De KNVB heeft de voorlopige indelingen van de diverse competities bekend gemaakt. Voor vragen of opmerkingen hiervoor kun je tot 27 juli terecht bij de TC Senioren (mgopdendries@gmail.com) of TC Jeugd (tcjeugd@svvn.nl)

SVVN 1 (3de Klasse D)

ASV ’57 1 14:30
Bergentheim 1 14:30
Blauw Wit’66 1 15:00
DES 1 14:30
Hellendoorn v.v. 1 15:00
Juliana ’32 1 14:30
Kloosterhaar 1 14:30
Marienberg 1 14:30
OZC 1 14:30
PH 1 15:00
Quick ’20 1 15:00
SVVN 1 14:30
Voorwaarts V. 1 14:30
Wilhelminaschool 1 14:30

 

SVVN 2 (res. 3de Klasse H)

Achilles ’12 2 16:00
Blauw Wit’66 2 12:30
DOS ’37 3 14:30
De Esch 2 16:15
Hulzense Boys 3 14:30
Quick ’20 2 16:45
SDC ’12 2 14:30
SVV ’91 2 14:00
SVVN 2 12:30
SVZW 3 14:30
Sparta E. 3 14:30
Wilhelminaschool 2 12:30

 

SVVN 3 (5de Klasse 19)

ASV ’57 3 14:30
DES 3 14:30
DETO 5 14:30
De Zweef 3 15:00
Den Ham 5 14:30
ENC ’09 1 12:30
Excelsior’31 6 14:30
Excelsior’31 7 12:45
HHC Hardenberg 9 12:30
Markelo 2 14:30
SVVN 3 14:30
SVZW 5 14:30

 

SVVN 4 (5de Klasse 18)

DETO 6 14:30
DETO 7 14:30
DOS ’37 5 14:30
Dos Kampen 5 14:30
Enter Vooruit 5 14:30
Excelsior’31 10 14:30
Hulzense Boys 4 14:30
OZC 5 14:30
SVVN 4 14:30
SVZW 7 14:30
Voorwaarts V. 3 14:30
Vroomshoopse Boys 6 14:30

 

SVVN 5 (6de Klasse 26)

DES 6 12:30
Daarle SP 3 14:30
Daarlerveen 2 14:30
Den Ham 8 14:30
ENC ’09 3 14:30
Hellendoorn v.v. 5 14:30
Hulzense Boys 6 14:30
Lemele 3 14:30
MVV ’69 3 12:30
OZC 6 14:30
SVVN 5 14:30
Voorwaarts V. 4 14:30

 

SVVN Da1 (5de Klasse 5)

AD ’69 VR1 14:30
AZSV VR3 14:30
Achilles ’12 VR2 12:30
Achilles E VR1 14:30
Blauw Wit’66 VR2 12:45
Drienerlo VR2 10:00
ENC ’09 VR1 11:15
Enter Vooruit VR1 14:30
FC Winterswijk VR1 15:15
SVVN VR1 13:30
Zelos VR2 13:00

 

SVVN JO19-1 (1ste Klasse 10)

Colmschate JO19-1 12:30
Diepenveen JO19-1 15:00
Helios JO19-1 15:00
Holten JO19-1 14:30
Rohda R. JO19-2 12:30
SJO FC Dalfsen JO19-1 14:30
SVI JO19-2 12:30
SVVN JO19-1 14:30
Sc. Overwetering JO19-1 15:00
Twello SV JO19-1 15:00
WSV JO19-2 14:30
ZAC JO19-1 14:00

 

SVVN JO19-2 (3de Klasse 12)

DES JO19-2 12:00
DETO JO19-2 12:30
Daarlerveen JO19-1 12:00
Heracles avc JO19-2 14:30
Hulzense Boys JO19-2 12:30
Luctor Et Emergo JO19-3 14:30
Oranje Nassau JO19-4 15:00
ST: SVV ’56/Kloosterhaar JO19-1 12:30
SVVN JO19-2 12:30
SVZW JO19-2 12:30
Voorwaarts V. JO19-1 14:30
Vroomshoopse Boys JO19-2 12:00

 

SVVN JO17-1 (1ste Klasse 10)

DETO JO17-1 12:30
DOS ’37 JO17-1 12:15
De Zweef JO17-1 15:00
Den Ham JO17-1 12:00
Excelsior’31 JO17-2 12:45
Juventa ’12 JO17-1 13:15
Luctor Et Emergo JO17-1 14:30
MVV ’29 JO17-1 14:30
SVVN JO17-1 12:30
SVZW JO17-1 12:30
Stevo JO17-1 14:30
Vroomshoopse Boys JO17-1 12:00

