De Technische Commissie heeft de voorlopige teamindelingen van de senioren voor het seizoen 2018-2019 vrijgegeven. Voor vragen, opmerkingen et cetera kunt u bij één van de leden van de TC Senioren terecht.

Selectie (SVVN 1 en SVVN 2):

Alan, Ahmet
Arentsen, Melvin
Avest, Kars ter
Baan, Joris
Bolink, Frank
Bouman, Tim
Burca, Alberto
Burnama, Delano
Burnama, Tim
Galgenbeld, Niels
Hartgers, Richard
Hedde, Jorn ter
Heun, Bart van
Holsappel, El che
Holt, Arvid
Hoop, Jordi
Hulsegge, Dennis
Hulsman, Melvin
Karkdijk, Chiel
Kienhuis, Leon
Kleij, Joost ten

Selectie (SVVN 1 en SVVN 2):

Koedijk, Bas
Kroeze, Tom
Loohuis, Patriz
Mannessen, Luuk
Morsink, Melvin
Mulder, Roy
Nijstad, Yorick
Papilaja, Delano
Ramerman, Jelle
Reijerink, Boyan
Scharphof, Jimmy
Schreurs, Justin
Senkeldam, Tom
Snellink, Thijs
Steege, Martijn ter
Teterissa, Johnny
Thomas, Marvin
Wijnands, Julian
Wijnen, Tycho
Zigterman, Alwin

SVVN 3:

Huffelen, Martijn van
Claassen, Ronald
Kurvink, Michel
Leemhuis, Dylan
Löwik, Brent
Nijkamp, Rico
Scharphof, Erik
Scholten, Matthijs
Slaghuis, Michel
Smits, Thomas
Tijink, Laurens
Toeters, Simon
Weijn, Matthijs
Wermink, Ronnie
+ spelers SVVN 2

SVVN 4:

Dam, Gijs ten
Driessen, Bernie van
Groot, Arjan de
Hartgers, Jerrie
Kamp, Matthijs
Keulen, Jeroen van
Linde, Peter van der
Middelesch, Michiel
Munster, Alwin van
Raamsman, Johnny
Schuitert, Remko
Slooijer, Michel
Slooyer, Herman
Velden, Ferdinand van der
Wold, Michel

SVVN 5:

Burnama, Gert
Durmaz, Bilal
Fidjakian, Eli
Holt, Niels
Hoop, Kevin
Jurriën, Anand
Kelder, Bert
Klompenmaker, Jan
Leleulya, Atus
Mondeel, Johan
Niewold, Jan
Pijffers, Gerdinant
Rodijnen, Ruben van
Sapulette, David
Scharphof, Tim
Schuurman, Niek
Spenkelink, Jeffrey
Vliek, Erik
Westra, Theo
Wijnen, Arjan
Zieleman, Jan

SVVN Da1:

Aal, Philicia
Abukar Omar, Saadiya
Bolink, Nadine
Borghuis, Lorriane
Bosch, Agnes
Buis, Tessa
Engebrink, Ilse van
Greevink, Marjel
Klein Kiskamp, Marjan
Laarman, Anthoinette
Lohuis, Kim
Morsink, Amber
Morsink, Marlot
Niewold, Silvie
Wolff, Zoë
Zwiers, Esmee