De KNVB heeft het bekerprogramma voor het veldvoetbal (zaal komt later) bekend gemaakt. Hieronder staan alle poulewedstrijden van de teams van SVVN. De volgende teams nemen niet deel aan de beker: SVVN 5, SVVN JO15-3, SVVN JO11-3, SVVN JO9-2 en SVVN JO9-3.

1 september:

SC Rijssen 1 SVVN 1 14:30
SDC’12 2 SVVN 2 14:30
PH 5 SVVN 3 14:45
SVVN 4 ENC’09 1 14:30
VV Den Ham Da2 SVVN Da1 12:00
Hulzense Boys JO19-1 SVVN JO19-1 14:30
SVVN JO19-2 Hulzense Boys JO19-2 12:30
SVVN JO17-1 ABS JO17-1 12:30
SVVN JO17-2 VV Holten JO17-2 11:00
SVVN MO17-1 Vogido MO17-2 Vervallen
SVVN JO15-1 WVV’34 JO15-1 09:30
SDOL JO15-2 SVVN JO15-2 12:30
SVVN MO15-1 SC Daarle MO15-1 11:00
SVVN JO13-1 SC Markelo JO13-2 11:00
SV Enter JO13-3 SVVN JO13-2 10:00
SC Daarle JO11-1 SVVN JO11-1 10:00
SVVN JO11-2 Juventa’12 JO11-3 08:45
SVVN JO9-1 DES JO9-1 08:45
SVVN JO9-4 Vrij

 

8 september:

SVVN 1 Zwolsche Boys 1 14:30
SVVN 2 VV Den Ham 3 12:30
SVVN 3 Enter Vooruit 4 14:30
SVZW 4 SVVN 4 14:30
SVVN Da1 JCHW Da2 13:30
SVVN JO19-1 Enter Vooruit JO19-1 14:30
TVC’28 JO19-2 SVVN JO19-2 14:30
VV Holten JO17-1 SVVN JO17-1 12:30
Oranje Nasau JO17-4 SVVN JO17-2 13:00
FC Winterswijk MO17-2 SVVN MO17-1 13:00
SC Neede JO15-1 SVVN JO15-1 13:00
SVVN JO15-2 WVF JO15-4 11:00
Oranje Nassau Mo15-1 SVVN MO15-1 13:00
SV Enter JO13-2 SVVN JO13-1 12:30
SVVN JO13-2 La Première JO13-2 Vervallen
SVVN JO11-1 Juventa’12 JO11-2 09:45
Excelsior’31 JO11-4 SVVN JO11-2 08:30
VV Marienheem JO9-1 SVVN JO9-1 09:30
SVVN JO9-4 Blauw Wit’66 JO9-2 09:45

 

15 september:

VV Wijtmen 1 SVVN 1 14:30
Enter Vooruit 3 SVVN 2 14:30
SVVN 3 Excelsior’31 10 14:30
Excelsior’31 9 SVVN 4 14:30
MVV’69 Da1 SVVN Da1 14:30
SVVN JO19-1 SVZW JO19-1 14:30
SVVN JO19-2 Vrij
Excelsior’31 JO17-2 SVVN JO17-1 12:45
SVVN JO17-2 Hector JO17-1 11:00
AVC Heracles MO17-1 SVVN MO17-1 12:45
Achilles/EMOS JO15-1 SVVN JO15-1 10:00
SVVN JO15-2 JCHW JO15-3 11:00
GFC/Twenthe MO15-1 SVVN MO15-1 12:45
Excelsior’31 JO13-3 SVVN JO13-1 08:30
Excelsior’31 JO13-9 SVVN JO13-2 08:30
De Zweef JO11-2 SVVN JO11-1 10:00
SV Enter JO11-4 SVVN JO11-2 10:00
SVVN JO9-1 VV Holten JO9-1 08:45
De Zweef JO9-3 SVVN JO9-4 08:45