO17-2 10:15 11:00 A. Burca 3 4 5 0-2
VV Twenthe/GFC MO17-1 SVVN MO17-1 11:15 12:45 1-0
SVVN JO15-1 VV Losser JO15-1 10:00 11:00 A. Schoutese 12 13 1 1-7
SVVN JO15-2 VV Mariënheem JO15-1 08:30 09:15 D. Stokvis 1 2 4 3-2
SVZW JO15-4 SVVN JO15-3 09:30 10:45 1-3
SVVN MO15-1 Vrij
SVVN JO13-1 DES JO13-1 08:45 09:45 L. Spijkerman 1 2 1 1-1
SVVN JO13-2 VV Hellendoorn JO13-3 10:15 11:00 ? 1 2 4 5-1
SVVN JO13-3 Witkampers JO13-3 09:00 09:40 G. Freriksen 3 4 5 12-1
SVVN JO11-1 SV Haarle JO11-1 08:15 08:45 B. Van Driessen 12 13 3A 3-2
WVV’34 JO11-2 SVVN JO11-2 09:00 10:00 1-3
SVVN JO11-3 VV Hellendoorn JO11-5 09:15 09:45 J.Knol 12 13 3A 7-1
SVVN JO11-4 Excelsior’31 JO11-11 09:15 09:45 ? 5 6 2A 1-7
De Zweef JO9-2 SVVN JO9-1 09:15 10:00 2-7
SVVN JO9-2 VV Den Ham JO9-6 08:15 08:45 5 6 2B 8-6
JCO JO9-5 SVVN JO9-3 07:45 08:45 3-6
SVVN JO8-1 De Zweef JO8-2 08:15 08:45 1 2 2A 3-4
SVVN JO8-2 SV Haarle JO8-1 08:15 08:45 3 4 2A 6-5

Vrijdag 23 maart:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
De Hooiberg 2 SVVN 2 (F) ? 20:45 J.J.T. Buurman ? ? ? Afgelast

Maandag 19 maart:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 Eilermark 1 (F) ? 21:00 B. Snippe ? ? ? 4-6

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Zaterdag 17 maart:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
VV Kloosterhaar 1 SVVN 1 ? 14:30 E.J.H. de Gier ? ? ? 3-1
Wilhelminaschool 2 SVVN 2 ? 16:30 4-0
DOS’37 5 SVVN 3 13:15 14:30 4-3
SVVN 4 ASV’57 3 13:45 14:30 M. op den Dries 5 6 3 Afgelast
SVVN 5 Hulzense Boys 7 13:45 14:30 J. Keizer 3 4 5 Afgelast
SVVN Da1 SC Daarle Da1 12:45 13:30 G. Scharphof 12 13 1 Afgelast
SVVN JO19-1 VV Bruchterveld JO19-1 13:30 14:30 D.B. Vloedgraven Vervallen
SVVN JO17-1 Vrij
VV Bruchterveld JO17-1 SVVN JO17-2 09:00 10:20 Afgelast
SVVN JO17-3 Rijssen Vooruit JO17-1 10:15 11:00 G. Hemmink 3 4 3 Afgelast
SVVN MO17-1 Blauw Wit’66 MO17-1 09:30 10:30 B. Maris 12 13 1 Afgelast
VV Twenthe JO15-1 SVVN JO15 11:15 12:45 4-0
SVVN JO15-2 Excelsior’31 JO15-3 08:45 09:30 G. Freriksen 3 4 5 Afgelast
SVVN JO15-3 Oranje Nassau JO15-6 08:45 09:30 T. Bloemendal 1 2 4 Afgelast
Excelsior’31 MO15-1 SVVN MO15-1 08:15 09:30 Afgelast
Excelsior’31 JO13-4 SVVN JO13-1 07:15 08:30 4-2
SVVN JO13-2 SVZW JO13-2 10:15 11:00 L. Spijkerman 1 2 2 Afgelast
SVVN JO13-3 Vrij
SC Lemele JO11-1 SVVN JO11-1 09:30 10:30 Afgelast
SVVN JO11-2 VV Bentelo JO11-1 09:15 09:45 J.Knol 5 6 2A Afgelast
PH JO11-7 SVVN JO11-3 08:45 09:45 Afgelast
Vroomshoopse Boys JO11-7 SVVN JO11-4 07:30 08:30 Afgelast
PH JO9-3 SVVN JO9-1 07:45 08:45 Afgelast
Voorwaarts V. JO9-3 SVVN JO9-2 08:00 09:00 Afgelast
SVVN JO9-3 SV Enter JO9-2 08:15 08:45 Zelf 3 4 2A Afgelast
SVVN JO8-1 VV Holten JO8-2 08:15 08:45 Zelf 1 2 2A Afgelast
HHC JO8-5 SVVN JO8-2 07:15 08:30 Afgelast

Vrijdag 16 maart:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
Eilermark 1 SVVN 1 ? 21:45 P.J. Bloksma ? ? ? 2-6

Maandag 12 maart:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 DZVV 1 (F) ? 21:00 G. van de Pol ? ? ? 5-2

Zaterdag 10 maart:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 Drienerlo 1 ? 14:30 M.J.H. Bos 12 13 1 5-1
SVVN 2 SDC’12 2 ? 12:30 J.P. Bloemendal 1 2 3 0-3
SVVN 3 HHC 6 13:45 14:30 M. Manenschijn 3 4 2 3-3
Hulzense Boys 5 SVVN 4 15:45 16:45 3-2
SC Daarle 4 SVVN 5 13:15 14:30 2-2
SVVN Da1 Vrij
VV Hellendoorn JO19-1 SVVN JO19-1 11:15 12:30 3-3
SVVN JO17-1 Helios JO17-1 11:30 12:30 S. Bilgili 6 5 2 5-0
SVVN JO17-2 VMC JO17-1 10:15 11:00 G. Freriksen 3 4 5 2-1
Juventa’12 JO17-3 SVVN JO17-3 12:00 13:15 1-4
SVVN MO17-1 Vrij
SVVN JO15-1 De Esch JO15-1 08:30 09:30 M. op den Dries 1 2 1 3-7
SV Schalkhaar JO15-3 SVVN JO15-2 09:00 10:15 4-1
Hulzense Boys JO15-3 SVVN JO15-3 08:00 09:00 0-6
SVVN MO15-1 Juventa’12 MO15-1 09:30 10:30 B. Maris 12 13 4 1-5
SVVN JO13-1 SV Enter JO13-1 08:45 09:45 L. Spijkerman 5 6 3 0-3
De Zweef JO13-3 SVVN JO13-2 08:00 09:00 0-5
SVVN JO13-3 SV Heeten JO13-2 10:15 11:00 A. Burca 1 2 3 Afgelast
SVVN JO11-1 SV Raalte JO11-1 08:15 08:45 B. van Driessen 12 13 3A 4-4
SC Markelo JO11-2 SVVN JO11-2 09:00 10:00 0-5
SVVN JO11-3 Luctor et Emergo JO11-4 09:15 09:45 J. Knol 5 6 2B 1-4
SVVN JO11-4 VV Den Ham JO1107 09:15 09:45 A. van der Linde 3 4 2A 2-5
SVVN JO9-1 Voorwaarts V. JO9-1 08:15 08:45 Zelf 5 6 2B 6-8
SVVN JO9-2 VV Bergentheim JO9-4 08:15 08:45 Zelf 3 4 2A 14-0
Oranje Nassau JO9-4 SVVN JO9-3 07:30 08:30 8-4
ABS JO8-4 SVVN JO8-1 08:00 09:00 11-7
SVVN JO8-2 ROHDA Raalte JO8-3 08:15 08:45 Zelf 1 2 2A 1-8

