Wijzigingen staan in het rood.

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand

Zaterdag 16 juni:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN JO13-1 SV Nieuwleusen JO13-1 (V) 10:00 11:00 ? ? ? ? ?

Dinsdag 12 juni:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN JO13-1 De Zweef JO13-2 (V) 18:00 19:00 ? ? ? ? ?

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Zaterdag 9 juni:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN MO17-1 Enter Vooruit MO17-1 09:30 10:30 G. Hemmink 1 2 1 1-2
Toernooi FC Zutphen SVVN MO15-1 07:45 09:15
SVVN JO13-1 De Zweef JO13-2 (V) 10:00 11:00 Uitgesteld

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Zaterdag 2 juni:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 Vrij ? ? ? ? ? ? ?
SVVN 2 Vrij
SVVN 3 Vrij
SVVN 4 PH 6 13:45 14:30 M. Op den Dries 1 2 3 3-4
SC Rijssen 3 SVVN 5 13:30 14:30 4-3
SVVN Da1 FC Eibergen Da2 12:45 13:30 5 6 1 3-2
SVVN JO19-1 Vrij
SVVN JO17-1 Vrij
SVVN JO17-2 Vrij
SVVN JO17-3 Rijssen Vooruit JO17-1 10:15 11:00 1 2 3 0-9
SVVN MO17-1 Vrij
SVVN JO15-1 Vrij
SVVN JO15-2 Excelsior’31 JO15-3 08:45 09:30 1 2 4 2-3
SVVN JO15-3 Oranje Nassau JO15-6 08:45 09:30 3 4 5 BNO
SVVN MO15-1 Vrij
Enter Vooruit JO13-1 SVVN JO13-1 09:15 10:30 4-0
SVVN JO13-2 Hulzense Boys JO13-2 10:15 11:00 3 4 2 2-3
SVVN JO13-3 SC Markelo JO13-4 10:15 11:00 12 13 4 3-4
SC Lemele JO11-1 SVVN JO11-1 09:30 10:30 2-6
SVVN JO11-2 VV Bentelo JO11-1 09:15 09:45 5 6 2A 4-3
SVVN JO11-3 Vrij
Vroomshoopse Boys JO11-7 SVVN JO11-4 07:30 08:30 2-0
PH JO9-3 SVVN JO9-1 07:45 08:45 5-2
SVVN JO9-2 Vrij
SVVN JO9-3 Vrij
SVVN JO8-1 Vrij
HHC JO8-5 SVVN JO8-2 07:15 08:30 1-16

Donderdag 31 mei:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
PH 6 SVVN 4 18:45 20:00 ? ? ? ? 6-3
PH JO11-7 SVVN JO11-3 17:45 18:45 4-2

Woensdag 30 mei:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 3 Excelsior’31 6 18:45 19:30 ? ? ? ? 1-2
VV Bruchterveld JO17-1 SVVN JO17-2 18:00 19:15 1-7
SVZW MO17-1 SVVN MO17-1 17:45 19:00 3-2

Dinsdag 29 mei:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 4 SVZW 7 18:45 19:30 ? ? ? ? 3-3
Stevo JO17-3 SVVN JO17-3 18:15 19:30 7-1

Maandag 28 mei:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 2 DAVO 3 (F) ? 21:00 B. Snippe ? ? ? 3-5
Excelsior’31 MO155-1 SVVN MO15-1 17:45 19:00 13-1

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Zaterdag 26 mei:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 Juliana’32 1 ? 14:30 D. Beldman 12 13 1 1-2
SVVN 2 AZSV 5 ? 12:30 J.C.M. Jannink 1 2 3 0-8
SVVN 3 Excelsior’31 6 13:45 14:30 3 4 2 Uitgesteld
SVVN 4 Vrij
Excelsior’31 9 SVVN 5 13:30 14:30 BNO
SVVN Da1 Vrij
Hulzense Boys JO19-1 SVVN JO19-1 10:45 12:00 2-4
SVVN JO17-1 Witkampers JO17-1 10:00 11:00 J. De Vos 6 5 1 0-3
SVVN JO17-2 Vrij
Stevo JO17-3 SVVN JO17-3 13:15 14:30 Uitgesteld
SVVN MO17-1 Vrij
SVVN JO15-1 De Tubanters JO15-1 10:00 11:00 J. De Koning 12 13 3 5-5
SVVN JO15-2 VV Heino JO15-2 08:45 09:30 A. Lohuis 5 6 5 2-4
DETO JO15-4 SVVN JO15-3 08:15 09:30 0-10
SVVN MO15-1 Vrij
SVVN JO13-1 SV Haarle JO13-1 08:45 09:45 G. Hemmink 12 13 1 4-2
ROHDA Raalte JO13-5 SVVN JO13-2 08:45 10:00 1-4
SVVN JO13-3 Vrij
SVVN JO11-1 De Zweef JO11-4 08:15 08:45 K. Hoop 12 13 3A 6-5
VV Twenthe JO11-3 SVVN JO11-2 08:00 09:00 2-6
SVVN JO11-3 VV Holten JO11-3 09:15 09:45 J.Knol 1 2 2B 3-3
SVVN JO11-4 Hulzense Boys JO11-4 09:15 09:45 K. Hoop 3 4 2A 0-4
HHC JO9-2 SVVN JO9-1 08:15 09:30 7-6
SVVN JO9-2 SV Almelo JO9-2 08:15 08:45 Zelf 5 6 2B 11-1
VV Den Ham JO9-3 SVVN JO9-3 07:45 08:45 4-6
SVVN JO8-1 Blauw Wit’66 JO8-1 08:15 08:45 Zelf 3 4 2A 5-10
SVVN JO8-2 JVC Dedemsvaart JO8-2 08:15 08:45 Zelf 1 2 2A 6-4

Donderdag 24 mei:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN JO17-2 VV Langeveen JO17-1 18:15 19:00 ? ? ? ? ?

