De KNVB heeft de poulewedstrijden van de beker bekend gemaakt. De volgende wedstrijden zullen gespeeld gaan worden:

31-08-2019 14:30 SVVN 1 DRC 2012 1
31-08-2019 12:00 Den Ham 2 SVVN 2
31-08-2019 14:30 SVVN 3 SVZW 4
31-08-2019 12:30 Sportclub Rijssen 2 SVVN 4
31-08-2019 14:30 Sportclub Rijssen 4 SVVN 6
31-08-2019 15:15 Juventa ’12 JO19-1 SVVN JO19-1
31-08-2019 12:30 SVVN JO19-2 PH JO19-2
31-08-2019 14:30 Enter JO17-1 SVVN JO17-1
31-08-2019 12:30 SVVN JO17-2 Hulzense Boys JO17-2
31-08-2019 11:00 SVVN JO17-3 ATC’65 JO17-8
31-08-2019 10:45 SVZW JO15-1 SVVN JO15-1
31-08-2019 11:00 SVVN JO15-2 De Zweef JO15-2
31-08-2019 11:00 SVVN JO13-1 DES JO13-1
31-08-2019 09:15 DES JO13-2 SVVN JO13-2
31-08-2019 11:00 De Zweef JO12-3 SVVN JO12-1
31-08-2019 09:30 SVVN JO11-1G Den Ham JO11-2
31-08-2019 08:30 SVVN JO10-1 Oranje Nassau JO10-2
31-08-2019 08:15 SVZW JO10-3 SVVN JO10-2
31-08-2019 08:30 SVVN JO10-3 Hulzense Boys JO10-2
31-08-2019 08:30 SVVN JO9-1 Hellendoorn v.v. JO9-2
31-08-2019 08:30 SVVN JO9-2 Hulzense Boys JO9-2G
31-08-2019 08:30 Hellendoorn v.v. JO8-2G SVVN JO8-1
31-08-2019 13:30 SVVN VR2 Hellendoorn v.v. VR2
07-09-2019 15:00 Enschede SC 1 SVVN 1
07-09-2019 14:30 SVVN 2 Hulzense Boys 2
07-09-2019 14:30 Excelsior’31 8 SVVN 3
07-09-2019 14:30 SVVN 4 De Zweef 2
07-09-2019 12:30 SVVN 6 Excelsior’31 11
07-09-2019 12:30 SVVN JO19-1 Bergentheim JO19-1
07-09-2019 15:00 Be Quick’28 JO19-2 SVVN JO19-2
07-09-2019 11:00 SVVN JO17-1 Enter Vooruit JO17-1G
07-09-2019 11:45 Excelsior’31 JO17-3 SVVN JO17-2
07-09-2019 12:30 Achilles ’12 JO17-5 SVVN JO17-3
07-09-2019 09:30 SVVN JO15-1 Den Ham JO15-1
07-09-2019 09:45 Excelsior’31 JO15-3 SVVN JO15-2
07-09-2019 10:30 Hulzense Boys JO13-1 SVVN JO13-1
07-09-2019 09:30 SVVN JO13-2 Holten JO13-2
07-09-2019 09:30 SVVN JO12-1 SVZW JO12-2
07-09-2019 08:30 Vroomhoopse Boys JO11-3 SVVN JO11-1G
07-09-2019 08:45 De Zweef JO10-1G SVVN JO10-1
07-09-2019 08:30 SVVN JO10-2 Hellendoorn v.v. JO10-1
07-09-2019 11:00 De Zweef JO10-3 SVVN JO10-3
07-09-2019 09:00 DES JO9-2 SVVN JO9-1
07-09-2019 09:30 De Zweef JO9-4G SVVN JO9-2
07-09-2019 08:30 SVVN JO8-1 SDOL JO8-1
07-09-2019 14:30 Hulzense Boys VR1 SVVN VR2
14-09-2019 15:00 Blauw Wit’66 1 SVVN 1
14-09-2019 12:00 Hellendoorn v.v. 2 SVVN 2
14-09-2019 14:30 s.v. Rijssen 2 SVVN 3
14-09-2019 12:45 Excelsior’31 5 SVVN 4
14-09-2019 12:30 SVVN 6 s.v. Rijssen 3
14-09-2019 12:30 SVVN JO19-1 TVC ’28 JO19-2
14-09-2019 14:30 Sportlust Vr. JO19-1 SVVN JO19-2
14-09-2019 11:00 SVVN JO17-1 Achilles ’12 JO17-2
14-09-2019 12:30 SVVN JO17-2 De Zweef JO17-3
14-09-2019 14:30 Wilhelminaschool JO17-3 SVVN JO17-3
14-09-2019 11:45 Juventa ’12 JO15-1 SVVN JO15-1
14-09-2019 11:00 SVVN JO15-2 Juventa ’12 JO15-3
14-09-2019 09:00 De Zweef JO13-1 SVVN JO13-1
14-09-2019 09:30 SVVN JO13-2 Hellendoorn v.v. JO13-2
14-09-2019 09:00 Daarlerveen JO12-2G SVVN JO12-1
14-09-2019 08:30 Hellendoorn v.v. JO11-2 SVVN JO11-1G
14-09-2019 08:45 Den Ham JO10-1 SVVN JO10-1
14-09-2019 08:30 SVVN JO10-2 Den Ham JO10-2
14-09-2019 08:30 SVVN JO10-3 MVV ’69 JO10-1G
14-09-2019 08:45 SJO JCO JO9-2G SVVN JO9-1
14-09-2019 08:30 SVVN JO9-2 DES JO9-3
14-09-2019 09:00 DES JO8-1 SVVN JO8-1
14-09-2019 13:30 SVVN VR2 DES VR1