Vrijdag 9 maart:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
LZVV 2 SVVN 2 (F) ? 21:00 G.W. Bardenbarg ? ? ? 14-3

Donderdag 8 maart:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
DZVV 2 SVVN 1 (F) ? 21:00 B. Looms ? ? ? 5-1

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Zaterdag 3 maart:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 VV Wijthmen (V in Olst) ? 14:30 ? ? ? ? 7-0
SVVN 2 De Zweef 2 ? 12:30 Afgelast
SVVN 3 HHC 8 13:45 14:30 Afgelast
Excelsior’31 7 SVVN 4 11:45 13:00 Afgelast
SC Rijssen 3 SVVN 5 13:15 14:30 Afgelast
SVVN Da1 Vrij
SVVN JO19-1 Vrij
CCW’16 JO17-1 SVVN JO17-1 13:45 15:15 D. Tuitert Afgelast
SVVN JO17-2 Vroomshoopse Boys JO17-2 10:00 10:50 Afgelast
VV Den Ham JO17-3 SVVN JO17-3 11:45 13:00 Afgelast
SVVN MO17-1 Vrij
SVVN JO15-1 Luctor et Emergo JO15-1 10:00 11:00 T.R. Dekker Afgelast
VV Lemelerveld JO15-2 SVVN JO15-2 11:45 13:00 Afgelast
SVVN JO15-3 Vrij
SVVN MO15-1 De Zweef MO15-1 09:30 10:30 Afgelast
SVVN JO13-1 Vrij
VV Nieuw Heeten JO13-1 SVVN JO13-2 09:45 11:00 Afgelast
SVVN JO13-3 SC Markelo JO13-4 10:15 11:10 Afgelast
SVVN JO11-1 Vrij
RKSV JO11-1 SVVN JO11-2 08:30 09:30 Afgelast
RKSV JO11-2 SVVN JO11-3 08:30 09:30 Afgelast
SVVN JO11-4 DETO JO11-5 09:15 09:45 Afgelast
SVVN JO9-1 Vroomshoopse Boys JO9-3 08:15 08:45 Afgelast
SVVN JO9-2 DETO JO9-5 08:15 08:45 Afgelast
DES JO8-2 SVVN JO8-1 08:15 09:00 Afgelast
SVVN JO8-2 De Zweef JO8-4 08:15 08:45 Afgelast

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Zaterdag 24 februari:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
Juliana’32 1 SVVN 1 ? 14:30 H.A Marsman ? ? ? 3-2
AZSV 5 SVVN 2 ? 14:30 3-2
Excelsior’31 6 SVVN 3 13:30 14:30 Afgelast
SVVN 4 PH 6 13:45 14:30 M. Op den Dries Afgelast
SVVN 5 Excelsior’31 9 13:45 14:30 J. Keizer Afgelast
SVVN Da1 AZSV Da3 12:45 13:30 G. Scharphof Afgelast
DETO JO19-1 SVVN JO19-1 11:00 12:30 J.H. Luiken 1-1
SVVN JO17-1 Vrij
JVC Dedemsvaart JO17-2 SVVN JO17-2 (B) 09:00 10:30 5-1
SVVN JO17-3 Vrij
SC Deventer MO17-1 SVVN MO17-1 13:00 14:30 Afgelast
SVVN JO15-1 Vrij
SVVN JO15-2 Vrij
SVVN JO15-3 Vrij
SVVN MO15-1 Vrij
SVVN JO13-1 Vrij
SVVN JO13-2 Vrij
SVVN JO13-3 Vrij
SVVN JO11-1 Vrij
SVVN JO11-2 Vrij
SVVN JO11-3 Vrij
SVVN JO11-4 Vrij
SVVN JO9-1 Vrij
SVVN JO9-2 Vrij
SVVN JO9-3 Vrij
SVVN JO8-1 Vrij
SVVN JO8-2 Wijhe’92 JO8-3 08:15 08:45 Zelf Afgelast

Maandag 19 februari

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 Hoekje 5 (F) ? 21:00 A. Groot Hulze ? ? ? 10-5
Excelsior’31 6 SVVN 2 (F) ? 21:30 F.A. Geerdink 7-2

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Zaterdag 17 februari:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
Oranje Nassau 1 SVVN 1 ? 15:00 G.H. Steen ? ? ? 3-0
Quick’20 2 SVVN 2 ? 16:30 R. Sidhoe 8-1
SC Daarle 2 SVVN 3 11:00 12:15 Afgelast
SVVN 4 Vroomshoopse Boys 6 13:45 14:30 M. Op den Dries 3 4 2 12-2
SVVN 5 VV Hellendoorn 6 13:45 14:30 J. Keizer 12 13 5 4-3
Achilles E. Da1 SVVN Da1 13:15 14:30 7-0
SVVN JO19-1 DOS’37 JO19-1 13:30 14:30 W. Jeths 1 2 3 0-4
DES JO19-2 SVVN JO19-2 13:30 14:30 Vervallen
SVVN JO17-1 Go Ahead Deventer JO17-1 11:30 12:30 ? 6 5 1 5-1
Luctor et Emergo JO17-2 SVVN JO17-2 11:30 12:45 1-2
SVVN JO17-3 AVC Heracles JO17-3 08:45 09:30 G. Freriksen 5 6 3 Afgelast
SVVN MO17-1 De Zweef MO17-1 09:30 10:30 ? 3 4 1 Afgelast
Quick’20 JO15-2 SVVN JO15-1 09:30 11:15 A. Dayal 6-1
SVVN JO15-2 SC Rijssen JO15-1 10:15 11:00 B. Maris 3 4 3 Afgelast
De Zweef JO15-4 SVVN JO15-3 10:00 11:00 4-3
SVZW MO15-2 SVVN MO15-1 09:30 10:45 Afgelast
SV Mariënheem JO13-1 SVVN JO13-1 08:45 10:00 0-0
SVVN JO13-2 Excelsior’31 JO13-6 10:15 11:00 W. Hallink 1 2 2 Afgelast
SV Colmschate’33 JO13-4 SVVN JO13-3 09:15 10:30 4-4
VV Heino JO11-2 SVVN JO11-1 07:45 08:45 3-3
SVVN JO11-2 GFC JO11-2 09:15 09:45 A. van der Linde 1 2 2B Afgelast
SVVN JO11-3 Juventa’12 JO11-3 09:15 09:45 J. Knol 12 13 2A Afgelast
Excelsior’31 JO11-13 SVVN JO11-4 10:30 11:30 Afgelast
SVVN JO9-1 Vrij
VV Mariënberg JO9-4 SVVN JO9-2 07:45 09:00 4-5
SVVN JO9-3 RKSV JO9-1 08:15 08:45 Zelf 3 4 2A Afgelast
SVVN JO8-1 VV Wesepe JO8-1 08:15 08:45 Zelf 1 2 2A Afgelast
VV Heino JO8-4 SVVN JO8-2 08:00 09:00 2-16

Maandag 12 februari:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 PW (F) ? 21:00 K.W. Osinga ? ? ? 8-7

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Zaterdag 10 februari:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 4 Hulzense Boys 5 13:45 14:30 ? ? ? ? Afgelast
SVVN 5 DETO 7 13:45 14:30 Afgelast
VV Twenthe JO17-1 SVVN JO17-1 (V) ? ?