Woensdag 23 mei:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
AZSV Da3 SVVN Da1 18:30 20:00 ? ? ? ? 1-0
GFC/VV Twenthe MO17-1 SVVN MO17-1 18:00 19:30 3-0
De Zweef JO15-2 SVVN JO15-2 18:00 19:00 3-3
SVVN JO13-2 Excelsior’31 JO13-6 17:45 18:30 0-1

Dinsdag 22 mei:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVZW 8 SVVN 4 18:15 19:00 ? ? ? ? 2-4
SVVN 5 DETO 7 18:45 19:30 H. Tijhuis 3-8
DETO MO15-2 SVVN MO15-1 17:45 19:00 3-0
AVC Heracles JO9-5 SVVN JO9-1 17:30 18:30 9-4

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Zaterdag 19 mei:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
Achilles E. 1 SVVN 1 ? 14:30 M. Holtus ? ? ? 2-7
Sparta E. 3 SVVN 2 ? 14:30 4-0
Excelsior’31 5 SVVN 3 13:30 14:30 1-0
SVVN 4 SVZW 7 13:45 14:30 3 4 5 Uitgesteld
SVVN 5 MVV’69 3 13:45 14:30 J. Keizer 12 13 2 5-1
SVVN Da1 Blauw Wit’66 Da2 12:45 13:25 M. Op den Dries 5 6 3 0-5
SVVN JO19-1 VV Bergentheim JO19-1 13:30 14:30 H. Tijhuis 1 2 1 3-3
SV Harfsen JO17-1 SVVN JO17-1 11:00 12:30 3-7
DETO JO17-3 SVVN JO17-2 09:45 11:00 1-2
SVVN JO17-3 Vrij
SVVN MO17-1 Enter Vooruit MO17-1 09:30 10:30 G. Freriksen 5 6 5 Uitgesteld
Victoria’28 JO15-1 SVVN JO15-1 09:30 11:00 M. Elia 4-3
SVVN JO15-2 Vrij
SVVN JO15-3 VV Den Ham JO15-4 08:45 09:30 G. Hemmink 1 2 3 4-0
Hulzense Boys MO15-1 SVVN MO15-1 08:00 09:00 0-3
SVVN JO13-1 Vrij
SVVN JO13-2 Vrij
SC Lochem JO13-5 SVVN JO13-3 09:45 11:00 1-2
VV Lemelerveld JO11-4 SVVN JO11-1 08:45 09:45
SVVN JO11-2 SV Delden JO11-2 09:15 09:45 J. Knol 3 4 2A 4-2
Blauw Wit’66 JO11-2 SVVN JO11-3 08:30 09:30 3-6
Vroomshoopse Boys JO11-6 SVVN JO11-4 07:30 08:30
SVVN JO9-1 VV Mariënberg JO9-1 08:15 08:45 Zelf 1 2 2A 4-1
DETO JO9-4 SVVN JO9-2 08:15 08:45 11-1
SVVN JO9-3 De Zweef JO9-4 08:15 08:45 Zelf 3 4 2A 6-6
ROHDA Raalte JO8-2 SVVN JO8-1 08:30 09:30 4-3
Hulzense Boys JO8-1 SVVN JO8-2 07:45 08:30 9-4

Donderdag 17 mei:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
VV Hellendoorn 4 SVVN 3 18:30 19:30 ? ? ? ? 1-4
SVVN JO13-2 RKSV JO13-1 17:45 18:30 W. Vliek 5-2
SVVN JO11-1 Hulzense Boys JO11-2 18:00 18:30 J. Knol 5-1

Dinsdag 15 mei:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVZW 5 SVVN 3 18:30 19:30 ? ? ? ? 5-0
SVVN 4 ASV’57 3 18:45 19:30 M. Manenschijn 2-4
SC Deventer MO17-1 SVVN MO17-1 17:30 19:00 7-1

Maandag 14 mei:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
Hoekje 5 SVVN 1 (F) ? 21:00 ? ? ? ? 0-9
SVVN 2 De Hooiberg 1 (F) ? 21:00 W.A. Simons 1-4
SVVN MO15-1 AVC Heracles MO15-1 17:45 18:30 G. Hemmink 1-4

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Zaterdag 12 mei:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 DES 1 ? 14:30 J.J. Schumer 12 13 1 0-3
SVVN 2 Hulzense Boys 3 ? 12:30 J. Karkdijk 1 2 3 5-2
VV Hellendoorn 4 SVVN 3 13:30 14:30   Uitgesteld
SVZW 8 SVVN 4 13:30 14:30 Uitgesteld
DES 6 SVVN 5 11:30 12:30 14-1
VV Drienerlo Da2 SVVN Da1 08:45 10:00 2-0
SVVN JO19-1 SV Gramsbergen JO19-1 11:30 12:30 J. Schwarte 3 4 3 3-3
SVVN JO17-1 VV Twenthe JO17-1 11:30 12:30 H. Kiremit 6 5 2 2-4
DKB JO17-1 SVVN JO17-2 09:15 11:00 7-3
SVVN JO17-3 Luctor et Emergo JO17-3 10:15 11:00 J. Hartgers 12 13 5 4-2
SVZW MO17-1 SVVN MO17-1 11:00 12:30 Uitgesteld
SVVN JO15-1 FC Eibergen JO15-1 10:00 11:00 E. Nieuwlaar 3 4 3 4-2
SVVN JO15-2 ROHDA Raalte JO15-3 08:15 09:00 A. Lohuis 1 2 3 2-1
VV Hellendoorn JO15-3 SVVN JO15-3 08:00 09:00 1-7
DETO MO15-2 SVVN MO15-1 09:45 11:00 Uitgesteld
SVVN JO13-1 VV Hellendoorn JO13-2 08:45 09:45 L. Spijkerman 12 13 1 2-5
SVVN JO13-2 RKSV JO13-1 10:15 11:00 1 2 4 Uitgesteld
SVVN JO13-3 Juventa’12 JO13-4 10:15 11:05 J. Knol 5 6 2 4-0
SVVN JO11-1 Vrij
Excelsior’31 JO11-4 SVVN JO11-2 07:30 08:30 3-3
SVVN JO11-3 Excelsior’31 JO11-8 09:15 09:45 J. Knol 5 6 2B 6-3
SVVN JO11-4 VV Den Ham JO11-6 09:15 09:45 A.Van der Linde 3 4 2A 1-9
AVC Heracles JO9-5 SVVN JO9-1 07:30 08:30 Uitgesteld
SVVN JO9-2 Vrij
SVZW JO9-2 SVVN JO9-3 07:30 08:30 7-12
SVVN JO8-1 Witkampers JO8-1 08:15 08:45 Zelf 1 2 2A 8-16
SVVN JO8-2 ROHDA Raalte JO8-4 08:15 08:45 Zelf 3 4 2A 7-2