 

SVVN JO17-2 (3de Klasse 17)

Bergentheim JO17-1 10:30
Bruchterveld JO17-1 10:30
Daarle SP JO17-1 12:00
De Zweef JO17-2 13:00
Den Ham JO17-2 11:00
HHC Hardenberg JO17-3 13:00
Juventa ’12 JO17-2 13:00
SJO JCO JO17-3 14:30
SVVN JO17-2 11:00
SVZW JO17-3 12:30
Voorwaarts V. JO17-1 12:30
Vroomshoopse Boys JO17-2 10:00

 

SVVN JO17-3 (4de Klasse 25)

Daarlerveen JO17-1 10:00
De Zweef JO17-3 11:00
Enter JO17-3 10:00
Enter Vooruit JO17-2 11:00
Excelsior’31 JO17-6 11:00
Hellendoorn v.v. JO17-2 12:30
Hulzense Boys JO17-3 12:30
Juventa ’12 JO17-3 13:00
Oranje Nassau JO17-7 15:00
PH JO17-3 12:30
RKSV JO17-1G 12:00
SVVN JO17-3 11:00

 

SVVN MO17-1 (2de Klasse 05)

Blauw Wit’66 MO17-1 13:00
DES MO17-1 10:00
De Zweef MO17-1 13:00
Enter MO17-1 14:30
Excelsior’31 MO17-1 11:00
Hellendoorn v.v. MO17-1 12:30
Hulzense Boys MO17-2 10:30
Juventa ’12 MO17-1 13:00
Raalte MO17-1 12:30
Rohda R. MO17-1 14:30
SVVN MO17-1 11:00
SVZW MO17-1 10:45

 

SVVN JO15-1 (2de Klasse 10)

Almelo JO15-1 12:30
Bergentheim JO15-1 10:30
DES JO15-1 10:00
DETO JO15-2G 11:00
De Zweef JO15-1G 12:30
HHC Hardenberg JO15-2 10:00
JVC Dedemsvaart JO15-2 10:45
Langeveen JO15-1 13:45
SDOL JO15-1 12:30
SVVN JO15-1 09:30
VMC JO15-1 10:30

 

SVVN JO15-2 (4de Klasse 16)

Almelo JO15-2 13:15
DETO JO15-3 11:00
Enter JO15-2 14:30
HHC Hardenberg JO15-5 09:30
Heracles avc JO15-3 12:45
Juventa ’12 JO15-3 11:15
Oranje Nassau JO15-3 10:45
PH JO15-3 10:30
SVV ’56 JO15-2 11:00
SVVN JO15-2 11:00
SVZW JO15-3 10:45
TVC ’28 JO15-3 12:30

 

SVVN JO15-3 (5de Klasse 17)

DES JO15-2 10:00
Daarlerveen JO15-1 09:00
De Zweef JO15-3 11:00
Den Ham JO15-4 12:00
Enter Vooruit JO15-3 11:00
Excelsior’31 JO15-4 11:15
Hellendoorn v.v. JO15-3 09:00
Hulzense Boys JO15-3 10:30
Oranje Nassau JO15-4 10:45
Rijssen Vooruit JO15-1G 10:15
SVVN JO15-3 09:30
Vroomshoopse Boys JO15-4 12:00

 

SVVN MO15-1 (2de Klasse 11)

Blauw Wit’66 MO15-1 09:30
DES MO15-1 11:00
De Zweef MO15-1 13:00
Den Ham MO15-2 09:00
Enter MO15-1 11:15
Enter Vooruit MO15-1 11:00
Excelsior’31 MO15-3 09:45
Hellendoorn v.v. MO15-2 09:00
Hulzense Boys MO15-1 08:45
Juventa ’12 MO15-1 11:15
SVVN MO15-1 11:00
SVZW MO15-1 09:30

 

SVVN JO13-1 (3de Klasse 12)

ASV ’57 JO13-1 09:00
ATC’65 JO13-3 08:30
Enter JO13-2G 13:00
Heracles avc JO13-1 11:15
Juventa ’12 JO13-2 11:15
La Première JO13-1 11:00
Luctor Et Emergo JO13-2 10:00
NEO JO13-3 10:45
PH JO13-2 10:30
SVVN JO13-1 09:30
SVZW JO13-2 09:30
UDI JO13-1 13:00

 

SVVN JO13-2 (5de Klasse 16)