Maandag 5 februari:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 2 DAVO 2 (F) ? 21:00 W.A. Simons ? ? ? 8-3

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Zaterdag 3 februari:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 VV Mariënberg 1 ? 14:30 M. Holtus 12 13 1 Afgelast
DETO 6 SVVN 3 13:15 14:30 1-2
SVVN 4 ENC’09 1 13:45 14:30 M. Manenschijn 3 4 4 Afgelast
Excelsior’31 11 SVVN 5 13:30 14:30 Afgelast
SVVN Da1 Achilles’12 Da1 12:45 13:30 M. Op den Dries 1 2 3 Afgelast
SVVN JO19-1 SVVN 2 11:30 12:30 H.Wijnen 5 6 2 Afgelast
VV Lemelerveld JO17-1 SVVN JO17-1 (V) ? ?
Be Quick’28 JO17-3 SVVN JO17-2 (B) 12:30 14:00 1-3
SV Nieuwleusen JO15-1 SVVN JO15-1 (V) 09:30 11:00
SVVN JO11-2 DES JO11-2 (B) 09:15 09:45 G. Freriksen 12 13 2A Afgelast
De Zweef JO8-2 SVVN JO8-2 (B) 09:15 10:00 14-0

Vrijdag 2 februari

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
De Hooiberg 1 SVVN 2 (F) ? 20:45 A. Groot Hulze ? ? ? 7-3

Maandag 29 januari:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 2 De Hooiberg 2 (F) ? 21:00 ? ? ? ? ?

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Zaterdag 27 januari

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
Quick’20 1 SVVN 1 ? 15:00 J.H. Baars ? ? ? 5-2
AVC Heracles JO19-1 SVVN JO19-1 (V) 10:45 12:15   Afgelast
SV Nieuwleusen JO17-1 SVVN JO17-1 (V) ? ?

Dinsdag 23 januari:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
BZSV de Blauwwitters 1 SVVN 1 (V) ? 20:00 ? ? ? ? Afgelast

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Zaterdag 20 januari:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
VV Bruchterveld 1 SVVN 1 (V) ? 14:30 ? ? ? ? 7-2
VV Bergentheim JO19-1 SVVN JO19-1 (V) 10:45 12:30 3-0
CSV’28 JO17-1 SVVN JO17-1 (V) ? ?

Maandag 15 januari:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
Hoekje 4 SVVN 1 (F) ? 21:00 M. Elia ? ? ? 4-2
SVVN 2 LZVV 2 (F) ? 21:00 B. Snippe 3-2
Voorwaarts V. JO19-1 SVVN JO19-1 (V) 18:30 20:00

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Woensdag 10 januari:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
VV Holten 2 SVVN 2 (F) ? 21:00 ? ? ? ? 6-6

Maandag 8 januari:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 Excelsior’31 4 (F) (B) ? 21:00 W.A. Simons ? ? ? 2-2 E wns

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Zaterdag 23 december:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SC Daarle Da1 SVVN Da1 12:45 14:00 ? ? ? ? 3-0

Maandag 18 december:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
DZVV 1 SVVN 1 (F) ? 20:00 H.A.J. Nijhuis ? ? ? 6-2

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Zaterdag 16 december:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 Achilles E. 1 ? 14:30 M.J.H. Bos 12 13 1 3-0
SVVN 2 Vrij
SVVN 3 SC Daarle 2 13:45 14:30 5 6 2 0-3
Vroomshoopse Boys 6 SVVN 4 13:15 14:30 3-9
VV Hellendoorn 6 SVVN 5 13:30 14:30 11-1
SVVN Da1 Achilles E. Da1 12:45 13:30 1 2 4 1-0
SVVN JO19-1 Enter Vooruit JO19-1 13:30 14:30 J. Schwarte 3 4 3 1-6
Luctor et Emergo JO19-2 SVVN JO19-2 13:15 14:30 4-0
SVVN JO17-1 Vrij
Be Quick’28 JO17-3 SVVN JO17-2 (B) 12:30 14:00 Afgelast
SVVN JO17-3 SC Rijssen JO17-1 10:15 11:00 5 6 2 6-2
SVVN MO17-1 Vrij
SVVN JO15-1 Vrij
SVVN JO15-2 VV Hellendoorn JO15-2 08:45 09:30 3 4 3 1-3
SVVN JO15-3 Vrij
SVVN JO13-1 Vrij
SVVN JO13-2 Vrij
SVVN JO13-3 SVVN JO13-4 08:15 09:00 1 2 1 0-2
SVVN JO11-1 Vrij
SVVN JO11-2 DES JO11-2 (B) 09:15 09:45 Uitgesteld
SVVN JO11-3 Vrij
SVVN JO9-1 Vrij
SVVN JO9-2 Vrij
SV Raalte JO9-2 SVVN JO9-3 09:15 10:15 5-4
SVVN JO8-1 Vrij
SVVN JO8-2 VV Hellendoorn JO8-2 08:15 08:45 12 13 2A 3-11

Maandag 11 december:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 Excelsior’31 4 (F) (B) ? 21:00 B. Looms ? ? ? Afgelast