Woensdag 9 mei:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
EZV 2 SVVN 1 (F) ? 21:45 M. Elia ? ? ? 4-7
SVVN Da1 AZSV Da3 19:15 20:00 G. Scharphof 0-5
VV Den Ham JO17-3 SVVN JO17-3 17:45 19:00 1-4

Dinsdag 8 mei:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
Excelsior’31 11 SVVN 5 18:00 19:00 ? ? ? ? 3-2

Maandag 7 mei:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
Excelsior’31 JO11-13 SVVN JO11-4 18:00 18:45 ? ? ? ? 0-3

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Zaterdag 5 mei:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 VV Marienberg 1 ? 14:30 G.J. Maneschijn 12 13 1 4-2
SVVN 2 Vrij
Excelsior’31 6 SVVN 3 13:30 14:30 1-0
SVVN 4 PH 6 13:45 14:30 Uitgesteld
DOS’37 6 SVVN 5 13:15 14:30 8-0
SVVN Da1 AZSV Da3 11:45 12:30 Uitgesteld
SVVN JO19-1 Vrij
SVVN JO17-1 Vrij
SVVN JO17-2 Vrij
SVVN JO17-3 AVC Heracles JO17-3 10:15 11:00 G.Hemmink 1 2 3 12-1
SC Deventer MO17-1 SVVN MO17-1 11:00 12:30 Uitgesteld
SVVN JO15-1 Vrij
SVVN JO15-2 Vrij
SVVN JO15-3 Vrij
SVVN MO15-1 Vrij
SVVN JO13-1 Vrij
VV Nieuw Heeten JO13-1 SVVN JO13-2 09:45 11:00 3-3
SVVN JO13-3 Vrij
SVVN JO11-1 Vrij
RKSV JO11-1 SVVN JO11-2 08:30 09:30 2-5
RSKV JO11-2 SVVN JO11-3 08:30 09:30 2-1
Excelsior’31 JO11-13 SVVN JO11-4 09:30 10:30 Uitgesteld
SVVN JO9-1 Vrij
SVVN JO9-2 DETO JO9-5 08:15 08:45 Zelf 12 13 2B 10-9
SVVN JO9-3 SV Enter JO9-2 08:15 08:45 Zelf 5 6 2B 6-4
SVVN JO8-1 VV Holten JO8-2 08:15 08:45 Zelf 3 4 2A 13-4
SVVN JO8-2 Wijhe’92 JO8-3 08:15 08:45 Zelf 1 2 2A 4-4

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Zaterdag 28 april

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 Wilhelminaschool 1 ? 14:30 F. Yilanci 12 13 1 2-7
SVVN 2 Vrij
SVVN 3 HHC 8 13:45 14:30 M. Op Den Dries 5 6 3 5-6
Excelsior’31 7 SVVN 4 11:30 12:45 10-1
SVVN 5 Vrij
SVVN Da1 Vrij
SVVN JO19-1 Vrij
CCW’16 JO17-1 SVVN JO17-1 13:30 15:15 G. Van Klompenburg 2-4
SVVN JO17-2 Vroomshoopse Boys JO17-2 10:15 11:00 G. Freriksen 3 4 2 5-0
VV Den Ham JO17-3 SVVN JO17-3 11:45 13:00 Uitgesteld
Excelsior’31 MO17-1 SVVN MO17-1 09:30 11:00 2-1
SVVN JO15-1 Luctor et Emergo JO15-1 10:00 11:00 J.Knol 5 6 3 5-1
VV Lemelerveld JO15-2 SVVN JO15-2 11:45 13:00 6-1
SVVN JO15-3 Vrij
SVVN MO15-1 De Zweef MO15-1 09:45 10:30 0-5
SVVN JO13-1 Vrij
SVVN JO13-2 Vrij
SVVN JO13-3 SV Heeten JO13-2 10:15 11:00 G. Hemmink 1 2 4 1-2
SVVN JO11-1 Vrij
SVVN JO11-2 GFC JO11-2 09:15 09:45 W. Vliek 1 2 2A 8-1
SVVN JO11-3 Juventa’12 JO11-3 09:15 09:45 D. Stokvis 5 6 3A 2-2
SVVN JO11-4 DETO JO11-5 09:15 09:45 A. Van der Linde 3 4 2B 1-12
SVVN JO9-1 Vroomshoopse Boys JO9-3 08:15 08:45 Zelf 1 2 2A 5-6
Voorwaarts V. JO9-3 SVVN JO9-2 09:30 10:30 2-9
SVVN JO9-3 RKSV JO9-1 08:15 08:45 Zelf 3 4 2A 9-2
DES JO8-2 SVVN JO8-1 08:15 09:00 10-7
SVVN JO8-2 De Zweef JO8-4 16:30 17:00 Woensdag 25/04! 4-3

Woensdag 25 april:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 2 De Zweef 2 ? 19:30 J. Karkdijk ? ? ? 1-2

Dinsdag 24 april:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
HHC 8 SVVN 3 18:15 19:30 ? ? ? ? 3-2
De Zweef 3 SVVN 4 18:00 19:00 1-3
SVVN 5 Hulzense Boys 7 18:45 19:30 3-2

Maandag 23 april:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 2 VV Holten 2 (F) ? 21:00 B. Snippe ? ? ? 4-3
SVZW MO15-2 SVVN MO15-1 17:30 18:30 1-0