DES JO13-3 09:30
De Zweef JO13-3G 11:00
Den Ham JO13-3G 09:00
Excelsior’31 JO13-7 08:30
HHC Hardenberg JO13-6 09:30
Hellendoorn v.v. JO13-3 09:00
Juventa ’12 JO13-4 11:15
SDOL JO13-2 11:15
SJO JCO JO13-5G 08:45
SVVN JO13-2 11:00
Sportlust Vr. JO13-1 10:00
Vroomshoopse Boys JO13-4 10:00

 

SVVN JO11-1 (3de Klasse 14)

ASV ’57 JO11-1 09:15
Bornerbroek JO11-1 10:00
De Zweef JO11-2 10:00
Excelsior’31 JO11-3 09:30
Haarle JO11-1 10:30
Juventa ’12 JO11-2 08:45
La Première JO11-1 10:00
Lemelerveld JO11-3 09:45
Luctor Et Emergo JO11-3 10:00
Oranje Nassau JO11-3 08:30
SDOL JO11-1 09:00
SVVN JO11-1G 09:45

 

SVVN JO11-2 (5de Klasse 19)

Bergentheim JO11-2 09:00
Den Ham JO11-3G 10:00
Gramsbergen JO11-4G 10:15
HHC Hardenberg JO11-7 08:30
HHC Hardenberg JO11-9 09:30
JCLE JO11-3 09:00
Lemele JO11-2G 10:00
Marienberg JO11-2 10:00
Nieuwleusen SV JO11-4 08:30
SJO JCO JO11-5G 10:00
SVVN JO11-2G 08:45
Vroomshoopse Boys JO11-5 08:30

 

SVVN JO11-3 (5de Klasse 18)

DETO JO11-3 08:30
DOS ’37 JO11-2G 09:30
Daarle SP JO11-2G 09:00
Den Ham JO11-4 10:00
HHC Hardenberg JO11-8 08:30
Hellendoorn v.v. JO11-4 08:30
Juventa ’12 JO11-3 08:45
Lemele JO11-3G 10:00
PH JO11-3 08:30
SJO JCO JO11-6G 08:45
SVVN JO11-3 08:45
Vroomshoopse Boys JO11-6 08:30

 

SVVN JO9-1 (2de Klasse 10)

DES JO9-1G 09:00
Holten JO9-1 09:00
Lemelerveld JO9-2 08:45
Marienheem JO9-1 09:30
Rohda R. JO9-2 09:30
SJO JCHW JO9-1 09:30
SVVN JO9-1 08:45
Schalkhaar JO9-3 08:30
Sportclub Deventer JO9-4 08:30
USV JO9-1G 10:00
WVF JO9-2 09:30

 

SVVN JO9-2 (4de Klasse 14)

ABS JO9-2 09:00
Colmschate JO9-6 08:30
DES JO9-2 09:00
De Zweef JO9-2G 08:45
Diepenveen JO9-1G 09:00
Lemele JO9-1G 09:00
Nieuw Heeten JO9-1G 09:30
Raalte JO9-1G 09:30
Rohda R. JO9-4 10:30
SVVN JO9-2 09:45
Schalkhaar JO9-4 08:30
Wesepe JO9-1 10:00

 

SVVN JO9-3 (4de Klasse 13)

Bornerbroek JO9-2 09:00
DETO JO9-4 09:45
Enter JO9-2 09:00
Enter Vooruit JO9-2 10:00
Hellendoorn v.v. JO9-2 09:30
Heracles avc JO9-4 08:30
La Première JO9-1 09:00
Oranje Nassau JO9-3 08:30
SVVN JO9-3G 08:45
SVZW JO9-2 08:30
Stevo JO9-2 09:00
Vroomshoopse Boys JO9-4 08:30

 

SVVN JO9-4 (5de Klasse 17)

ASV ’57 JO9-1 09:15
Daarle SP JO9-1 10:00
Daarlerveen JO9-1 09:00
De Zweef JO9-4M 11:00
Den Ham JO9-4 10:00
Hellendoorn v.v. JO9-3 09:30
Hulzense Boys JO9-3 08:45
MVV ’69 JO9-1G 09:00
Oranje Nassau JO9-5 08:30
SJO JCO JO9-5G 08:45
SVVN JO9-4G 09:45
SVZW JO9-4 08:30

 

SVVN Za1 en SVVN Za2 (3de Klasse 14)

Bergentheim 1
Bergentheim 2
DETO 1
Dalfsen 1 21:00
Gramsbergen 3
Gramsbergen 4
Gramsbergen 5
SCD ’83 1
SVVN 1
SVVN 2
ZVO/De Herberg 2 21:00
ZVO/De Herberg 3