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
Juliana’32 1 SVVN 1 ? 14:30 G.J. Maneschijn ? ? ? Afgelast
AZSV 5 SVVN 2 ? 15:00 Afgelast
Excelsior’31 6 SVVN 3 13:30 14:30 Afgelast
SVVN 4 PH 6 13:45 14:30 M. Op den Dries 3 4 5 Afgelast
SVVN 5 Excelsior’31 9 13:45 14:30 J. Keizer 6 5 2 Afgelast
SVVN Da1 AZSV Da3 12:45 13:30 Afgelast
SVVN JO19-1 Excelsior’31 JO19-2 13:30 14:30 R. Van den Berg 1 2 1 Afgelast
Sportlust Vr. JO19-1 SVVN JO19-2 13:15 14:30   Afgelast
De Zweef JO17-1 SVVN JO17-1 13:15 14:30 J.W. Van den Engel Afgelast
SVVN JO17-2 Hulzense Boys JO17-2 10:15 11:00 A. Burca 1 2 3 Afgelast
SVVN JO17-3 Rijssen Vooruit JO17-1 10:15 11:00 G. Freriksen 5 6 2 Afgelast
Hector MO17-1 SVVN MO17-1 11:30 13:00 Afgelast
AVC Heracles JO15-1 SVVN JO15-1 11:00 12:30 C.I.B. Cuppers Afgelast
Hulzense Boys JO15-2 SVVN JO15-2 09:15 10:30 Afgelast
SVVN JO15-3 Rijssen Vooruit JO15-1 08:45 09:30 G. Freriksen 12 13 4 Afgelast
Achilles’12 JO13-2 SVVN JO13-1 08:00 09:30 Afgelast
SVVN JO13-2 Voorwaarts V. JO13-2 10:15 11:00 L. Spijkerman 3 4 5 Afgelast
SV Enter JO13-3 SVVN JO13-3 10:00 11:15 Afgelast
SVVN JO13-4 GFC JO13-2 08:15 09:00 A. Van der Linde 5 6 3 Afgelast
SVZW JO11-1 SVVN JO11-1 07:30 08:30 Afgelast
SVVN JO11-2 Hulzense Boys JO11-3 09:15 09:45 Zelf 1 2 2A Afgelast
La Première JO11-2 SVVN JO11-3 09:30 10:30 Afgelast
SVVN JO9-1 SC Markelo JO9-2 08:15 08:45 Zelf 3 4 2B Afgelast
SV Heeten JO9-3 SVVN JO9-2 09:00 10:05 Afgelast
SVVN JO9-3 Vroomshoopse Boys JO9-6 08:15 08:45 Zelf 1 2 2A Afgelast
SVVN JO8-1 Vrij
SVVN JO8-2 HHC JO8-3 08:15 08:45 Zelf 12 13 2A Afgelast

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Zaterdag 2 december:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 RKSV 1 ? 14:30 H.G.L. Marschalk 12 13 1 7-0
SVVN 2 Sparta E. 3 ? 12:30 D.A. Jansen 3 4 3 2-2
SVVN 3 Excelsior’31 5 13:45 14:30 M. Op de Dries 1 2 2 3-4
SVZW 7 SVVN 4 13:15 14:30 3-5
MVV’69 3 SVVN 5 12:15 13:30 6-1
Blauw Wit’66 Da2 SVVN Da1 11:30 12:45 5-0
VV Hellendoorn JO19-1 SVVN JO19-1 11:00 12:30 3-0
SVVN JO19-2 Vrij
SVVN JO17-1 VV Den Ham JO17-1 11:30 12:30 S. Bilgili 6 5 2 2-3
Enter Vooruit JO17-2 SVVN JO17-2 09:45 11:00 1-2
SV Enter JO17-2 SVVN JO17-3 13:15 14:30 5-2
SVVN MO17-1 VV Twenthe/GFC MO17-1 09:30 10:30 A. Wijnen 3 4 2 0-5
SVVN JO15-1 DETO JO15-1 10:00 11:00 W. De Wilde 1 2 1 4-2
SVVN JO15-2 Juventa’12 JO15-2 08:45 09:30 B. Maris 5 6 5 2-1
SVZW JO15-4 SVVN JO15-3 09:30 10:45 2-3
SVVN JO13-1 NEO JO13-4 08:45 09:45 L. Spijkerman 12 13 1 3-0
De Zweef JO13-3 SVVN JO13-2 08:00 09:00 0-5
SVVN JO13-3 SC Markelo JO13-4 10:15 11:00 W. Hallink 12 13 5 3-3
Enter Vooruit JO13-2 SVVN JO13-4 09:00 10:15 8-0
SVVN JO11-1 Vroomshoopse Boys JO11-3 08:15 08:45 G. Pastink 3 4 3A 5-3
VV Hellendoorn JO11-3 SVVN JO11-2 08:00 08:45 0-11
SVVN JO11-3 ROHDA Raalte JO11-6 09:15 09:45 J. Knol 1 2 2A 2-5
SVVN JO9-1 Vrij
SVVN JO9-2 SV Haarle JO9-2 08:15 08:45 Zelf 1 2 2A 2-7
JCO JO9-5 SVVN JO9-3 07:45 08:45 2-15
SVVN JO8-1 De Zweef JO8-2 08:15 08:45 Zelf 12 13 2A 4-5
VV Lemelerveld JO8-3 SVVN JO8-2 07:45 08:45 0-5

Maandag 27 november:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
EZV 5 SVVN 1 (F) ? 22:15 ? ? ? ? 6-5
SVVN 2 SV Twello 3 (F) ? 21:00 W.A. Simons 5-5

Zaterdag 25 november:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
DES 1 SVVN 1 ? 14:30 ? ? ? ? 1-2
Oranje Nassau 3 SVVN 2 ? 14:30 2-1
SVVN 3 Vrij
SVVN 4 ENC’09 1 13:45 14:30 Afgelast
SVVN 5 DETO 7 13:45 14:30 Afgelast
SVVN Da1 Achilles’12 Da1 12:45 13:30 Afgelast
SVVN JO19-1 Enter Vooruit JO19-1 13:30 14:30 Afgelast
Luctor et Emergo JO19-2 SVVN JO19-2 13:15 14:30 Afgelast
MVV’29 JO17-1 SVVN JO17-1 13:00 14:30 2-1
SVVN JO17-2 DES JO17-1 10:15 11:00 Afgelast
SVVN JO17-3 De Zweef JO17-2 10:15 11:00 Afgelast
VV Hellendoorn MO17-2 SVVN MO17-1 11:15 12:30 Afgelast
Juventa’12 JO15-1 SVVN JO15-1 10:00 11:30 2-3
Excelsior’31 JO15-3 SVVN JO15-2 08:15 09:30 Afgelast
SVVN JO15-3 SV Enter JO15-3 08:45 09:30 Afgelast
SVVN JO13-1 SV Almelo JO13-1 08:45 09:45 Afgelast
SVVN JO13-2 DETO JO13-3 10:15 11:00 Afgelast
GFC JO13-2 SVVN JO13-3 09:45 11:00 4-0
SC Rijssen JO13-1 SVVN JO13-4 09:30 10:45 Afgelast
SVVN JO11-1 Vrij
SVVN JO11-2 VV Holten JO11-3 09:15 09:45 Afgelast
SDOL JO11-2 SVVN JO11-3 09:00 10:00 6-3
SVVN JO9-1 VV Twenthe JO9-1 08:15 08:45 Afgelast
SDOL JO9-2 SVVN JO9-2 09:00 10:00 14-3
SVVN JO9-3 VV Den Ham JO9-5 08:15 08:45 Afgelast
Luctor et Emergo JO8-1 SVVN JO8-1 07:45 08:45 Afgelast
SVVN JO8-2 ROHDA Raalte JO8-5 08:15 08:45 Afgelast

Vrijdag 24 november:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
Eilermark 1 SVVN 1 (F) ? 21:45 P.J. Bloksma ? ? ? Uitgesteld

Maandag 20 november:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 2 LZVV 2 (F) ? 21:00 D. Wessels ? ? ? Uitgesteld