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Zaterdag 21 april:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
RKSV 1 SVVN 1 ? 14:30 J.J. Schumer ? ? ? 1-2
DES 2 SVVN 2 ? 14:30 10-0
SVVN 3 Vroomshoopse Boys 4 13:45 14:30 G. Scharphof 5 6 3 3-5
SVVN 4 De Zweef 3 13:45 14:30 M. Op den Dries 3 4 2 1-2
SVVN 5 Excelsior’31 11 13:45 14:30 J. Keizer 1 2 5 0-6
SVVN Da1 SC Haarlo/GSV’63 Da1 12:45 13:30 T. Bloemendal 12 13 1 2-1
HHC JO19-2 SVVN JO19-1 10:45 12:30 L. Den Enting 1-0
SVVN JO17-1 Vrij
SVVN JO17-2 HHC JO17-6 10:15 11:00 G. Hemmink 3 4 4 10-2
Vroomshoopse Boys JO17-3 SVVN JO17-3 11:15 12:30 3-4
SVVN MO17-1 SC Markelo MO17-1 09:30 10:30 D. Stokvis 5 6 5 2-2
DOS’37 JO15-1 SVVN JO15-1 09:15 10:45 L.C. Zandman 3-1
SVVN JO15-2 Vrij
SVVN JO15-3 SV Gramsbergen JO15-4 08:45 09:30 L. Spijkerman 1 2 3 9-0
SVVN MO15-1 DES MO15-1 09:45 10:30 J. Knol 12 13 1 0-18
De Zweef JO13-1 SVVN JO13-1 09:45 11:00 3-2
MVV’69 JO13-1 SVVN JO13-2 08:00 09:00 4-4
DEC’10 JO13-2 SVVN JO13-3 08:45 10:00 2-0
VV Broekland JO11-1 SVVN JO11-1 08:30 09:30 3-2
SVVN JO11-2 Vrij
MVV’29 JO11-4 SVVN JO11-3 09:00 10:00 4-7
SVZW JO11-5 SVVN JO11-4 07:45 08:30 23-1
SVVN JO9-1 Stevo JO9-2 08:15 08:45 Zelf 1 2 2A 14-2
SC Daarle JO9-2 SVVN JO9-2 08:00 09:00 1-8
SVVN JO9-3 VV Hellendoorn JO9-3 08:15 08:45 Zelf 3 4 2A 5-2
SV Colmschate JO8-3 SVVN JO8-1 08:30 09:30 5-4
HHC JO8-3 SVVN JO8-2 07:30 08:30 0-5

Woensdag 18 april:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SV Haarle JO15-1 SVVN JO15-2 18:30 19:30 ? ? ? ? 5-0

Dinsdag 17 april:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 4 Hulzense Boys 5 19:00 19:45 ? ? ? ? 6-2

Maandag 16 april:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 EZV 5 (F) ? 21:00 J. Teekema ? ? ? 2-8

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Zaterdag 14 april:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 Quick’20 1 ? 14:30 M.P. Oehl 12 13 1 3-2
SVVN 2 Blauw Wit’66 2 ? 12:30 R. Van den Berg 3 4 3 1-2
SVVN 3 Voorwaarts V. 3 13:45 14:30 H. Tijhuis 1 2 3 BNO
VV Hellendoorn 5 SVVN 4 11:30 12:30 2-6
SVVN 5 Vrij
AD’69 Da1 SVVN Da1 13:00 14:30 5-0
AVC Heracles JO19-1 SVVN JO19-1 13:00 14:30 3-1
SVVN JO17-1 Groen Wit’62 JO17-1 11:30 12:30 A. Cakir 6 5 2 1-1
Stevo JO17-2 SVVN JO17-2 11:30 12:45 3-3
SVVN JO17-3 Excelsior’31 JO17-6 10:15 11:00 E. Knol 3 4 5 1-1
SV Enter MO17-1 SVVN MO17-1 11:30 12:45 2-1
MVV’29 JO15-1 SVVN JO15-1 11:30 13:00 C.L.B. Cuppers 6-2
SVVN JO15-2 VV Twenthe JO15-2 08:45 09:30 D. Stokvis 1 2 5 0-1
Vroomshoopse Boys JO15-3 SVVN JO15-3 11:15 12:30 0-1
SV Enter MO15-1 SVVN MO15-1 10:00 11:15 4-1
SVVN JO13-1 SV Schalkhaar JO13-2 08:45 09:45 L. Spijkerman 12 13 1 0-3
SVVN JO13-2 SV Raalte JO13-1 10:15 11:00 G. Scharphof 1 2 1 1-4
SVVN JO13-3 Excelsior’31 JO13-10 10:15 11:00 A. Van der Linde 12 13 4 2-2
SVVN JO11-1 SDOL JO11-1 08:15 08:45 W. Vliek 12 13 3A 1-7
Bon Boys JO11-7 SVVN JO11-2 08:45 09:45 2-4
SVVN JO11-3 SC Rijssen JO11-1 09:15 09:45 J. Knol 5 6 2A 1-5
SVVN JO11-4 VV Hellendoorn JO11-4 09:15 09:45 A. Van der Linde 3 4 3A 0-7
VV Den Ham JO9-2 SVVN JO9-1 07:45 08:45 2-5
JCO JO9-9 SVVN JO9-2 09:00 10:00 2-9
SVVN JO9-3 MVV’69 JO9-1 08:15 08:45 5 6 2B 19-0
SVVN JO8-1 SV Schalkhaar JO8-3 08:15 08:45 3 4 2A 3-5
SVVN JO8-2 VV Heino JO8-1 08:15 08:45 1 2 2A 3-10

Vrijdag 13 april:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
VV Colmschate 1 SVVN 2 (F) ? 20:00 J. Dijkma ? ? ? 5-0

Donderdag 12 april:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
RKSV JO17-2 SVVN JO17-3 17:45 18:30 ? ? ? ? 2-1

Dinsdag 10 april:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN JO11-2 DES JO11-2 (B) 18:30 19:00 ? ? ? ? 1-2

Maandag 9 april:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 RSC 2 (F) ? 21:00 D. Wessels ? ? ? 12-0
SVVN MO17-1 Blauw Wit’66 MO17-1 17:30 18:30 3-2
SVVN MO15-1 SC Daarle MO15-1 18:00 19:00 0-7

