De KNVB heeft de voorlopige indelingen van de competitie (die van SVVN 1 en SVVN 2 zijn definitief!) bekend gemaakt. Deze indelingen kunnen dus nog veranderen.

SVVN 1 (3de Klasse D)

Marienberg 1 14:30
SVVN 1 14:30
De Esch 1 14:30
Oranje Nassau 1 15:00
DES 1 14:30
Bergentheim 1 14:30
Kloosterhaar 1 14:30
Voorwaarts V. 1 14:30
Bruchterveld 1 14:30
OZC 1 14:30
ASV ’57 1 14:30
Hellendoorn v.v. 1 14:30
Wilhelminaschool 1 14:30
AJC ’96 1 15:00

 

SVVN 2 (res. 3de Klasse H)

PH 3 14:45
SVVN 2 14:30
De Esch 3 14:30
DES 2 12:00
Quick ’20 2 16:45
Hulzense Boys 3 14:30
Sparta E. 3 14:30
SVZW 3 14:30
Wilhelminaschool 2 12:30
Achilles ’12 2 16:00
SDC ’12 2 14:30
Berghuizen 2 12:45

 

SVVN 3 (res. 5de Klasse 18)

SVVN 3 14:30
Oranje Nassau 4 15:00
DETO 4 12:30
Excelsior’31 5 12:45
Excelsior’31 6 14:30
Enter Vooruit 4 14:30
ATC’65 2 14:00
ATC’65 3 12:00
Oldenzaal 5 14:30
SVZW 6 14:30
ASV ’57 3 12:15
Quick ’20 5 16:30

 

SVVN 4 (5de Klasse 20)

Gramsbergen 4 12:30
SVVN 4 14:30
HHC Hardenberg 7 12:30
HHC Hardenberg 8 12:30
DES 3 12:00
Excelsior’31 7 14:30
Excelsior’31 8 14:30
Den Ham 4 14:30
OZC 4 14:30
SVI 7 14:30
OVC ’21 2 14:00

 

SVVN 5 (5de Klasse 19)

SVVN 5 14:30
DES 4 12:30
Excelsior’31 9 14:30
Enter Vooruit 5 14:30
Sportclub Rijssen 2 12:30
Blauw Wit’66 3 14:30
Twenthe 2 14:30
Markelo 2 14:30
De Zweef 3 Zat. 15:00
Juventa ’12 2 15:15
Helios 4 15:00
s.v. Rijssen 2 14:30

 

SVVN 6 (6de Klasse 28)

SVVN 6 12:30
DES 6 14:30
Excelsior’31 12 14:30
Excelsior’31 13 14:30
Hulzense Boys 6 12:30
Hellendoorn v.v. 4 14:30
Gazelle De 2 13:00
FC RDC 3 15:00
Holten 2 za. 14:30
Helios 5 15:00
DAVO 3 12:00
s.v. Rijssen 5 12:45

 

SVVN 7 (6de Klasse 27)

SVVN 7 14:30
MVV ’69 3 12:30
DES 7 12:30
Enter Vooruit 7 14:30
Sportclub Rijssen 4 14:30
Lemele 3 14:30
Excelsior’31 15 14:30
Excelsior’31 16 12:45
Hellendoorn v.v. 5 14:30
Hulzense Boys 7 14:30
Almelo 3 17:00
s.v. Rijssen 4 14:30

 

SVVN Da1 (5de  Klasse 04)

DOS ’37 VR1 12:30
Vroomshoopse Boys VR1 14:30
OZC VR2 12:30
Hellendoorn v.v. VR2 14:30
Den Ham VR2 12:00
ST: SVV ’56/Kloosterhaar VR1 11:00
SVVN VR1 11:00
Voorwaarts V. VR1 12:30
PH VR1 12:30
Daarlerveen VR1 12:30
Oranje Nassau VR2 12:45
Bergentheim VR3 12:30

 

SVVN Da2 (5de Klasse 03)

Enter Vooruit VR1 14:30
Achilles E VR2 12:30
AZSV VR3 14:30
Blauw Wit’66 VR2 12:45
LSV VR1 14:30
SVVN VR2 13:30
ST: FC Berghuizen/De Lutte VR 1 14:15
Excelsior’31 VR1 12:45
Zelos VR3 15:00
Achilles ’12 VR2 12:30
Vogido VR3 12:30
Losser VR1 16:15

 

SVVN JO19-1 (1ste Klasse 5)