Zaterdag 18 november:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 VV Hellendoorn 1 ? 14:30 M.P. Oehl ? ? ? 3-2
SVVN 2 DES 2 ? 12:30 1-3
Vroomshoopse Boys 4 SVVN 3 13:15 14:30 6-1
De Zweef 3 SVVN 4 13:30 14:30 Afgelast
Excelsior’31 11 SVVN 5 13:15 14:30 Afgelast
Haarlo/GSV Da1 SVVN Da1 12:30 14:00 0-4
DOS’37 JO19-1 SVVN JO19-1 10:45 12:15 R. Hultink 0-3
SVVN JO19-2 De Zweef JO19-2 11:45 12:30 1-1
SVVN JO17-1 Vroomshoopse Boys JO17-1 11:30 12:30 H. Kiremit 2-3
SC Daarle JO17-1 SVVN JO17-2 10:45 12:00 1-1
SVVN JO17-3 Vrij
Excelsior’31 MO17-2 SVVN MO17-1 09:30 11:05 0-2
SVVN JO15-1 Vrij
SVVN JO15-2 DES JO15-1 08:45 09:30 1-4
Hector JO15-2 SVVN JO15-3 10:15 11:30 3-2
HVV Hengelo JO13-1 SVVN JO13-1 10:30 12:00 2-5
SVZW JO13-3 SVVN JO13-2 08:15 09:30 1-5
SVVN JO13-3 Excelsior’31 JO13-7 09:15 10:00 Uitgesteld
SVVN JO13-4 SC Markelo JO13-3 08:15 09:00 1-7
SVVN JO11-1 SV Almelo JO11-1 09:15 09:45 2-11
Stevo JO11-3 SVVN JO11-2 08:00 09:00 1-7
SVVN JO11-3 VV Lemelerveld JO11-5 09:15 09:45 1-2
VV Holten JO9-2 SVVN JO9-1 08:30 09:30 5-7
SVVN JO9-2 SC Markelo JO9-5 08:15 08:45 1-8
VV Mariënberg JO9-3 SVVN JO9-3 07:45 09:00 2-8
SVVN JO8-1 Luctor et Emergo JO8-2 08:15 08:45 8-6
VV Heino JO8-3 SVVN JO8-2 09:15 10:15 7-5

Vrijdag 17 november:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SV Twello 2 SVVN 2 (F) ? 19:30 G. Cocco ? ? ? 12-1

Maandag 13 november:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 Excelsior’31 7 (F) ? 21:00 E. Tamar ? ? ? 3-4

Zaterdag 11 november:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 Oranje Nassau 1 ? 14:30 G.W. Jansen ? ? ? 3-2
Hulzense Boys 3 SVVN 2 ? 12:15 3-0
SVVN 3 VV Hellendoorn 4 13:45 14:30 1-0
SVVN 4 SVZW 8 13:45 14:30 7-0
SVVN 5 DES 6 13:45 14:30 1-7
SVVN Da1 Drienerlo Da2 11:45 12:30 2-1
SVVN JO19-1 JCO JO19-1 13:30 14:30 3-2
Blauw Wit’66 JO19-1 SVVN JO19-2 11:30 12:45 1-4
Hulzense Boys JO17-1 SVVN JO17-1 09:00 10:30 E.M. Wermers 8-2
SVVN JO17-2 VV Lemelerveld JO17-2 10:15 11:00 1-1
SVVN JO17-3 SC Rijssen JO17-1 10:15 11:00 1-3
SVVN MO17-1 Blauw Wit’66 MO17-1 09:30 10:30 0-5
Stevo JO15-1 SVVN JO15-1 11:15 12:45 J.J. Veerenhuis 1-3
SVZW JO15-2 SVVN JO15-2 11:15 12:30 3-3
SVVN JO15-3 Luctor et Emergo JO15-4 08:45 09:30 5-2
SVVN JO13-1 VMC JO13-1 08:45 09:45 3-3
SVVN JO13-2 Vroomshoopse Boys JO13-3 10:15 11:00 1-4
Excelsior’31 JO13-9 SVVN JO13-3 07:30 08:30 Uitgesteld
Excelsior’31 JO13-7 SVVN JO13-4 07:30 08:30 7-1
AVC Heracles JO11-1 SVVN JO11-1 08:30 09:30 7-2
SVVN JO11-2 ROHDA Raalte JO11-5 09:15 09:45 3-3
SV Haarle JO11-2 SVVN JO11-3 09:30 10:30 2-4
SVVN JO9-1 Oranje Nassau JO9-4 08:15 08:45 18-3
SC Deventer JO9-4 SVVN JO9-2 07:30 08:30 10-1
SVVN JO9-3 Vrij
HHC JO8-2 SVVN JO8-1 07:15 08:30 8-1
SVVN JO8-2 VV Hellendoorn JO8-2 08:15 08:45 Uitgesteld

Maandag 6 november:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 Excelsior’31 12 (F) (B) ? 21:00 N. Halitovic ? ? ? 9-1

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Zaterdag 4 november:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
Drienerlo 1 SVVN 1 ? 15:00 J.B. Kremer ? ? ? 1-3
SDC’12 2 SVVN 2 ? 14:30 J.F. Tanke Gestaakt
HHC 6 SVVN 3 13:00 14:30 5-1
SVVN 4 Vrij
SVVN 5 SC Daarle 4 13:45 14:30 J. Keizer 1 2 5 6-2
SVVN Da1 Tubantia Da1 12:45 13:30 G. Scharphof 3 4 2 0-3
SVVN JO19-1 DETO JO19-1 13:30 14:30 D. Tuitert 12 13 1 2-1
DETO JO19-2 SVVN JO19-2 11:30 12:45 1-2
Juventa’12 JO17-1 SVVN JO17-1 11:45 13:15 J. Ten Hartog 2-2
SVVN JO17-2 VV Holten JO17-2 10:15 11:00 M. Ten Kleij 12 13 3 6-1
SVVN JO17-3 Excelsior’31 JO17-4 10:15 11:00 B. Maris 1 2 5 1-7
GFC/VV Twenthe MO17-1 SVVN MO17-1 13:00 14:30 3-1
MVV’29 JO15-1 SVVN JO15-1 11:30 13:00 R. Kikkert 8-0
VV Den Ham JO15-2 SVVN JO15-2 10:45 12:00 1-3
SVVN JO15-3 Excelsior’31 JO15-8 08:45 09:30 G. Freriksen 12 13 3 0-8
DSVD JO13-1 SVVN JO13-1 09:00 10:30 1-1
SVVN JO13-2 Vroomshoopse Boys JO13-4 10:15 11:00 W. Hallink 6 5 1 10-0
SC Rijssen JO13-1 SVVN JO13-3 09:30 10:45 8-3
SVVN JO13-4 Excelsior’31 JO13-9 08:15 09:00 D. Stokvis 6 5 1 2-10
SVVN JO11-1 SVVN JO11-2 09:15 09:45 L. Spijkerman 1 2 2B 2-3
SV Mariënheem JO11-1 SVVN JO11-2 08:30 09:30 0-6
SVVN JO11-3 VV Den Ham JO11-5 09:15 09:45 J. Knol 1 2 2B 2-7
SVVN JO9-1 Vrij
VV Nieuw Heeten JO9-2 SVVN JO9-2 08:30 09:30 16-0
SC Daarle JO9-2 SVVN JO9-3 08:00 09:00 1-22
Juventa’12 JO8-1 SVVN JO8-1 09:45 10:45 8-1
SVVN JO8-2 DES JO8-2 08:15 08:45 Zelf 3 4 2A 0-6