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Zaterdag 7 april:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
ASV’57 1 SVVN 1 ? 14:30 J.H.M. Compagner ? ? ? 8-2
Tubantia 2 SVVN 2 ? 15:30 H. Gol 6-0
SVZW 5 SVVN 3 13:30 14:30
SVVN 4 DES 3 13:45 14:30 M. Manenschijn 7-3
SVVN 5 DOS’37 6 13:45 14:30 J. Keizer 0-6
SVVN Da1 Enter Vooruit Da2 12:45 13:30 ? 1-4
SVVN JO19-1 Voorwaarts V. JO19-1 13:30 14:30 A.G.M. Monninkhof 0-4
ABS JO17-1 SVVN JO17-1 11:30 13:00 C.R. Van Vliet 0-6
SVVN JO17-2 DOS’37 JO17-2 10:15 11:00 A. Burca 2-3
RKSV JO17-2 SVVN JO17-3 10:45 12:00 Uitgesteld
SVVN MO17-1 Vrij
SVVN JO15-1 UD Weerselo JO15-1 10:00 11:00 J. Van den Engel 2-4
SV Raalte JO15-1 SVVN JO15-2 08:15 09:35 3-1
SVVN JO15-3 SV Enter JO15-3 08:45 09:30 L. Spijkerman 7-3
SVVN MO15-1 Vrij
SVZW JO13-1 SVVN JO13-1 08:15 09:30 6-0
VV Broekland JO13-1 SVVN JO13-2 09:45 11:00 1-7
SC Schalkhaar JO13-8 SVVN JO13-3 10:00 11:15 2-3
ROHDA Raalte JO11-4 SVVN JO11-1 08:30 09:35 3-1
SVVN JO11-2 Enter Vooruit JO11-1 09:15 09:45 E. Knol 9-1
SVZW JO11-4 SVVN JO11-3 07:30 08:30 2-5
De Zweef JO11-7 SVVN JO11-4 09:15 10:00 8-1
SVVN JO9-1 DES JO9-3 08:15 08:45 Zelf 6-5
SVVN JO9-2 La Première JO9-1 08:15 08:45 Zelf 6-5
Hulzense Boys JO9-2 SVVN JO9-3 07:45 08:30 1-9
SVVN JO8-1 Vrij
VV Hellendoorn JO8-3 SVVN JO8-2 09:00 09:45 6-6

Dinsdag 3 april:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
Excelsior’31 7 SVVN 1 (F) ? 21:30 F.A. Geerdink ? ? ? 9-3
SVVN Da1 SC Daarle Da1 17:45 18:30 0-1

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Zaterdag 31 maart

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
VV Hellendoorn 1 SVVN 1 ? 15:00 D. Beldman ? ? ? 2-0
SDC’12 2 SVVN 2 ? 14:30 W.J.A. Nijhuis 10-0
SC Daarle 2 SVVN 3 13:15 14:30 2-5
SVVN 4 ENC’09 1 11:45 12:30 M. Op den Dries 5 6 4 1-5
SVVN 5 Excelsior’31 9 13:45 14:30 J. Keizer 1 2 5 1-5
SVVN Da1 Achilles’12 Da1 12:45 13:30 T. Bloemendal 12 13 3 0-8
SVVN JO19-1 Vrij
SVVN JO17-1 Vrij
SVVN JO17-2 Vrij
SVVN JO17-3 Vrij
SVVN MO17-1 De Zweef MO17-1 09:30 10:30 B. Maris 12 13 3 0-4
SVVN JO15-1 Vrij
SVVN JO15-2 SC Rijssen JO15-1 08:45 09:30 G. Freriksen 3 4 4 2-3
SVVN JO15-3 Excelsior’31 JO15-8 08:45 09:30 ? 5 6 5 3-8
SVVN MO15-1 Vrij
SVVN JO13-1 ROHDA Raalte JO13-2 08:45 09:45 L. Spijkerman 1 2 1 1-4
SVVN JO13-2 SVZW JO13-2 10:15 11:00 T. Hekkert 3 4 3 9-1
SVVN JO13-3 Vrij
SVVN JO11-1 ROHDA Raalte JO11-5 08:15 08:45 B. Van Driessen 1 2 3A 1-1
SVVN JO11-2 Vrij
SVVN JO11-3 Vrij
SVVN JO11-4 Vrij
SVVN JO9-1 Vrij
SVVN JO9-2 Vrij
Vroomshoopse Boys JO9-5 SVVN JO9-3 08:30 09:30 1-7
SVVN JO8-1 VV Wesepe JO8-1 08:15 08:45 Zelf 12 13 3A 10-3
SV Mariënheem JO8-1 SVVN JO8-2 08:30 09:30 11-7

Woensdag 28 maart:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
RSC 2 SVVN 1 ? 19:30 J.J.H. Heemskerk ? ? ? 3-7

Maandag 26 maart:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 2 SV Twello 2 (F) ? 21:00 F.. Geerdink ? ? ? 5-5
VV Hellendoorn MO15-2 SVVN MO15-1 17:30 18:30 4-0

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Zaterdag 24 maart:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 VV Bergentheim 1 ? 14:30 K. Weever 12 13 1 0-3
SVVN 2 Oranje Nassau 3 ? 12:30 R. Van den Berg 3 4 3 1-4
SVVN 3 DETO 6 13:45 14:30 M. Ten Kleij 1 2 3 5-2
ENC’09 1 SVVN 4 11:45 12:30 3-0
DETO 7 SVVN 5 13:15 14:30 13-0
Achilles’12 Da1 SVVN Da1 13:00 1415 7-1
Luctor et Emergo JO19-1 SVVN JO19-1 13:30 15:00 B. Snippe 13-1
SVVN JO17-1 Enter Vooruit JO17-1 11:30 12:30 M. Op den Dries 6 5 2 8-0
TVC’28 JO17-2 SVVN JO17-2 11:15 12:30 7-1
SVVN JO17-3 MVV’29 JO17-2 10:15 11:00 A. Burca 3 4 5 0-2
VV Twenthe/GFC MO17-1 SVVN MO17-1 11:15 12:45 1-0
SVVN JO15-1 VV Losser JO15-1 10:00 11:00 A. Schoutese 12 13 1 1-7
SVVN JO15-2 VV Mariënheem JO15-1 08:30 09:15 D. Stokvis 1 2 4 3-2
SVZW JO15-4 SVVN JO15-3 09:30 10:45 1-3
SVVN MO15-1 Vrij
SVVN JO13-1 DES JO13-1 08:45 09:45 L. Spijkerman 1 2 1 1-1
SVVN JO13-2 VV Hellendoorn JO13-3 10:15 11:00 ? 1 2 4 5-1
SVVN JO13-3 Witkampers JO13-3 09:00 09:40 G. Freriksen 3 4 5 12-1
SVVN JO11-1 SV Haarle JO11-1 08:15 08:45 B. Van Driessen 12 13 3A 3-2
WVV’34 JO11-2 SVVN JO11-2 09:00 10:00 1-3
SVVN JO11-3 VV Hellendoorn JO11-5 09:15 09:45 J.Knol 12 13 3A 7-1
SVVN JO11-4 Excelsior’31 JO11-11 09:15 09:45 ? 5 6 2A 1-7
De Zweef JO9-2 SVVN JO9-1 09:15 10:00 2-7
SVVN JO9-2 VV Den Ham JO9-6 08:15 08:45 5 6 2B 8-6
JCO JO9-5 SVVN JO9-3 07:45 08:45 3-6
SVVN JO8-1 De Zweef JO8-2 08:15 08:45 1 2 2A 3-4
SVVN JO8-2 SV Haarle JO8-1 08:15 08:45 3 4 2A 6-5

