Selectie (SVVN 1 en 2):

Patriz Loohuis Tom Kroeze
Martijn ter Steege Richard Hartgers
Delano Papilaja Thijs Snellink
Johnny Theterissa Tim Burnama
Chiel Karkdijk Melvin Arentsen
Alwin Zigterman Leon Kienhuis
Ahmet Alan Boyan Reijerink
Joost ten Kleij Tim van Kammen
Melvin Hulsman Kars ter Avest
Delano Burnama Luuk Valk
Frank Bolink Arvid Holt
Melvin Morsink Sven Boerkamp
Bas Koedijk Corne Bouwmeester
Marvin Thomas Thijs Beene
Jimmy Scharphof Jesse Dijkman
Teun Bakhuis Nick Schreurs
Nick Snellink Yorik Nijstad
Robin de Jong Jimmie Lindeman
Ronald ten Berge Coen Haas
Victor Doyle
Tim Veldhuis
Joris Baan
Jelle Ramerman
Jorn ter Hedde
Tom Senkeldam
Justin Scheurs
Dylan ten Hove
Gijs Bolte
Tycho Wijnen
Joey Kleinjan

SVVN 3:

Wouter Schellekens
Jarno Janmaat
Ronny Kramer
Rien van Weert
Luuk Mannessen
Tim Bouman
Remy Zweers
Roy Mulder
Bart Snellink
Thomas Smits
Aron Picanussa
Jan-Willem Harmsen
Tim Jansen
Rico Nijkamp
Maurice Kanafal
Michel Slaghuis speler/leider
Bas Haselhorst (Leider)
Dirk Jan van Schooten (Vlagger/speler)
Ingmar Masseur
Yoeri Schulte
Guido Schulte
Jordy Rensen
Douwe van der Meiden
Dylan Geerdink
Kevin Teuiten
Marc Heuvink
Lars Torny
Ewoud Nijhuis
Biriam Holtvoort
Ruben Haan
Wessel Korbeld
Stas van den Braber
Ralph Scheppink
Aron Scheppink

SVVN 5:

Alwin van Munster
Andre Smal
Alberto Burca
Arjan de Groot
Bernie van Driessen
Ferdinand van de Velden
Gerben Hakkert
Gijs ten Dam
Herman Slooyer
Herrald Wijnen
Jeroen van Keulen
Jerrie Hartgers
Johnny Raamsman
Matthijs Kamp
Michel Wold
Michiel Middelesch
Peter vd Linde
Emiel Keizer
Rob Kelder
Arjen Nieuwenhuis
Hans Klein Nagelvoort
Hans Boernama
Niek Vowinkel
René Twilhaar
Jasper Geurtse
Joost Wieldraaijer
Thijs Timmer
Joost Bonhof
Robert Wieldraaijer
Harmen Pultrum
Mark Wieldraaijer
Maurice Hoonhorst
Hendri Stegeman
Stefan Klompenmaker
Danny van Munster
Evert Jan Kamerbeek
Niels Rozemuller
Dylan Ardesch
Robert Woudsma
Justin Reuverkamp

SVVN 7:

Amanuel Hailegergish
Anand Jurrien
Arjan Wijnen
Atus Leleuya
Bert Kelder
Bilal Durmaz
Eli Fidkajian
Emiel Ramerman
Erik Vliek
Gerdinant Pijffers
Gert Burnama
Jan Klompenmaker
Jan Niewold
Jan Zieleman
Jeffrey Spenkelink
Johan Mondeel
Jordi Hoop
Kevin Hoop
Martijn van Huffelen
Niek Schuurman
Niels Holt
Ruben van Rodijnen
Stefan Jansen
Teafaldet Eyob
Theo Westra
Tim Scharphof
Tim Scharphof

35+ 1

Gert Burnama
Mathieu Filart
Marc Hoogland
David Sapulette
Dennis Lentelink
Jan Piksen
Bjorn Scholten
Raimond Ulkeman
Stefan Wijnberg
Rik Rouwendal
Arjan Jansen
Michel Hogenkamp
Johan Mondeel

SVVN Da1:

Martha Pultrum
Marlies de Leeuw
Jovana Sopacua
Sharon Versmissen
Lisa Torny
Dineke Smalbrugge
Janicke Oude Voshaar
Irma Bergboer
Esther de Leeuw
Frederiek de Boer
Tamara van Munster
Charon Vogelenzang-De Jong
Melanie Schutten
Wendy Hegeman
Judith de Vries
Janine Pultrum
Ellen Woesthuis
Sanne Ulkeman

35+ 2

Anand Jurriën
Dennis Mengerink
Edwin Wijnen
Deleany Picanussa
Sebastiaan Hoogsteder
Jerrie Hartgers
Alexander Meijers
Wouter Beldman
Symen Bouma
Michel Slaghuis
Ronnie Wermink
Sander Middelesch

SVVN Da2:

Loraine Berghuis
Silvie Niewold
Zoe Wolff
Esmee Zwiers
Philicia Aal
Jasmijn van Hall
Anna ter Harmsel
Sara Hegeman
Yasmijn Knol
Demi Konijnenbelt
Emma Schrijver
Roos Wassink
Floor Wijnen
Noa Zwiers

De Technische Commissie heeft de voorlopige teamindeling van de senioren voor het seizoen 2019-20 bekend gemaakt. Ziet u een foutje of hebt u een vraag meld het dan bij de TC middels mgopdendries@gmail.com.