Vrijdag 3 november:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
DAVO 2 SVVN 2 (F) ? 22:00 A. Groot Hulze ? ? ? 7-6

Maandag 30 oktober:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
PW 1 SVVN 1 (F) ? 21:45 G. Erkin ? ? ? 5-3

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Zaterdag 28 oktober:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 VV Kloosterhaar 1 ? 14:30 G.J. Maneschijn 12 13 1 5-2
SVVN 2 Wilhelminaschool 2 ? 12:30 1 2 3 2-3
SVVN 3 DOS’37 5 ? 14:30 M. Op den Dries 1 2 2 7-3
ASV’57 3 SVVN 4 11:00 12:15 1-5
Hulzense Boys 7 SVVN 5 11:30 12:30 8-1
SC Daarle Da1 SVVN Da1 11:15 12:30   Uitgesteld
VV Den Ham JO19-1 SVVN JO19-1 09:00 10:30 M.J.H. Kruimelaar 3-1
SVVN JO19-2 Oranje Nassau JO19-4 12:15 13:00 G. Freriksen 3 4 5 4-1
SVVN JO17-1 Stevo JO17-1 11:30 12:30 H. Fokkert 6 5 2 0-0
MVV’69 JO17-1 SVVN JO17-2 09:15 10:30 1-4
Blauw Wit’66 JO17-2 SVVN JO17-3 13:15 14:30 4-2
SVVN MO17-1 Hulzense Boys MO17-1 09:30 10:30 A. Wijnen 3 4 4 2-5
SVVN JO15-1 De Tukkers JO15-1 09:00 10:00 W. de Wilde 6 5 3 3-2
SVVN JO15-2 ASV’57 JO15-1 08:45 09:30 L. Spijkerman 12 13 5 0-2
Stevo JO15-3 SVVN JO15-3 13:15 14:30 4-2
SVVN JO13-1 Vrij
Excelsior’31 JO13-5 SVVN JO13-2 07:15 08:30 6-1
SVVN JO13-3 SC Markelo JO13-3 08:15 09:00 A. Vlashof 6 5 1 3-7
VV Holten JO13-3 SVVN JO13-4 10:15 11:30 8-1
SV Enter JO11-1 SVVN JO11-1 09:00 10:00 9-1
SVVN JO11-2 De Zweef JO11-6 09:15 09:45 J. Knol 1 2 2A 6-1
DES JO11-5 SVVN JO11-3 08:15 09:00 16-0
SV Haarle JO9-1 SVVN JO9-1 08:30 09:30 6-1
SVVN JO9-2 SV Schalkhaar JO9-4 08:15 08:45 Zelf 1 2 2A 1-21
SVVN JO9-3 Juventa’12 JO9-3 08:15 08:45 Zelf 3 4 2A 10-2
SVVN JO8-1 Vrij
De Zweef JO8-4 SVVN JO8-2 09:15 10:00 0-4

Vrijdag 27 oktober:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SV Twello 3 SVVN 2 (F) ? 21:30 B.A.C. Van IJzendoorn ? ? ? 3-5

Woensdag 25 oktober:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN JO17-1 VV Holten JO17-1 18:30 19:30 B. Snippe 3 1 1 3-0

Maandag 23 oktober:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 DZVV 2 (F) ? 21:00 D. Wessels ? ? ? 5-11

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Zaterdag 21 oktober:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
VV Bergentheim 1 SVVN 1 ? 14:30 G.H. Steen ? ? ? 8-0
SVVN 2 Quick’20 2 ? 12:30 R. Van den Berg 12 13 3 3-4
SVVN 3 Vrij
SVVN 4 Vrij
SVVN 5 Vrij
Enter Vooruit Da2 SVVN Da1 13:15 14:30 5-0
SVVN JO19-1 Juventa’12 JO19-1 13:30 14:30 M. Van Laar 1 2 1 1-3
SVVN JO19-2 Vrij
SVVN JO17-1 Berkum JO17-1 (B) 11:30 12:30 R. Selhorst 6 5 2 0-5
SVVN JO17-2 SC Lemele JO17-1 10:15 11:00 A. Vlashof 6 5 5 3-3
SVVN JO17-3 Vrij
SVVN MO17-1 SV Enter MO17-1 09:30 10:30 A. Wijnen 3 4 4 0-2
SVVN JO15-1 Oranje Nassau JO15-2 10:00 11:00 J.A. Arrindell 1 2 1 6-5
SVVN JO15-2 Vrij
VV Hellendoorn JO15-3 SVVN JO15-3 (B) 08:00 09:00 2-4
SVVN JO13-1 Oranje Nassau JO13-2 08:45 09:45 W. Hallink 12 13 3 2-2
SVVN JO13-2 Vrij
De Zweef JO13-4 SVVN JO13-3 (B) 10:00 11:00 6-1
SV Enter JO13-3 SVVN JO13-4 (B) 10:00 11:15 6-2
SVVN JO11-1 Vrij
SVVN JO11-2 Vrij
SVVN JO11-3 Vrij
SVVN JO9-1 Vrij
SVVN JO9-2 Vrij
SVVN JO9-3 Vrij
SVVN JO8-1 Vrij
SVVN JO8-2 Vrij

Maandag 16 oktober:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 2 SV Colmschate’33 1 (F) ? 21:00 D. Wessels ? ? ? 3-0