Vrijdag 23 maart:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
De Hooiberg 2 SVVN 2 (F) ? 20:45 J.J.T. Buurman ? ? ? Afgelast

Maandag 19 maart:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 Eilermark 1 (F) ? 21:00 B. Snippe ? ? ? 4-6

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Zaterdag 17 maart:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
VV Kloosterhaar 1 SVVN 1 ? 14:30 E.J.H. de Gier ? ? ? 3-1
Wilhelminaschool 2 SVVN 2 ? 16:30 4-0
DOS’37 5 SVVN 3 13:15 14:30 4-3
SVVN 4 ASV’57 3 13:45 14:30 M. op den Dries 5 6 3 Afgelast
SVVN 5 Hulzense Boys 7 13:45 14:30 J. Keizer 3 4 5 Afgelast
SVVN Da1 SC Daarle Da1 12:45 13:30 G. Scharphof 12 13 1 Afgelast
SVVN JO19-1 VV Bruchterveld JO19-1 13:30 14:30 D.B. Vloedgraven Vervallen
SVVN JO17-1 Vrij
VV Bruchterveld JO17-1 SVVN JO17-2 09:00 10:20 Afgelast
SVVN JO17-3 Rijssen Vooruit JO17-1 10:15 11:00 G. Hemmink 3 4 3 Afgelast
SVVN MO17-1 Blauw Wit’66 MO17-1 09:30 10:30 B. Maris 12 13 1 Afgelast
VV Twenthe JO15-1 SVVN JO15 11:15 12:45 4-0
SVVN JO15-2 Excelsior’31 JO15-3 08:45 09:30 G. Freriksen 3 4 5 Afgelast
SVVN JO15-3 Oranje Nassau JO15-6 08:45 09:30 T. Bloemendal 1 2 4 Afgelast
Excelsior’31 MO15-1 SVVN MO15-1 08:15 09:30 Afgelast
Excelsior’31 JO13-4 SVVN JO13-1 07:15 08:30 4-2
SVVN JO13-2 SVZW JO13-2 10:15 11:00 L. Spijkerman 1 2 2 Afgelast
SVVN JO13-3 Vrij
SC Lemele JO11-1 SVVN JO11-1 09:30 10:30 Afgelast
SVVN JO11-2 VV Bentelo JO11-1 09:15 09:45 J.Knol 5 6 2A Afgelast
PH JO11-7 SVVN JO11-3 08:45 09:45 Afgelast
Vroomshoopse Boys JO11-7 SVVN JO11-4 07:30 08:30 Afgelast
PH JO9-3 SVVN JO9-1 07:45 08:45 Afgelast
Voorwaarts V. JO9-3 SVVN JO9-2 08:00 09:00 Afgelast
SVVN JO9-3 SV Enter JO9-2 08:15 08:45 Zelf 3 4 2A Afgelast
SVVN JO8-1 VV Holten JO8-2 08:15 08:45 Zelf 1 2 2A Afgelast
HHC JO8-5 SVVN JO8-2 07:15 08:30 Afgelast

Vrijdag 16 maart:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
Eilermark 1 SVVN 1 ? 21:45 P.J. Bloksma ? ? ? 2-6

Maandag 12 maart:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 DZVV 1 (F) ? 21:00 G. van de Pol ? ? ? 5-2

Zaterdag 10 maart:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 Drienerlo 1 ? 14:30 M.J.H. Bos 12 13 1 5-1
SVVN 2 SDC’12 2 ? 12:30 J.P. Bloemendal 1 2 3 0-3
SVVN 3 HHC 6 13:45 14:30 M. Manenschijn 3 4 2 3-3
Hulzense Boys 5 SVVN 4 15:45 16:45 3-2
SC Daarle 4 SVVN 5 13:15 14:30 2-2
SVVN Da1 Vrij
VV Hellendoorn JO19-1 SVVN JO19-1 11:15 12:30 3-3
SVVN JO17-1 Helios JO17-1 11:30 12:30 S. Bilgili 6 5 2 5-0
SVVN JO17-2 VMC JO17-1 10:15 11:00 G. Freriksen 3 4 5 2-1
Juventa’12 JO17-3 SVVN JO17-3 12:00 13:15 1-4
SVVN MO17-1 Vrij
SVVN JO15-1 De Esch JO15-1 08:30 09:30 M. op den Dries 1 2 1 3-7
SV Schalkhaar JO15-3 SVVN JO15-2 09:00 10:15 4-1
Hulzense Boys JO15-3 SVVN JO15-3 08:00 09:00 0-6
SVVN MO15-1 Juventa’12 MO15-1 09:30 10:30 B. Maris 12 13 4 1-5
SVVN JO13-1 SV Enter JO13-1 08:45 09:45 L. Spijkerman 5 6 3 0-3
De Zweef JO13-3 SVVN JO13-2 08:00 09:00 0-5
SVVN JO13-3 SV Heeten JO13-2 10:15 11:00 A. Burca 1 2 3 Afgelast
SVVN JO11-1 SV Raalte JO11-1 08:15 08:45 B. van Driessen 12 13 3A 4-4
SC Markelo JO11-2 SVVN JO11-2 09:00 10:00 0-5
SVVN JO11-3 Luctor et Emergo JO11-4 09:15 09:45 J. Knol 5 6 2B 1-4
SVVN JO11-4 VV Den Ham JO1107 09:15 09:45 A. van der Linde 3 4 2A 2-5
SVVN JO9-1 Voorwaarts V. JO9-1 08:15 08:45 Zelf 5 6 2B 6-8
SVVN JO9-2 VV Bergentheim JO9-4 08:15 08:45 Zelf 3 4 2A 14-0
Oranje Nassau JO9-4 SVVN JO9-3 07:30 08:30 8-4
ABS JO8-4 SVVN JO8-1 08:00 09:00 11-7
SVVN JO8-2 ROHDA Raalte JO8-3 08:15 08:45 Zelf 1 2 2A 1-8

