De Technische Commissie senioren heeft de voorlopige teamindeling heren senioren bekend gemaakt:

A-Selectie B-Selectie (SVVN 2 en 3)
Patriz Loohuis Tim Burnama
Brian Leemhuis Justin Schreurs
Wessel Ring Tom Senkeldam
Martijn ter Steege Melvin Arentsen
Delano Papilaja Victor Doyle
Ronald van den Berg Thijs Beene
Johnny Teterissa Jimmy Lindeman
Alwin Zigterman Tom Kroeze
Ahmet Alan Michiel Paap
Rowan Wijnen Luuk Valk
Chiel Karkdijk Kars ter Avest
Delano Burnama Jorn ter Hedde
Sven Boerkamp Yorick Nijstad
Teun Bakhuis Joris Baan
Melvin Morsink Leon Kienhuis
Bas Koedijk Karlo Huesken
Marvin Thomas Stef Hallink
Jimmy Scharphof Thom de Ruiter
Nick Snellink Koen Mulhof
Mohammed Koroma Tim Slettenhaar
Bryan Maimba Merlijn Beene
Maarten Baan Beer Bos
Aaron Hofman
Gijs Bolte
Simon Abeto Beyenne
Dylan ter Hove
Silke Kalvenaar
Rik Schulte
Kevin Koudstaal
Bjorn Zwoferink
Dave Pelupessy
Jordi Hoop
Boyan Reijerink
Maarten Baan

 

SVVN 4 SVVN 5
Bart Snellink Ingmar Masseur
Richard Hartgers Yoeri Schulte
Rien van Weert Guido Schulte
Roy Mulder Jordy Rensen (RL)
Thomas Smits Douwe van der Meiden
Luuk Mannessen Dylan Geerdink
Tim Bouman Kevin Teuiten
Dirk-Jan van Schooten Marc Heuvink
Jan-Willem Harmsen Lars Torny
Wouter Schellekens Ewoud Nijhuis
Ronny Kramer Biriam Holtvoort
Dennis Hulsegge Ruben Haan
Arvid Holt Wessel Korbeld
Tycho Wijnen Stas van den Braber
Jarno Janmaat Danny van Munster
Rick Aaltink (RL) Niels Rozemuller
Roy Raamsman (RL) Joost Wieldraaijer
Aron Picanussa Robert Wieldraaijer
René Twilhaar Dylan Ardesch
Niek Vowinkel Henri Stegeman
Hans Boerma Mark Wieldraaijer
Hans Klein Nagelvoort Thijs Timmer
Jasper Geurtse

 

SVVN 6 SVVN 7
Bernie van Driessen Jan Niewold
Gijs ten Dam Jan Zieleman
Herman Slooyer Bert Kelder
Jelle Ramerman Arjan Wijnen
Michiel Middelesch Bilal Durmaz
Michel Slaghuis Tim Scharphof
Jerrie Hartgers Theo Westra
Peter van der Linde Eli Fidkajian
Alberto Burca Ruben van Rodijnen
Ivo van Rheineck Leysius Niek Schuurman
Emiel Keizer Teafaldet Eyob
Gerben Hakkert Amanuel Hailegergish
Alwin van Munster Gerdinant Pijffers
Matthijs Kamp Gert Burnama
Johnny Raamsman Martijn van Huffelen
Matthijs Arendsen Rob Struik (RL)
Michel Wold Stefan Jansen
Ferdinand van de Velden Niels Holt
Arjan de Groot Atus Leleuya
Jeroen van Keulen (GL) Jeffrey Spenkelink
Rob Kelder Anand Jurriën
Bintam Tsegay
Emiel Ramerman
Johan Mondeel
Erik Vliek
Kevin Hoop
Wessel Ring