De voorlopige indelingen van de B-Categorie zijn door de KNVB bekend gemaakt. Eventueel reclameren kan (zo snel mogelijk) via de Technische Commissie.

SVVN 3 (5de Klasse 19)

SVVN 3 14:30
DOS ’37 5 14:30
DETO 6 14:30
Excelsior’31 7 14:30
Enter Vooruit 4 14:30
ASV ’57 4 12:15
Juliana ’32 2 14:30
Tubantia 3 16:00
DRC 2012 2 12:00
PH 7 14:45
Almelo 2 17:00
Heracles avc 4 16:00

 

SVVN 4 (6de Klasse 28)

SVVN 4 14:30
HHC Hardenberg 11 14:30
DES 6 14:30
Excelsior’31 10 14:30
Excelsior’31 11 14:30
Hulzense Boys 5 12:30
SVZW 8 14:30
OZC 7 14:30
Hellendoorn v.v. 4 14:30
DOS ’37 9 14:30
Bergentheim 7 14:30

 

SVVN 5 (5de Klasse 21)

Gramsbergen 5 14:30
SVVN 5 14:30
HHC Hardenberg 6 14:30
HHC Hardenberg 7 12:30
DES 3 12:45
DETO 4 12:30
Excelsior’31 6 14:30
SVZW 5 14:30
ASV ’57 3 14:30
Juventa ’12 4 15:15
Heracles avc 3 16:00
De Zweef 4 Zat. 14:30

 

SVVN 6 (5de Klasse 20)

SVVN 6 14:30
Excelsior’31 4 12:45
Excelsior’31 5 14:30
Enter Vooruit 5 14:30
Sportclub Rijssen 2 12:30
Blauw Wit’66 3 14:30
SVZW 6 14:30
Twenthe 2 14:30
Markelo 2 14:30
Juventa ’12 3 15:15
Helios 5 14:30
s.v. Rijssen 2 14:30

 

SVVN 7 (6de Klasse 30)

Lutten SC 5 14:30
Marienberg 4 14:30
SVVN 7 14:30
SVV ’56 4 14:30
MVV ’69 3 12:30
Excelsior’31 9 14:30
Bergentheim 6 14:30
OZC 6 14:30
Hellendoorn v.v. 5 14:30
OVC ’21 3 13:30
HHC Hardenberg 15 14:30

 

SVVN Da1 (5de Klasse 06)

DOS ’37 VR1 11:00
Vroomshoopse Boys VR1 14:30
Enter Vooruit VR1 14:30
Hellendoorn v.v. VR2 14:30
OZC VR3 14:30
Den Ham VR2 12:00
ST: SVV ’56/Kloosterhaar VR1 11:00
SVVN VR1 12:00
HHC Hardenberg VR3 10:30
Wijhe ’92 VR1 09:45
Daarlerveen VR1 14:30
Bergentheim VR3 12:30

 

SVVN Da1 (vrijdag 7×7 7de Klasse 20)

DETO VR1 19:30
Bruchterveld VR1 20:00
Borne VR1 19:30
Voorwaarts V. VR1 19:30
SVVN VR1 19:30

 

SVVN JO19-1 (1ste Klasse 05)

Rohda R. JO19-2 13:00
Markelo JO19-1 14:30
Colmschate JO19-1 15:00
Diepenveen JO19-1 15:00
SVVN JO19-1 12:30
Twello SV JO19-1 14:00
SDOL JO19-1 14:30
Sportclub Deventer JO19-1 16:00
Helios JO19-1 12:30
ABS JO19-1 15:00
AZC JO19-1 15:30

 

SVVN JO19-2 (4de Klasse 02)

Hulzense Boys JO19-2 14:30
De Zweef JO19-2 14:30
SP Daarle JO19-1D 14:30
Vroomshoopse Boys JO19-2 14:30
DETO JO19-2 12:30
Juventa ’12 JO19-2 15:15
DOS ’37 JO19-3 12:30
HHC Hardenberg JO19-3 13:00
Excelsior’31 JO19-5 12:45
Hellendoorn v.v. JO19-2 12:30
SVVN JO19-2 14:30
Daarlerveen JO19-1 11:30

 

SVVN JO17-1 (2de Klasse 02)

SVZW JO17-2 12:30
Daarle SP JO17-1 12:00
Oranje Nassau JO17-2 12:45
Vroomshoopse Boys JO17-2 10:00
SVVN JO17-1 12:30
DOS ’37 JO17-1 12:15
TVC ’28 JO17-2 14:30
VMC JO17-1G 14:30
DES JO17-1 10:00
Tukkers De JO17-1 12:45
ASV ’57 JO17-1 10:15
Langeveen JO17-1 16:30

 

SVVN JO17-2 (4de Klasse 03)

Rohda R. JO17-5 13:00
SVVN JO17-2 11:00
SDOL JO17-1 14:30
Lemele JO17-1G 11:00
Excelsior’31 JO17-6 11:00
Marienheem JO17-1 14:00
Hulzense Boys JO17-3 12:45
Heeten JO17-2G 14:30
SVZW JO17-4 12:30
Hellendoorn v.v. JO17-3 12:30
Nieuw Heeten JO17-1G 12:30
De Zweef JO17-3G 12:30