Vrijdag 9 maart:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
LZVV 2 SVVN 2 (F) ? 21:00 G.W. Bardenbarg ? ? ? 14-3

Donderdag 8 maart:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
DZVV 2 SVVN 1 (F) ? 21:00 B. Looms ? ? ? 5-1

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Zaterdag 3 maart:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 VV Wijthmen (V in Olst) ? 14:30 ? ? ? ? 7-0
SVVN 2 De Zweef 2 ? 12:30 Afgelast
SVVN 3 HHC 8 13:45 14:30 Afgelast
Excelsior’31 7 SVVN 4 11:45 13:00 Afgelast
SC Rijssen 3 SVVN 5 13:15 14:30 Afgelast
SVVN Da1 Vrij
SVVN JO19-1 Vrij
CCW’16 JO17-1 SVVN JO17-1 13:45 15:15 D. Tuitert Afgelast
SVVN JO17-2 Vroomshoopse Boys JO17-2 10:00 10:50 Afgelast
VV Den Ham JO17-3 SVVN JO17-3 11:45 13:00 Afgelast
SVVN MO17-1 Vrij
SVVN JO15-1 Luctor et Emergo JO15-1 10:00 11:00 T.R. Dekker Afgelast
VV Lemelerveld JO15-2 SVVN JO15-2 11:45 13:00 Afgelast
SVVN JO15-3 Vrij
SVVN MO15-1 De Zweef MO15-1 09:30 10:30 Afgelast
SVVN JO13-1 Vrij
VV Nieuw Heeten JO13-1 SVVN JO13-2 09:45 11:00 Afgelast
SVVN JO13-3 SC Markelo JO13-4 10:15 11:10 Afgelast
SVVN JO11-1 Vrij
RKSV JO11-1 SVVN JO11-2 08:30 09:30 Afgelast
RKSV JO11-2 SVVN JO11-3 08:30 09:30 Afgelast
SVVN JO11-4 DETO JO11-5 09:15 09:45 Afgelast
SVVN JO9-1 Vroomshoopse Boys JO9-3 08:15 08:45 Afgelast
SVVN JO9-2 DETO JO9-5 08:15 08:45 Afgelast
DES JO8-2 SVVN JO8-1 08:15 09:00 Afgelast
SVVN JO8-2 De Zweef JO8-4 08:15 08:45 Afgelast

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Zaterdag 24 februari:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
Juliana’32 1 SVVN 1 ? 14:30 H.A Marsman ? ? ? 3-2
AZSV 5 SVVN 2 ? 14:30 3-2
Excelsior’31 6 SVVN 3 13:30 14:30 Afgelast
SVVN 4 PH 6 13:45 14:30 M. Op den Dries Afgelast
SVVN 5 Excelsior’31 9 13:45 14:30 J. Keizer Afgelast
SVVN Da1 AZSV Da3 12:45 13:30 G. Scharphof Afgelast
DETO JO19-1 SVVN JO19-1 11:00 12:30 J.H. Luiken 1-1
SVVN JO17-1 Vrij
JVC Dedemsvaart JO17-2 SVVN JO17-2 (B) 09:00 10:30 5-1
SVVN JO17-3 Vrij
SC Deventer MO17-1 SVVN MO17-1 13:00 14:30 Afgelast
SVVN JO15-1 Vrij
SVVN JO15-2 Vrij
SVVN JO15-3 Vrij
SVVN MO15-1 Vrij
SVVN JO13-1 Vrij
SVVN JO13-2 Vrij
SVVN JO13-3 Vrij
SVVN JO11-1 Vrij
SVVN JO11-2 Vrij
SVVN JO11-3 Vrij
SVVN JO11-4 Vrij
SVVN JO9-1 Vrij
SVVN JO9-2 Vrij
SVVN JO9-3 Vrij
SVVN JO8-1 Vrij
SVVN JO8-2 Wijhe’92 JO8-3 08:15 08:45 Zelf Afgelast

Maandag 19 februari

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 Hoekje 5 (F) ? 21:00 A. Groot Hulze ? ? ? 10-5
Excelsior’31 6 SVVN 2 (F) ? 21:30 F.A. Geerdink 7-2

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Zaterdag 17 februari:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
Oranje Nassau 1 SVVN 1 ? 15:00 G.H. Steen ? ? ? 3-0
Quick’20 2 SVVN 2 ? 16:30 R. Sidhoe 8-1
SC Daarle 2 SVVN 3 11:00 12:15 Afgelast
SVVN 4 Vroomshoopse Boys 6 13:45 14:30 M. Op den Dries 3 4 2 12-2
SVVN 5 VV Hellendoorn 6 13:45 14:30 J. Keizer 12 13 5 4-3
Achilles E. Da1 SVVN Da1 13:15 14:30 7-0
SVVN JO19-1 DOS’37 JO19-1 13:30 14:30 W. Jeths 1 2 3 0-4
DES JO19-2 SVVN JO19-2 13:30 14:30 Vervallen
SVVN JO17-1 Go Ahead Deventer JO17-1 11:30 12:30 ? 6 5 1 5-1
Luctor et Emergo JO17-2 SVVN JO17-2 11:30 12:45 1-2
SVVN JO17-3 AVC Heracles JO17-3 08:45 09:30 G. Freriksen 5 6 3 Afgelast
SVVN MO17-1 De Zweef MO17-1 09:30 10:30 ? 3 4 1 Afgelast
Quick’20 JO15-2 SVVN JO15-1 09:30 11:15 A. Dayal 6-1
SVVN JO15-2 SC Rijssen JO15-1 10:15 11:00 B. Maris 3 4 3 Afgelast
De Zweef JO15-4 SVVN JO15-3 10:00 11:00 4-3
SVZW MO15-2 SVVN MO15-1 09:30 10:45 Afgelast
SV Mariënheem JO13-1 SVVN JO13-1 08:45 10:00 0-0
SVVN JO13-2 Excelsior’31 JO13-6 10:15 11:00 W. Hallink 1 2 2 Afgelast
SV Colmschate’33 JO13-4 SVVN JO13-3 09:15 10:30 4-4
VV Heino JO11-2 SVVN JO11-1 07:45 08:45 3-3
SVVN JO11-2 GFC JO11-2 09:15 09:45 A. van der Linde 1 2 2B Afgelast
SVVN JO11-3 Juventa’12 JO11-3 09:15 09:45 J. Knol 12 13 2A Afgelast
Excelsior’31 JO11-13 SVVN JO11-4 10:30 11:30 Afgelast
SVVN JO9-1 Vrij
VV Mariënberg JO9-4 SVVN JO9-2 07:45 09:00 4-5
SVVN JO9-3 RKSV JO9-1 08:15 08:45 Zelf 3 4 2A Afgelast
SVVN JO8-1 VV Wesepe JO8-1 08:15 08:45 Zelf 1 2 2A Afgelast
VV Heino JO8-4 SVVN JO8-2 08:00 09:00 2-16