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Zaterdag 14 oktober:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
Wilhelminaschool 1 SVVN 1 ? 14:30 M. Hesselink ? ? ? 1-2
De Zweef 2 SVVN 2 ? 14:30 M.M.J.M. Knaap 0-5
SVVN 3 Vrij
SVVN 4 Excelsior’31 7 13:45 14:30 M. Op den Dries 1 2 2 4-6
SVVN 5 SC Rijssen 3 13:45 14:30 J. Keizer 3 4 5 1-7
FC Eibergen Da2 SVVN Da1 12:00 13:30 4-1
SV Enter JO19-1 SVVN JO19-1 13:00 14:30 4-2
SVVN JO19-2 VV Den Ham JO19-2 11:45 12:30 A. Wijnen 3 4 3 2-3
DOS’37 JO17-1 SVVN JO17-1 11:00 12:30 M. Acar 5-1
VV Broekland JO17-1 SVVN JO17-2 13:15 14:30 2-2
SVVN JO17-3 RKSV JO17-2 10:15 11:00 G. Freriksen 12 13 5 4-0
De Zweef MO17-1 SVVN MO17-1 11:15 12:30 1-0
SV Enter JO15-1 SVVN JO15-1 11:15 12:45 M. Van der Veen 3-1
De Zweef JO15-2 SVVN JO15-2 12:00 13:00 5-1
SVVN JO15-3 DETO JO15-4 08:45 09:30 G. Scharphof 1 2 4 9-0
BWO JO13-2 SVVN JO13-1 09:45 11:15 8-2
SVVN JO13-2 SC Daarle JO13-1 10:15 11:00 A. Vlashof 1 2 3 6-6
Enter Vooruit JO13-2 SVVN JO13-3 08:15 09:30 Uitgesteld
SVVN JO13-4 RKSV JO13-1 08:15 09:00 L. Spijkerman 12 13 1 0-13
SVVN JO11-1 PH JO11-2 08:15 08:45 M. ter Steege 1 2 3A 4-10
SC Lemele JO11-1 SVVN JO11-2 09:30 10:30 2-4
SVVN JO11-3 VV Den Ham JO11-6 09:15 09:45 J. Knol 3 4 2A 5-3
SVVN JO9-1 ROHDA Raalte JO9-4 08:15 08:45 Zelf 3 4 2A 6-6
SV Raalte JO9-3 SVVN JO9-2 08:00 09:00 4-3
MVV’69 JO9-1 SVVN JO9-3 08:00 09:00 6-6
Oranje Nassau JO8-2 SVVN JO8-1 07:30 08:30 2-10
SVVN JO8-2 Blauw Wit’66 JO8-2 08:15 08:45 Zelf 6 5 2B 5-3

Vrijdag 13 oktober:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
DAVO 3 SVVN 2 (F) ? 19:00 J. Teekema ? ? ? 5-3

Maandag 9 oktober:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 EZV 2 (F) ? 21:00 ? ? ? ? 9-5

Zaterdag 7 oktober:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 Oranje Nassau 1 ? 14:30 R.P. Kok 12 13 1 Afgelast
SVVN 2 Quick’20 2 ? 12:30 H. Gol 1 2 3 Afgelast
SVVN 3 SC Daarle 2 13:45 14:30 A. Wijnen 1 2 2 Afgelast
Vroomshoopse Boys 6 SVVN 4 13:15 14:30 Afgelast
VV Hellendoorn 6 SVVN 5 13:30 14:30 Afgelast
SVVN Da1 Achilles E. Da1 11:45 12:30 G. Scharphof 3 4 5 Afgelast
SVVN JO19-1 Juventa’12 JO19-1 13:30 14:30 D.B. Vloedgraven 6 5 3 Afgelast
PH JO19-2 SVVN JO19-2 11:15 12:30 3-0
SVVN JO17-1 VV Holten JO17-1 11:30 12:30 J. Schwarte 6 5 2 Afgelast
SVVN JO17-2 SC Lemele JO17-1 11:30 12:15 G. Freriksen 6 5 4 Afgelast
Excelsior’31 JO17-5 SVVN JO17-3 10:00 11:05 5-0
SVVN MO17-1 SV Enter MO17-1 09:30 10:30 B. Maris 3 4 3 Afgelast
SVVN JO15-1 Oranje Nassau JO15-2 10:00 11:00 W. Hallink 1 2 5 Afgelast
SVVN JO15-2 VV Hellendoorn JO15-2 08:45 09:30 R. Hegeman 12 13 4 Afgelast
Excelsior’31 JO15-9 SVVN JO15-3 10:00 11:15 3-5
SVVN JO13-1 Oranje Nassau JO13-2 08:45 09:45 L. Spijkerman 1 2 1 Afgelast
SV Enter JO13-2 SVVN JO13-2 11:45 13:00 7-3
SVVN JO13-3 SVVN JO13-4 10:15 11:00 A. Burca 12 13 4 Afgelast
De Zweef JO11-2 SVVN JO11-1 08:00 08:45 4-3
SVVN JO11-2 SV Mariënheem JO11-2 09:15 09:45 G. Pastink 6 5 2A 15-0
SC Lemele JO11-2 SVVN JO11-3 08;00 09:00 5-4
De Zweef JO9-2 SVVN JO9-1 09:15 10:00 Afgelast
SVVN JO9-2 SC Deventer JO9-5 08:15 08:45 Zelf 1 2 2A 3-20
SVVN JO9-3 DKB JO9-2 08:15 08:45 Zelf 6 5 2A 5-4
SVVN JO8-1 DETO JO8-1 08:15 08:45 Zelf 12 13 2B 3-14
JVC Dedemsvaart JO8-4 SVVN JO8-2 07:15 08:30 4-5

Maandag 2 oktober:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 Hoekje 4 (F) ? 21:00 B. Snippe ? ? ? 7-7

Zaterdag 30 september:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 ASV’57 1 ? 14:30 D. Beldman 12 13 1 1-1
SVVN 2 Tubantia 2 ? 12:30 R. van den Berg 1 2 3 1-9
SVVN 3 SVZW 5 13:45 14:30 M. Op den Dries 3 4 3 0-8
DES 3 SVVN 4 13:30 14:30 3-4
DOS’37 6 SVVN 5 13:15 14:30 Afgelast
Enter Vooruit Da2 SVVN Da1 13:15 14:30 Afgelast
Hulzense Boys JO19-1 SVVN JO19-1 11:15 12:30 R.H.J. Heveling 2-2
SVVN JO19-2 VV Holten JO19-2 11:45 12:30 A. Wijnen 3 4 5 4-2
SVVN JO17-1 SVZW JO17-1 11:30 12:30 J.T.H. Kwast 2-1
SV Mariënheem JO17-1 SVVN JO17-2 12:45 14:00 1-2
Enter Vooruit JO17-3 SVVN JO17-3 07:45 09:00 9-0
SVVN MO17-1 Enter Vooruit MO17-1 09:30 10:30 1-3
SVVN JO15-1 Luctor et Emergo JO15-1 10:00 11:00 J.A.H. Pas 12 13 1 2-5
DETO JO15-3 SVVN JO15-2 08:15 09:30 1-0
Juventa’12 JO15-4 SVVN JO15-3 10:15 11:30 3-0
VV Bornerbroek JO13-1 SVVN JO13-1 09:45 11:15 8-0
SVVN JO13-2 PH JO13-3 10:15 11:00 G. Freriksen 6 5 5 10-1
VV Holten JO13-3 SVVN JO13-3 10:15 11:30 9-2
SVVN JO13-4 SC Markelo JO13-4 08:15 09:00 L. Spijkerman 12 13 4 1-6
SVVN JO11-1 Excelsior’31 JO11-3 08:15 08:45 G. Pastink 1 2 3A 0-13
De Zweef JO11-5 SVVN JO11-2 10:15 11:00 1-1
SVVN JO11-3 VV Hellendoorn JO11-4 09:15 09:45 M. Ter Steege 1 2 2B 15-1
ROHDA Raalte JO10-3 SVVN JO10-1 07:30 08:30 1-4
SVVN JO9-1 VV Lemelerveld JO9-3 08:15 08:45 Zelf 6 5 2A 11-7
SVVN JO9-2 Vrij
SV Gramsbergen JO9-6 SVVN JO9-3 08:00 09:15 Vervallen
PH JO8-1 SVVN JO8-1 07:45 08:45       10-3
SVVN JO8-2 USV JO8-1 08:15 08:45 Zelf 12 13 2A 3-18

