De KNVB heeft de voorlopige competitie indelingen van de Voorjaarscompetities bekend gemaakt. Voor vragen/opmerkingen hierover kun je terecht bij tcjeugd@svvn.nl.

SVVN JO19-1 (1e Klasse 11)

JVC Dedemsvaart JO19-1 12:30
Gramsbergen JO19-1 14:30
Hulzense Boys JO19-1 14:30
Luctor Et Emergo JO19-1 14:30
SVVN JO19-1 14:30
DETO JO19-1 12:30
Den Ham JO19-1 12:00
Hardenberg ’85 JO19-1 13:10
Enter Vooruit JO19-1 12:00
DES JO19-1 12:00
HHC Hardenberg JO19-2 12:30
Hellendoorn v.v. JO19-1 15:00

 

SVVN JO19-2 (3e Klasse 12)

Hulzense Boys JO19-2 12:30
Markelo JO19-2 14:30
De Zweef JO19-2 13:00
Oranje Nassau JO19-4 15:00
Luctor Et Emergo JO19-2 14:30
Juventa ’12 JO19-2 15:00
Lemele JO19-1 12:00
Excelsior’31 JO19-3G 12:45
Stevo JO19-2 14:30
SVVN JO19-2 12:30
ST: SVV ’56/Kloosterhaar JO19-1 12:30

 

SVVN JO17-1 (1e Klasse 11)

Gramsbergen JO17-1 12:30
SVZW JO17-1 12:30
Stevo JO17-1 14:30
Heracles avc JO17-1 14:45
Luctor Et Emergo JO17-1 14:30
SVVN JO17-1 12:30
DETO JO17-1 12:30
Juventa ’12 JO17-1 13:15
DOS ’37 JO17-1 12:15
Den Ham JO17-1 12:00
Hellendoorn v.v. JO17-1 12:30
SJO JCO JO17-1G 10:30

 

SVVN JO17-2 (3e Klasse 17)

SVZW JO17-3 12:30
Hulzense Boys JO17-2 10:30
De Zweef JO17-2 13:00
Oranje Nassau JO17-4 12:45
SVVN JO17-2 11:00
Holten JO17-2 14:30
Enter Vooruit JO17-2 11:00
Excelsior’31 JO17-3 11:00
Hellendoorn v.v. JO17-2 12:30
Twenthe JO17-2 14:30
PH JO17-2 14:45
Blauw Wit’66 JO17-2 14:30

 

SVVN JO17-3 (4e Klasse 13)

NEO JO17-6 15:30
Rood Zwart JO17-2 11:15
Oranje Nassau JO17-6 12:45
Luctor Et Emergo JO17-3 14:30
Juventa ’12 JO17-2 13:00
Bornerbroek JO17-1 14:30
Excelsior’31 JO17-7 11:00
SVVN JO17-3 09:30
PH JO17-4 10:30
Tubantia JO17-4 13:45
De Zweef JO17-3 11:15
MVV ’29 JO17-4 16:30

 

SVVN MO17-1 (2e Klasse 07)

SVZW MO17-1 10:45
Hulzense Boys MO17-1 12:30
BWO MO17-1 12:30
SVVN MO17-1 11:00
Juventa ’12 MO17-1 13:00
DES MO17-1 10:00
Excelsior’31 MO17-1 11:00
De Zweef MO17-1 13:00
Luctor Et Emergo MO17-1 12:45
Enter MO17-1 12:30
ASV ’57 MO17-1 12:15
ATC’65 MO17-2 15:00

 

SVVN JO15-1 (2e Klasse 12)

De Zweef JO15-1G 12:30
Daarle SP JO15-1 10:30
Oranje Nassau JO15-2 10:45
Sportclub Rijssen JO15-1 10:45
SVVN JO15-1 09:30
DETO JO15-2G 11:00
Den Ham JO15-2 10:00
TVC’28 JO15-2G 12:30
VMC JO15-1G 10:30
DES JO15-1 10:00
Sportlust Vr. JO15-1 12:00
ASV ’57 JO15-1 10:30

 

SVVN JO15-2 (4e Klasse 14)

NEO JO15-5 12:15
Hulzense Boys JO15-2 10:30
Markelo JO15-2G 12:30
Rijssen Vooruit JO15-1G 10:15
SVVN JO15-2 11:00
Juventa ’12 JO15-2 13:00
Holten JO15-2 11:00
Blauw Wit’66 JO15-2 11:00
Bornerbroek JO15-2 13:00
Excelsior’31 JO15-4 11:15
Twenthe JO15-3 12:45
Enter JO15-2 14:30

 

SVVN JO15-3 (5e Klasse 20)

NEO JO15-6 12:15
SVZW JO15-4 10:45
ATC’65 JO15-6 11:00
BZSV de Blauwwitters JO15-1 13:30
SVVN JO15-3 11:00
Bon Boys JO15-5 13:00
Achilles ’12 JO15-4 11:00
Rigtersbleek JO15-3 12:30
DEC’10 JO15-2G 14:30
Enter Vooruit JO15-3 11:00
Excelsior’31 JO15-5 09:45
Neede JO15-3 13:00

 

SVVN MO15-1 (1e Klasse 05)

Rohda R. MO15-2 11:30
Berkum MO15-2 08:30
SVVN MO15-1 11:00
Den Ham MO15-1 11:00
ST: Sportclub Deventer/FC RDC MO15-1 14:30
SEH MO15-1 10:30
HHC Hardenberg MO15-1 09:45
SVO VVZ MO15-1 10:30
WHC MO15-1 10:00
DES MO15-1 11:00
ST: HMC MO15-1 12:00
USV MO15-2 10:00