Rood Zwart JO19-1 14:30
Heracles avc JO19-1 14:00
Oranje Nassau JO19-2 15:00
SVVN JO19-1 12:30
Almelo JO19-1 14:30
DETO JO19-1 14:30
Enter Vooruit JO19-1 12:00
W.V.V.’34 JO19-1 16:15
Bentelo JO19-1 16:00
Hellendoorn v.v. JO19-1 14:30
Twenthe JO19-1 14:45
Enter JO19-1 14:30

 

SVVN JO19-2 (4de Klasse 02)

De Zweef JO19-2 13:00
DETO JO19-2 12:30
Juventa ’12 JO19-2 13:15
Enter Vooruit JO19-2 09:00
MVV ’69 JO19-1G 10:30
Excelsior’31 JO19-4 12:45
Excelsior’31 JO19-5 12:45
Hellendoorn v.v. JO19-2 12:30
SVVN JO19-2 12:30
Enter JO19-2 14:30
SDOL JO19-2 14:30
SVZW JO19-3 12:30

 

SVVN JO17-1 (1ste Klasse 01)

Stevo JO17-1 14:30
De Zweef JO17-1 12:30
Vroomshoopse Boys JO17-1 12:00
SVVN JO17-1 11:00
DETO JO17-1 12:30
Juventa ’12 JO17-1 13:15
SDOL JO17-1 14:30
DOS ’37 JO17-1 12:15
Den Ham JO17-1 12:00
Hellendoorn v.v. JO17-1 12:00
Tukkers De JO17-1 14:30
Lemelerveld JO17-1 12:45

 

SVVN JO17-2 (4de Klasse 02)

Rohda R. JO17-3 14:30
Hulzense Boys JO17-2 10:30
Vroomshoopse Boys JO17-3 12:00
SVVN JO17-2 12:30
SDOL JO17-2G 14:30
Den Ham JO17-3 11:00
Excelsior’31 JO17-5 11:00
Marienheem JO17-1 14:00
Hellendoorn v.v. JO17-2 10:45
Nieuw Heeten JO17-1G 13:30
De Zweef JO17-3 11:15
Lemele JO17-2 11:00

 

SVVN JO15-1 (2de Klasse 02)

NEO JO15-3 12:15
ATC’65 JO15-3 12:00
De Zweef JO15-1G 11:00
Luctor Et Emergo JO15-2 11:15
Borne JO15-1 12:45
SVVN JO15-1 09:30
Almelo JO15-1 12:45
Achilles ’12 JO15-2 14:15
Enter Vooruit JO15-1G 11:00
Tukkers De JO15-1 13:00
Losser JO15-2 12:30
Enter JO15-1 13:00

 

SVVN JO15-2 (4de Klasse 09)

MVV ’29 JO15-2 13:00
Heracles avc JO15-2 11:30
Luctor Et Emergo JO15-3 12:45
SVVN JO15-2 11:00
Bon Boys JO15-3 13:00
Juventa ’12 JO15-3 11:45
Juventa ’12 JO15-4 11:45
Excelsior’31 JO15-3 09:45
Excelsior’31 JO15-4 11:15
GFC JO15-1 12:00
Tukkers De JO15-2 13:00
PH JO15-2 12:30

 

SVVN JO13-1 (2de Klasse 03)

Heracles avc JO13-1G 09:45
Oranje Nassau JO13-2 09:30
SVVN JO13-1 11:00
Bergentheim JO13-1 10:15
Almelo JO13-1 11:15
DETO JO13-2 09:30
Holten JO13-1 11:30
Enter Vooruit JO13-1 09:00
DES JO13-1 10:00
Helios JO13-1 10:45
GFC JO13-1 10:00
Enter JO13-1G 11:15

 

SVVN JO13-2 (4de Klasse 03)

Heracles avc JO13-2 11:30
Daarle SP JO13-1 09:00
Oranje Nassau JO13-3 08:30
Vroomshoopse Boys JO13-3 10:00
SVVN JO13-2 09:30
Holten JO13-2 09:30
Den Ham JO13-2 10:00
Voorwaarts T. JO13-1 10:30
DES JO13-2 10:00
Hellendoorn v.v. JO13-2 09:00
Enter JO13-2G 13:00
ST: SVV ’56/Kloosterhaar JO13-1 09:30

 

SVVN JO12-1 (5de Klasse 09)