Donderdag 28 september:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 2 Enter Vooruit 3 (B) ? 20:00 J. Karkdijk 13 5 1 1-5

Woensdag 27 september:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
VV Holten JO11-1 SVVN JO11-1 17:30 18:30 ? ? ? ? 4-3

Maandag 25 september:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 2 Excelsior’31 6 (F) ? 21:00 B. Looms ? ? ? 3-5
SVVN JO17-3 GFC JO17-2 17:45 18:30 ? 3 4 1 3-8

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Zaterdag 23 september:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
VV Mariënberg 1 SVVN 1 ? 14:30 H.G.L. Marschalk ? ? ? 1-1
Blauw Wit’66 2 SVVN 2 ? 12:00 2-1
Voorwaarts V. 3 SVVN 3 13:15 14:30 3-0
SVVN 4 VV Hellendoorn 5 13:45 14:30 M. op den Dries 1 2 2 15-2
SVVN 5 ASV’57 6 13:45 14:30 J. Keizer 3 4 5 1-5
SVVN Da1 AD’69 Da1 12:45 13:30 A. Wijnen 6 5 3 0-3
SVVN JO19-1 De Zweef JO19-1 13:30 14:30 J.W. Willems 1-2
AVC Heracles JO19-2 SVVN JO19-2 13:15 14:30 1-2
DETO JO17-1 SVVN JO17-1 11:00 12:30 R.G. Sleiderink 3-4
SVVN JO17-2 VV Hellendoorn JO17-2 10:15 11:00 A. Vlashof 1 2 5 7-0
SVVN JO17-3 GFC JO17-2 10:15 11:00 Uitgesteld
SC Markelo MO17-1 SVVN MO17-1 13:00 14:30 4-0
DOS’37 JO15-1 SVVN JO15-1 09:15 10:45 E. Tamer 4-3
SVVN JO15-2 Blauw Wit’66 JO15-1 08:45 09:30 W. Hallink 1 2 5 0-5
SVVN JO15-3 Oranje Nassau JO15-7 08:45 09:30 G. Freriksen 3 4 4 4-3
SVVN JO13-1 SDC’12 JO13-2 08:45 09:45 L. Spijkerman 12 13 1 7-0
Excelsior’31 JO13-6 SVVN JO13-2 07:30 08:30 3-1
SVVN JO13-3 RKSV JO13-1 08:45 09:30 A. Burca 6 5 3 0-14
SV Enter JO13-3 SVVN JO13-4 10:00 11:15 7-1
VV Holten JO11-1 SVVN JO11-1 08:00 09:00 Uitgesteld
SVVN JO11-2 HHC JO11-8 09:15 09:45 M. Arendsen 6 5 2B 14-0
VV Lemelerveld JO11-6 SVVN JO11-3 08:45 09:45 6-3
SVVN JO10-1 SC Markelo JO10-1 08;15 08:45 J. Knol 1 2 2A 5-7
DES JO9-4 SVVN JO9-1 08:15 09:00 2-7
SVVN JO9-2 VV Heino JO9-5 08:15 08:45 Zelf 3 4 2A 3-11
SVVN JO9-3 VV Daarlerveen JO9-1 08:15 08:45 Zelf 6 5 3A 2-4
SVVN JO8-1 AVC Heracles JO8-2 08:15 08:45 Zelf 12 13 3A 12-9
Hulzense Boys JO8-2 SVVN JO8-2 08:00 08:45 3-3

Vrijdag 22 september:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
DAVO 2 SVVN 1 (F) ? 21:00 J. Dijkman ? ? ? Uitgesteld

Maandag 18 september:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
DETO Da1 SVVN Da1 (B) 18:45 20:00 ? ? ? ? 10-0

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Zaterdag 16 september:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 VV Hellendoorn 1 (B) ? 14:30 H. Simmelink 12 13 1 0-4
SVVN 2 Enter Vooruit 3 (B) ? 12:30 W. Assink   Uitgesteld
SVVN 3 RKSV 2 (B) 13:45 14:30 M. Op den Dries 1 2 3 2-2
SVVN 4 Vrij
SVVN 5 Vrij
DETO Da1 SVVN Da1 (B) 11:30 12:45 Uitgesteld
VV Holten JO19-1 SVVN JO19-1 (B) 13:00 14:30 R.C. De Jonge 1-4
Oranje Nassau JO19-3 SVVN JO19-2 (B) 13:15 14:30 5-1
Avanti W. JO17-1 SVVN JO17-1 (B) 13:15 15:00 J.G.H. Meyer 0-5
Vroomshoopse Boys JO17-2 SVVN JO17-2 (B) 09:30 10:45 2-3
SVVN JO17-3 Excelsior’31 JO17-5 (B) 10:15 11:00 A. Vlashof 1 2 5 1-3
SVVN MO17-1 NEO MO17-1 (B) 09:30 10:30 A. Wijnen 3 4 1 1-6
SVVN JO15-1 De Zweef JO15-1 (B) 10:00 11:00 H. Kamp 6 5 3 1-3
ATC’65 JO15-4 SVVN JO15-2 (B) 10:00 11:15 1-1
VV Den Ham JO15-4 SVVN JO15-3 (B) 10:45 12:00 3-0
SVVN JO13-1 Voorwaarts V. JO13-1 (B) 08:45 09:45 L. Spijkerman 12 13 1 1-3
SV Enter JO13-2 SVVN JO13-2 (B) 11:45 13:00 3-1
SVVN JO13-3 Hulzense Boys JO13-3 (B) 10:15 11:00 A. Burca 12 13 2 1-9
RKSV JO13-1 SVVN JO13-4 (B) 09:15 10:30 18-0
SVVN JO11-1 Excelsior’31 JO11-3 (B) 08:15 08:45 M. ter Steege 1 2 3A 1-8
De Zweef JO11-4 SVVN JO11-2 (B) 09:15 10:00 1-8
VV Hellendoorn JO11-4 SVVN JO11-3 (B) 08:00 08:45 2-7
SVVN JO10-1 SC Markelo JO10-1 (B) 08:15 08:45 W. Vliek 3 4 2A 5-12
DES JO9-4 SVVN JO9-1 (B) 08:15 09:00 1-12
SVZW JO9-3 SVVN JO9-2 (B) 07:30 08:30 15-0
SVVN JO9-3 Hulzense Boys JO9-2 (B) 08:15 08:45 Zelf 8-2
SVVN JO8-1 Vrij
SVVN JO8-2 VV Holten JO8-2 (B) 09:15 09:45 Zelf 1 2 2A 6-4

Vrijdag 15 september:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
De Hooiberg 2 SVVN 2 (F) ? 21:45 J.R. Mulder ? ? ? Uitgesteld

Donderdag 14 september:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN JO8-1 De Zweef JO8-1 (F) 17:30 18:00 ? 4 5 2A ?

Woensdag 13 september:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN JO11-1