Maandag 12 februari:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 PW (F) ? 21:00 K.W. Osinga ? ? ? 8-7

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Zaterdag 10 februari:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 4 Hulzense Boys 5 13:45 14:30 ? ? ? ? Afgelast
SVVN 5 DETO 7 13:45 14:30 Afgelast
VV Twenthe JO17-1 SVVN JO17-1 (V) ? ?

Maandag 5 februari:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 2 DAVO 2 (F) ? 21:00 W.A. Simons ? ? ? 8-3

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Zaterdag 3 februari:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 VV Mariënberg 1 ? 14:30 M. Holtus 12 13 1 Afgelast
DETO 6 SVVN 3 13:15 14:30 1-2
SVVN 4 ENC’09 1 13:45 14:30 M. Manenschijn 3 4 4 Afgelast
Excelsior’31 11 SVVN 5 13:30 14:30 Afgelast
SVVN Da1 Achilles’12 Da1 12:45 13:30 M. Op den Dries 1 2 3 Afgelast
SVVN JO19-1 SVVN 2 11:30 12:30 H.Wijnen 5 6 2 Afgelast
VV Lemelerveld JO17-1 SVVN JO17-1 (V) ? ?
Be Quick’28 JO17-3 SVVN JO17-2 (B) 12:30 14:00 1-3
SV Nieuwleusen JO15-1 SVVN JO15-1 (V) 09:30 11:00
SVVN JO11-2 DES JO11-2 (B) 09:15 09:45 G. Freriksen 12 13 2A Afgelast
De Zweef JO8-2 SVVN JO8-2 (B) 09:15 10:00 14-0

Vrijdag 2 februari

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
De Hooiberg 1 SVVN 2 (F) ? 20:45 A. Groot Hulze ? ? ? 7-3

Maandag 29 januari:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 2 De Hooiberg 2 (F) ? 21:00 ? ? ? ? ?

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Zaterdag 27 januari

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
Quick’20 1 SVVN 1 ? 15:00 J.H. Baars ? ? ? 5-2
AVC Heracles JO19-1 SVVN JO19-1 (V) 10:45 12:15   Afgelast
SV Nieuwleusen JO17-1 SVVN JO17-1 (V) ? ?

Dinsdag 23 januari:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
BZSV de Blauwwitters 1 SVVN 1 (V) ? 20:00 ? ? ? ? Afgelast

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Zaterdag 20 januari:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
VV Bruchterveld 1 SVVN 1 (V) ? 14:30 ? ? ? ? 7-2
VV Bergentheim JO19-1 SVVN JO19-1 (V) 10:45 12:30 3-0
CSV’28 JO17-1 SVVN JO17-1 (V) ? ?

Maandag 15 januari:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
Hoekje 4 SVVN 1 (F) ? 21:00 M. Elia ? ? ? 4-2
SVVN 2 LZVV 2 (F) ? 21:00 B. Snippe 3-2
Voorwaarts V. JO19-1 SVVN JO19-1 (V) 18:30 20:00

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Woensdag 10 januari:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
VV Holten 2 SVVN 2 (F) ? 21:00 ? ? ? ? 6-6

Maandag 8 januari:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 Excelsior’31 4 (F) (B) ? 21:00 W.A. Simons ? ? ? 2-2 E wns

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Zaterdag 23 december:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SC Daarle Da1 SVVN Da1 12:45 14:00 ? ? ? ? 3-0

Maandag 18 december:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
DZVV 1 SVVN 1 (F) ? 20:00 H.A.J. Nijhuis ? ? ? 6-2

Klik hier voor de laatste uitslagen en actuele stand.

Zaterdag 16 december:

Thuisteam:   Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 Achilles E. 1 ? 14:30 M.J.H. Bos 12 13 1 3-0
SVVN 2 Vrij
SVVN 3 SC Daarle 2 13:45 14:30 5 6 2 0-3
Vroomshoopse Boys 6 SVVN 4 13:15 14:30 3-9
VV Hellendoorn 6 SVVN 5 13:30 14:30 11-1
SVVN Da1 Achilles E. Da1 12:45 13:30 1 2 4 1-0
SVVN JO19-1 Enter Vooruit JO19-1 13:30 14:30 J. Schwarte 3 4 3 1-6
Luctor et Emergo JO19-2 SVVN JO19-2 13:15 14:30 4-0
SVVN JO17-1 Vrij
Be Quick’28 JO17-3 SVVN JO17-2 (B) 12:30 14:00 Afgelast
SVVN JO17-3 SC Rijssen JO17-1 10:15 11:00 5 6 2 6-2
SVVN MO17-1 Vrij
SVVN JO15-1 Vrij
SVVN JO15-2 VV Hellendoorn JO15-2 08:45 09:30 3 4 3 1-3
SVVN JO15-3 Vrij
SVVN JO13-1 Vrij
SVVN JO13-2 Vrij
SVVN JO13-3 SVVN JO13-4 08:15 09:00 1 2 1 0-2
SVVN JO11-1 Vrij
SVVN JO11-2 DES JO11-2 (B) 09:15 09:45 Uitgesteld
SVVN JO11-3 Vrij
SVVN JO9-1 Vrij
SVVN JO9-2 Vrij
SV Raalte JO9-2 SVVN JO9-3 09:15 10:15 5-4
SVVN JO8-1 Vrij
SVVN JO8-2 VV Hellendoorn JO8-2 08:15 08:45 12 13 2A 3-11