 

SVVN JO13-1 (2e Klasse 10)

JVC Dedemsvaart JO13-2 08:30
Rohda Raalte JO13-2G 10:00
Hulzense Boys JO13-1 10:15
ATC’65 JO13-2 08:30
SVVN JO13-1 11:00
SDOL JO13-1 11:15
Nieuwleusen SV JO13-2 11:00
Den Ham JO13-2 09:00
Enter Vooruit JO13-1 09:00
Excelsior’31 JO13-2 09:45
Enter JO13-1G 11:15
SJO JCO JO13-2 10:30

 

SVVN JO13-2 (5e Klasse 16)

SVZW JO13-3 09:30
Hulzense Boys JO13-2 08:45
De Zweef JO13-4G 09:00
SVVN JO13-2 09:30
Juventa ’12 JO13-4 11:15
Nieuw Heeten JO13-1G 11:00
Den Ham JO13-3G 09:00
Excelsior’31 JO13-8 08:30
Marienheem JO13-1G 11:00
Hellendoorn v.v. JO13-3 09:00
SJO JCO JO13-6 11:15
Haarle JO13-2 10:30

 

SVVN JO11-1 (2e Klasse 10)

NEO JO11-3 09:30
SVZW JO11-1G 08:30
Hulzense Boys JO11-1 08:45
Heracles avc JO11-2 09:45
Haarle JO11-1 10:30
Quick ’20 JO11-2 09:45
Luctor Et Emergo JO11-1G 10:00
LSV JO11-2 09:00
SVVN JO11-1G 09:30
Bornerbroek JO11-1 10:00
Excelsior’31 JO11-2 09:30
Tukkers De JO11-1 10:00

 

SVVN JO11-2 (4e Klasse 15)

Hulzense Boys JO11-2 08:45
De Zweef JO11-3 10:00
Oranje Nassau JO11-3 08:30
Luctor Et Emergo JO11-3 10:00
SVVN JO11-2G 09:30
DETO JO11-3G 08:30
Juventa ’12 JO11-3 08:45
Excelsior’31 JO11-5 08:30
Hellendoorn v.v. JO11-3G 08:30
PH JO11-4 08:30
Enter JO11-2 09:00
La Première JO11-2 10:00

 

SVVN JO11-3 (5e Klasse 11)

Witkampers JO11-3G 08:45
Markelo JO11-4G 10:00
Haarle JO11-2 10:30
Nieuw Heeten JO11-1 09:30
Holten JO11-2 10:30
RKSV JO11-1G 09:30
Excelsior’31 JO11-6M 08:40
Helios JO11-2 09:00
Twenthe JO11-2G 10:00
SVVN JO11-3 09:30
Gorssel JO11-4G 08:30

 

SVVN JO9-1 (1e Klasse 07)

Rood Zwart JO9-1 09:00
SVZW JO9-1 08:30
Witkampers JO9-1 10:15
Markelo JO9-1 08:45
De Zweef JO9-1G 10:00
Lochem SP JO9-2 08:30
Oranje Nassau JO9-1 09:30
Borne JO9-1G 09:00
SVVN JO9-1 08:30
Blauw Wit’66 JO9-1G 10:30
Enter Vooruit JO9-1G 10:00
ABS JO9-1 09:00

 

SVVN JO9-2 (3e Klasse 11)

Rood Zwart JO9-2 09:00
Sportclub Rijssen JO9-1 09:45
Borne JO9-2G 10:00
SVVN JO9-2 08:30
RKSV Bornerbroek JO9-2G 09:00
DEC ’10 JO9-1 10:00
DES JO9-2 09:00
Delden JO9-1 09:00
GFC JO9-2G 09:00
Hellendoorn v.v. JO9-2 09:30
Enter JO9-2 09:00
Hector JO9-1 09:00

 

SVVN JO9-3 (3e Klasse 12)

MVV ’29 JO9-1G 09:00
Heracles avc JO9-2G 08:30
Vroomshoopse Boys JO9-2 08:30
SVVN JO9-3G 08:30
Almelo JO9-1 09:00
DOS ’37 JO9-2G 09:30
TVC ’28 JO9-2 10:00
Langeveen JO9-1 10:00
Tukkers De JO9-2G 09:00
PH JO9-2G 08:30
Enter JO9-1 09:00
ASV ’57 JO9-1 09:15

 

SVVN JO9-4 (3e Klasse 13)

Schalkhaar JO9-3 08:30
Rohda R. JO9-4 10:30
Colmschate JO9-4 08:30
Haarle JO9-1G 09:30
Holten JO9-2G 10:30
Wesepe JO9-1 10:00
Helios JO9-1 09:00
FC RDC JO9-1 08:30
Kon. UD JO9-1G 09:15
ABS JO9-2 09:00
SVVN JO9-4G 08:30
Marienheem JO9-1 09:30

 

SVVN JO8-1 (2e Klasse 09)

Markelo JO8-1 08:45
Bornerbroek JO8-1 09:00
Holten JO8-1 09:00
Juventa ’12 JO8-2 08:45
Tukkers De JO8-1 09:00
SVVN JO8-1 08:30
Blauw Wit’66 JO8-1 09:30
Witkampers JO8-1G 11:30
GFC JO8-1 10:00
Hector JO8-1 09:00
PH JO8-2 08:30