 

SVVN JO15-1 (2de Klasse 01)

JVC Dedemsvaart JO15-2 10:00
Gramsbergen JO15-1 10:30
Dos Kampen JO15-2 11:00
SVI JO15-2 13:00
SVVN JO15-1 11:00
Hardenberg ’85 JO15-1 09:50
DES JO15-1 10:30
CSV ’28 JO15-5 10:45
WHC JO15-2 08:30
WVF JO15-2 11:30
Rohda R. JO15-2 12:30

 

SVVN JO15-2 (5de Klasse 01)

Gramsbergen JO15-3G 12:30
SVVN JO15-2 09:30
Bergentheim JO15-2 10:00
Den Ham JO15-3 10:00
Hardenberg ’85 JO15-2 09:50
Lemele JO15-1G 10:00
HHC Hardenberg JO15-4 09:30
Hellendoorn v.v. JO15-3 10:45
Vroomshoopse Boys JO15-4 10:15
USV JO15-2 10:00
SJO JCO JO15-5 11:15
DES JO15-3 11:15

 

SVVN JO13-1 (2de Klasse 09)

NEO JO13-3 11:15
SVZW JO13-1 10:45
Hulzense Boys JO13-1 10:15
Heracles avc JO13-1G 11:30
Oranje Nassau JO13-2 09:45
SVVN JO13-1 11:00
Reutum JO13-1G 13:30
Saasveldia JO13-1 11:00
GFC JO13-1 10:30
Tukkers De JO13-1 11:30
Enter JO13-1G 12:45

 

SVVN JO13-2 (5de Klasse 12)

SVZW JO13-2 09:30
Hulzense Boys JO13-2 08:45
De Zweef JO13-3 09:00
SVVN JO13-2 09:30
Holten JO13-3 11:30
Enter Vooruit JO13-2 09:00
Excelsior’31 JO13-3 08:30
Excelsior’31 JO13-4 08:30
Hellendoorn v.v. JO13-3 09:00
Enter JO13-2G 10:15
s.v. Rijssen JO13-2 10:30

 

SVVN JO11-1 (1ste Klasse 5)

SVVN JO11-1G 09:45
Juventa ’12 JO11-1 08:45
DOS ’37 JO11-1G 09:30
Excelsior’31 JO11-2 09:45
Hellendoorn v.v. JO11-1 09:45
PH JO11-1 09:00

 

SVVN JO11-2 (3de Klasse AD)

Rohda R. JO11-3 08:30
Haarle JO11-1 10:00
SVVN JO11-2G 09:45
Sc. Overwetering JO11-2 10:00
Marienheem JO11-1G 09:30
Lemelerveld JO11-2G 08:45

 

SVVN JO11-3 (4de Klasse AO)

Markelo JO11-2G 11:15
Holten JO11-2 10:30
Blauw Wit’66 JO11-1G 10:30
Excelsior’31 JO11-3 11:00
Enter JO11-2 09:00
SVVN JO11-3 09:45

 

SVVN JO10-1 (2de Klasse 19)

Markelo JO10-1 10:00
SVVN JO10-1 08:30
Excelsior’31 JO10-2 09:30
Holten JO10-1G 09:00
Hellendoorn v.v. JO10-1 08:30
Lemelerveld JO10-3 10:00

 

SVVN JO10-2 (3de Klasse 22)

DES JO10-2 09:00
SVZW JO10-2 08:30
Hulzense Boys JO10-1 10:15
Hulzense Boys JO10-2 10:15
SVVN JO10-2 08:30
Sportclub Rijssen JO10-1 09:30

 

SVVN JO10-3 (4de Klasse 28)

DES JO10-3 10:00
Den Ham JO10-1G 10:00
De Zweef JO10-3G 09:00
Daarle SP JO10-1 09:00
SVVN JO10-3 09:45
SDOL JO10-2G 10:15

 

SVVN JO9-1 (5de Klasse 42)

Hulzense Boys JO9-2G 08:45
De Zweef JO9-4G 09:00
SVVN JO9-1 09:45
Juventa ’12 JO9-2 09:45
DES JO9-4 09:00
Hellendoorn v.v. JO9-3G 08:30

 

SVVN JO8-1 (4de Klasse 22)

DOS ’37 JO8-1 08:30
SVVN JO8-1 08:30
Hellendoorn v.v. JO8-2G 08:30
SVZW JO8-2 08:30
Voorwaarts V. JO8-1 09:00
SDOL JO8-1 10:15

 

SVVN JO8-2 (5de Klasse 26)

Juventa ’12 JO8-1 08:45
Enter JO8-1 09:00
De Zweef JO8-4G 10:00
SVVN JO8-2 08:30
SVZW JO8-3 08:30
Enter Vooruit JO8-3 10:00