Sportclub Rijssen JO12-1 09:30
Twenthe JO12-1 11:15
SVZW JO12-2 09:30
La Première JO12-2 12:00
De Zweef JO12-3 11:00
GFC JO12-2G 10:45
SVVN JO12-1 09:30
Zenderen Vooruit JO12-1 11:30
Markelo JO12-3G 11:15
Achilles ’12 JO12-5 09:45
s.v. Rijssen JO12-1 10:30

 

SVVN JO11-1 (3de Klasse 15)

Wilhelminaschool JO11-1 09:40
SVVN JO11-1G 09:30
Bon Boys JO11-3 08:45
Holten JO11-2 10:30
DEO JO11-1G 10:15
DEC’10 JO11-1 09:30
Delden JO11-1 10:30
Bentelo JO11-1 10:30
Twenthe JO11-2 10:00
DSVD JO11-1G 10:30
Hector JO11-1 10:00

 

SVVN JO10-1 (Hoofdklasse 08)

Victoria ’28 JO10-1 09:45
Stevo JO10-1 10:00
SVVN JO10-1 08:30
Oranje Nassau JO10-1 09:30
Avanti W. JO10-1 10:00
Excelsior’31 JO10-1 09:30
ATC’65 JO10-1 09:45
TVC ’28 JO10-1 10:00
Vogido JO10-1 10:50
Quick ’20 JO10-2 08:30
De Tubanters1897 JO10-1 09:45
SDC ’12 JO10-1 08:30

 

SVVN JO10-2 (3de Klasse 12)

Stevo JO10-2 10:00
ASV ’57 JO10-1 09:00
Tukkers De JO10-2 08:45
Voorwaarts V. JO10-1 09:00
Den Ham JO10-2 10:00
SVZW JO10-3 08:15
Hellendoorn v.v. JO10-1 08:30
PH JO10-2 08:30
Kloosterhaar JO10-1 09:30
Quick ’20 JO10-11 09:45
SVVN JO10-2 08:30
Heracles avc JO10-7 08:30

 

SVVN JO10-3 (4de Klasse 16)

DOS ’37 JO10-1G 08:30
DETO JO10-2 08:30
Oranje Nassau JO10-3 09:30
Marienheem JO10-1 09:30
Juventa ’12 JO10-2 10:45
Holten JO10-2 10:30
MVV ’69 JO10-1G 09:00
De Zweef JO10-3 11:00
Hulzense Boys JO10-2 10:15
Daarle SP JO10-1 10:00
SVVN JO10-3 08:30
Blauw Wit’66 JO10-1G 09:30

 

SVVN JO9-1 (3de Klasse 13)

Rohda R. JO9-3 10:30
SVZW JO9-2 08:15
SVZW JO9-3G 08:15
Haarle JO9-1G 09:00
Vroomshoopse Boys JO9-3 08:30
SVVN JO9-1 08:30
Wijhe ’92 JO9-2G 08:45
DES JO9-2 09:00
Hellendoorn v.v. JO9-2 08:30
Lemelerveld JO9-2 08:45
Marienheem JO9-1 09:30
DOS ’37 JO9-3 08:30

 

SVVN JO9-2 (5de Klasse 16)

Hulzense Boys JO9-2G 08:45
De Zweef JO9-4G 09:30
Vroomshoopse Boys JO9-5 08:30
SVVN JO9-2 08:30
DES JO9-3 09:00
DES JO9-4 09:00
Hellendoorn v.v. JO9-3 08:30
Enter JO9-3 09:00
Rohda R. JO9-6 08:30
Rohda Raalte JO9-7G 11:30
SDOL JO9-2G 10:00
s.v. Rijssen JO9-1 09:30

 

SVVN JO8-1 (4de Klasse 03)

Rohda Raalte JO8-4G 08:30
Wesepe JO8-1 09:30
SVVN JO8-1 08:30
Heino JO8-3G 11:00
Hellendoorn v.v. JO8-2G 08:30
DES JO8-1 09:00
Raalte JO8-1 09:00
Broekland JO8-1 09:30
SJO FC Dalfsen JO8-3G 09:00
Lemele JO8-1 08:30
SDOL JO8-1 10:00

 

SVVN Za1 (4de Klasse 26)

KOSC 1 20:00
KOSC 2 20:00
SVVN 1 21:00
Stevo 1 null
De Zweef 1 null
DZVV 2 null
DZVV 5 20:00
DETO 2 null
Almelo FC 13 null
Almelo FC 15 null
Almelo FC 16 null